Jump to content
Dogomania

WALKI PSOW


Recommended Posts

Adres strony jest poprawny,tylko być może został przekroczony transwer.Ja akurat weszłam na tą stronę,zadziwiła mnie tylko jedna rzecz,facet twierdzi,że jest przeciwnikiem wykorzystywania "gamenes" u pitów,a jeden jego z jego psów(nie pamiętam imienia) jest cały w bliznach.Dla mnie to jest idiotyz i po prostu brak mi słów :chainsaw: na takich ludzi.Tak na marginesie;skąd masz taką informację Lena?

Link to comment
Share on other sites

Zwroty "ZEBY JUZ TROCHE ZPRACOWANE", "JEST DLUGODYSTANSOWCEM" i inne wskazują jednoznacznie do czego uzywane sa te psy, poza tym zaden milosnik psow nie ma tylu zwierzat, admin powinien usunac te strone jak najszybciej ...poza tym widzialem ja juz jakis czas temu (byc moze pod innym adresem).

Link to comment
Share on other sites

Mam takie same odczucia, a pisanie na stronie że się jest przeciwnikiem walk to już bzdura albo autor tej strony ma kiepskie poczucie humoru.

Skoro zdjęcia i opisy same na to wskazują do czego sa hodowane te "psy użytkowe". są dwie rzeczy nieskończone - kosmos i ludzka głupota. :drinking:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kaczy łeb a właściwie łepek ,jak można było przewidzieć , znowu wykazał się swoim intelektem, a właściwie jego brakiem!!!!!!!!!

Idź ty barani a nie kaczy łbie z tego forum, bo na prawdę jesteś prosty i nudny w swoich tekstach!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Klej ware i na stadion obszczymurze.

No Kaczuś ,a tak w którymś poście przekonywałeś jaki to jesteś dojrzały - gratuluję.

Te Twoje teksty spod monopolowego to właśnie ta argumentacja o której mówisz? Długa droga dzieciaku przed Tobą.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...