Jump to content
Dogomania

WALKI PSOW


Recommended Posts

Byłam na tej stronce i udało mi się zobaczyć zdięcia tylko dwóch psów. Potem wyświetlało, że transfer jest przekroczony. Ale ten drugi pies miał jakiś taki dziwny pysk. Dobrze tego nie widać ale wydaje mi się, że to były blizny... Nie widziałam psów "użytkowych". Ciekawe do czego mogły być używane... Niewątpliwie jest to podejrzana stronka... :onfire:

Link to comment
Share on other sites

Waw! Chcialam tylko powiedziec, ze dyskutujac z nim znizacie sie do jego poziomu! Chociaz slowo "dyskusja" raczej tu nie pasuje!

Ruffi i Mike, zeby pogadac z Kaczym musicie chwile spedzic pod bazarem (u nas zwanym stadionem), badz na trzepaku/smietniku na pierwszym lepszym blokowisku. Inaczej nie bedziecie czaic bryly/kumac czaczy itp. :lol:

Ups. mialo byc Zemat, nie Mike, pomerdalo mi sie, to przez czytanie postow Kaczki!

Link to comment
Share on other sites

Ruffikus - nie chce mi sie naprawde cie mieszac po chamsku z blotem bo bedzie ze znowu ejstem lobuzem :roll:

Patiszon - sledz malenka temat od poczatku ok, jak narazie to ja sie znizam do waszego, zawsze daze do ludzkiej wymiany zdan, ale jak m sie ubliza to nie bede dluzny, przykro mi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Wracajac do tematu.Znam tego buraka.Gosc puszcza psy ale :watpliwy: mało :watpliwy: wie o nich.Co najwyzej jak je skutecznie odrobaczyc.Jest mały, brudny i pali duzo fajek nic poza tym.:watpliwy: mu w :watpliwy: d...e:watpliwy: za to ze meczy zwierzeta w sposob jaki nie powinien.

P.S. Nie używaj takich słów, wiem że każdego ponosi, ale trzymaj emocę na wodzy - ZEMAT :watpliwy: :watpliwy: :watpliwy: :watpliwy: :watpliwy: :watpliwy:

Link to comment
Share on other sites

Dobra powiem inaczej jeszcze.Znalezliscie najwiekszego glupka ktory oglasza swoje psy w necie.Strone robi pewien gnoj ktory ma chyba z 17 lat(kolega wlasciciela psów) i jak da sie zauwazyc na stronie są nawet błedy ortograficzne ktore raza w oczy.Co z tego ze ten czeresniak puszcza swoje psy jak one sie do tego nie nadaja.Takich psów jest mi wlasnie najbardziej szkoda :-? poniewaz trzyma je pajac ktory nie powinien tego robic.

Jest wiele polskich stron o pit bullach w ktorych to hodowlach dzieją sie rozne rzeczy.Ale ZADEN normalny człowiek nie bedzie w sposob oczywisty reklamował ze jego pies walczy.Przeciez to zalosne a poza tym nikt nie chce klopotow z policją np.Swiat walk psów to krąg zamkniety.Zeby dostac dobrego pit bulla trzeba miec conajmniej ze tak powiem znajomosci.Gwarantuje wam ze nabywając psa z którejkolwiek polskiej strony o pit bullach nie dostaniecie tzw. 100% game bulldoga.Takie psy sa w cenie i nikt nie bedzie zwykłym userom sprzedawał dobrych psów.Tak juz jest, jezeli o tym nie wiecie to wlasnie sie dowiedzieliscie.

Wszelkie niemiłe komentarze chętnie widziane :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

:o OJ :o

Jestem mile zaskoczony że napisałeć coś co nie kole w oczy a przybliża bardzo ważną kwestę.

Dzieci kontra pseudo walki za np. 50 zł.

Sam już razem z policją rozbiłem 3 grupy.

A z tymi kręg ....................... ugryzłem się w język

Link to comment
Share on other sites

spamer - Ty potrafisz calkiem do rzeczy pisac po polsku i nie wstawiac miecha co drugie slowo?

jestem naprawde mile zaskoczony, wcale nie zartuje.

Ja też... aż mi oczka z orbitek wylazły :o

walki psow to niestety jest cos, od czego wiekszosci normalnych ludzi - jakich mozesz spotkac akurat na tym forum - sie zbiera na wymioty, wiec nie dziw sie, ze nie znajdziesz tu za duzo partnerow do fachowej rozmowy o szczegolach.

mam nadzieje, ze rozumiesz, o czym pisze.

Dokładnie tak.

Ja wiem, że coś takiego jest, domyślam się jak to działa, ale nie mogę nic z tym zrobić, więc po prostu nie chcę się dobijać poznawaniem szczegółów. Taki mechanizm obronny.

Link to comment
Share on other sites

No ładnie a ja mam tego psa koło nicka :evil: ale mam go z innej strony tak wiec gosć skopiowal go również i na tamtej stronie nie był jako pies walczacy choć tu chodziło i "wyjaśnienia ślowa fighter" :-?

a co do gościa, moze to głupie....

ale ja bym psy puszczała na takich ludzi.Wiem psą by sie krzywda nie stała a taki burak wiedziałby co to znaczy walka.

A na pit bulle interia nie moge wleżc transfer cholera ale po próbuje...

Link to comment
Share on other sites

Zemat nie tresuje(jeszcze) :evilbat: ,ale jak podrośnie to zaczne :D .Oczywiscie to zart, Ja mała kruszynka miałabym psiaka na kilera? nieeee, a tak na marginesie to nie głupie tylko zeby pies wiedział gdzie takie miny robić 8) , mówie o okreslonych ludziach, gdzies widziałam słowo"karki" jak dobrze pamietam okreslających ludzi "bez szyji" :evilbat: ze tak powiem. :evilbat: mam kilku na dzielnicy takich z Ast chyba choć sa teraz wielkie dylematy bo psiaki sa od jedej suki a róznia sie jak białe i czarne jeden wielki drugi wzrostu staffika , maja około 1 roku. Jak na moj gust babka ktora te psiaki im sprzedawała miała kompletowany miot ,ale jak bylo naprawde niewiem. Ja jako jedyna mam na mojej dzielicy pita i słysze ciagle na h..... jej taki pies,heh..to smieszne ale to chyba ja powinnam tak mowić.Tak wiec Soranek jest obiektem zazdrosci jak narazie, mam nadzieje ze nie beda szczuli swoich na małego bo do tego tez sa zdolni jak zrobili to mojemu poprzedniemu psu(tyle ze był szybki ze zamiast walczyć dał dyla na pole i psiak goniacy musił zrezygnować, nie był tchórzem o nie poprostu nie miał szans....a ja i tak bym nie pozwoliła na jakie kolwiek strcie bo cóz moze zrobić mieszanka owczarka niemickiego z dobermanem z Ast i to ostrym , moj psiak bardzie przypominał charta niż owczarka heh)

Ale sie rozgadałam....ho,ho,ho... :) juz kończe nie zanudzam 8)

Jest szkolenie EK?(eliminuj karka) :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...