Jump to content
Dogomania

Białe szaleństwo, czyli Axel i Magnus ;)


Feigned

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='silver.']ło masz, to ślepne najwidoczniej :shake:
ja nie używam kodów (bo gra na kogach to oszustwo:evil_lol:), gdybyś mi o tym zaawansowanym nie powiedziała to i bym tego nie zauważyła :shake::diabloti:


[URL]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_2153.jpg[/URL]
wariaaaat :loveu:


a i co to "mojego psa" to wiesz moze kiedy mniej wiecej wychodzi styczniowy numer?
i sie wkurzyłam bo bylam niedawno w empiku i nie bylo mp z kalendarzem, tzn. w ogole nie bylo mp :angryy:[/QUOTE]

a ja jadę na kodach :diabloti:
mp dzisiaj chyba powinno wyjść, ale nie chciało mi się iść do sklepu po szkole i nie mam.. :lol:

[quote name='Zuzia&Snoopy']Sliczne Ci te portrety wychodzą:)[/QUOTE]

dzięki ;)

[quote name='Iza.']Ale jakby slicznie wyglądał :loveu:
I ile byś miała mniej roboty :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

tiaa :evil_lol:
ile? :lol: jakbym całego ogoliła to bym miała mniej roboty, ale jak na mordce samej to różnicy mi to nie robi :cool3:

[quote name='Moniek193'][url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_2168.jpg[/url] :D[/QUOTE]

[quote name='Izuuus'][url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_2143.jpg[/url] młody, jesteś niczym niedźwiedźb(może być też pies, albo lisek) polarny :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Bartiśkowa_']Ale uśmiechnięty [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] super fotki[/QUOTE]

[quote name='Pusiakowa']hej . :)
fotki widzialam. :D[/QUOTE]

heej, dzięki :D



doszły do nas dzisiaj szelki od Rcookie. :loveu:
i miałam wstawić jakieś zdjęcia, ale photobucket się zbuntował, więc innym razem. ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']a ja jadę na kodach :diabloti:
mp dzisiaj chyba powinno wyjść, ale nie chciało mi się iść do sklepu po szkole i nie mam.. :lol:

doszły do nas dzisiaj szelki od Rcookie. :loveu:
i miałam wstawić jakieś zdjęcia, ale photobucket się zbuntował, więc innym razem. ;p[/QUOTE]

kodziarz :evil_lol:
no i juz za pozno na kalendarz :shake: du.pa :shake:

to wrzuć na coś innego nie tylko jeden photocostam jest :diabloti:

i wydaje mi sie, że jesteś najodpowiedniejszą osobą, żeby podzielić się tym:evil_lol:, że mnie dziś na wfie wk. dwie jakies typiary z Twojej klasy :shake: o ludzie :shake::angryy: w szatni to myslalam ze im nie wiem co zrobie, ku. mać! ale mój krzyżyk na klacie mnie powstrzymał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver.']
i wydaje mi sie, że jesteś najodpowiedniejszą osobą, żeby podzielić się tym:evil_lol:, że mnie dziś na wfie wk. dwie jakies typiary z Twojej klasy :shake: o ludzie :shake::angryy: w szatni to myslalam ze im nie wiem co zrobie, ku. mać! ale mój krzyżyk na klacie mnie powstrzymał :evil_lol:[/QUOTE]

A bo wy głupie jesteście i w 40 osób się w jednej szatni przebieracie haha ;PP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']A bo wy głupie jesteście i w 40 osób się w jednej szatni przebieracie haha ;PP[/QUOTE]

taa 40 = może z 16 os. z mojej kl, dwie czy jedna z 2b i kilka z pierwszej b, a ja i tak przechwytuje kibel, bo nie będe sie przedzierzgiwać z tylko ludzmi :diabloti:

i nie chodzi o szatnie, tylko o sale i gre :shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver.']taa 40 = może z 16 os. z mojej kl, dwie czy jedna z 2b i kilka z pierwszej b, a ja i tak przechwytuje kibel, bo nie będe sie przedzierzgiwać z tylko ludzmi :diabloti:

i nie chodzi o szatnie, tylko o sale i gre :shake::diabloti:[/QUOTE]

Przeciez w 1b jest ponad 20 dziewczyn ;P


Cos ci nie pasuje w grze ? :mad::diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Przeciez w 1b jest ponad 20 dziewczyn ;P


Cos ci nie pasuje w grze ? :mad::diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

ale na grupy podzielone mają i tam kilka tylko cwiczy, z reszta one moze tylko 1/3 szatni pod kiblem zajmują :evil_lol:


haha Twoja to wręcz świetna była, genialna :evil_lol:
tamte jakieś co ze mna grały, dwie jakieś młodociane zagniewane :shake: nie to, że słabo grały, bo słabo nie grały, ale ku..., nie chce mi sie tego tutaj pisac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver.']ale na grupy podzielone mają i tam kilka tylko cwiczy, z reszta one moze tylko 1/3 szatni pod kiblem zajmują :evil_lol:


haha Twoja to wręcz świetna była, genialna :evil_lol:
tamte jakieś co ze mna grały, dwie jakieś młodociane zagniewane :shake: nie to, że słabo grały, bo słabo nie grały, ale ku..., nie chce mi sie tego tutaj pisac :evil_lol:[/QUOTE]

znaczy boją się Was ? :evil_lol:

No mysle :evil_lol:
Jedna to tak strasznie agresywnie grała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']znaczy boją się Was ? :evil_lol:

No mysle :evil_lol:
Jedna to tak strasznie agresywnie grała :evil_lol:[/QUOTE]

nie mam pojęcia zupełnie :evil_lol:

a już myślałam, że to tylko ja tak gram, a tu prosze, znalazł się ktoś lepszy ode mnie :cool3:
mowie, że jakieś młodociane zagniewane :shake::evil_lol: skąd tyle w nich agresji, a żebyś ich wzrok zobaczyła :shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver.']nie mam pojęcia zupełnie :evil_lol:

a już myślałam, że to tylko ja tak gram, a tu prosze, znalazł się ktoś lepszy ode mnie :cool3:
mowie, że jakieś młodociane zagniewane :shake::evil_lol: skąd tyle w nich agresji, a żebyś ich wzrok zobaczyła :shake::diabloti:[/QUOTE]

No wiesz, w sumie to im się nie dziwie :diabloti:

A ja w ogóle nie widziałam jak Ty grasz :lol::diabloti:
Ja widziałam jak serwowały to mi wystarczy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']No wiesz, w sumie to im się nie dziwie :diabloti:

A ja w ogóle nie widziałam jak Ty grasz :lol::diabloti:
Ja widziałam jak serwowały to mi wystarczy :evil_lol:[/QUOTE]

a co, coś z moją klasą jest nie tak? :icon_roc:

bo ja tam tak na prawde nie grałam, tylko sobie stałam :evil_lol:
a widziałaś jak ja serwowałam? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy'][url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_2168.jpg[/url]
Ten to zawsze uśmiechnięty. :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Martens'][url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_2168.jpg[/url]
Jaki szczęśliwy, aż miło popatrzeć :loveu:[/QUOTE]

:loveu:

[quote name='silver.']kodziarz :evil_lol:
no i juz za pozno na kalendarz :shake: du.pa :shake:

to wrzuć na coś innego nie tylko jeden photocostam jest :diabloti:

i wydaje mi sie, że jesteś najodpowiedniejszą osobą, żeby podzielić się tym:evil_lol:, że mnie dziś na wfie wk. dwie jakies typiary z Twojej klasy :shake: o ludzie :shake::angryy: w szatni to myslalam ze im nie wiem co zrobie, ku. mać! ale mój krzyżyk na klacie mnie powstrzymał :evil_lol:[/QUOTE]

hahahahh a co zrobiły? :evil_lol:
szkoda, że mnie tam nie było.. :lol:
agresywnie? no proszę Was, we wtorek 4 ćwiczące dziewczyny z mojej gr, w tym ja musiały grać z dwoma grupami chłopaków, to wogle myslałam, że wyjdę stamtąd :lol: bałam się ich, poważnie :diabloti: a że grałam może 4 albo 5 raz w życiu w siate to nie każdą piłkę odbierałam haha, i patrzyli się na mnie jakby mnie zjeść chcieli za to :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']

hahahahh a co zrobiły? :evil_lol:
szkoda, że mnie tam nie było.. :lol:
agresywnie? no proszę Was, we wtorek 4 ćwiczące dziewczyny z mojej gr, w tym ja musiały grać z dwoma grupami chłopaków, to wogle myslałam, że wyjdę stamtąd :lol: bałam się ich, poważnie :diabloti: a że grałam może 4 albo 5 raz w życiu w siate to nie każdą piłkę odbierałam haha, i patrzyli się na mnie jakby mnie zjeść chcieli za to :evil_lol:[/QUOTE]

wee, agresywne jakieś i na czarno poubierane, i jak sie zagapiłam i za późno rzuciłam się na piłke i poleciała w siatke to sie gapiły na mnie jakbym im co najmnniej szyby w rowerze powybijała...:shake:
jak my mamy z chłopami z Izy klasy to ja siadam na ławke i nie gram nawet jak włefiarze mi jedynakami grożą, bo życie jest mi jeszcze dość miłe :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver.']wee, agresywne jakieś i na czarno poubierane, i jak sie zagapiłam i za późno rzuciłam się na piłke i poleciała w siatke to sie gapiły na mnie jakbym im co najmnniej szyby w rowerze powybijała...:shake:
jak my mamy z chłopami z Izy klasy to ja siadam na ławke i nie gram nawet jak włefiarze mi jedynakami grożą, bo życie jest mi jeszcze dość miłe :diabloti:[/QUOTE]


a mi pan kazał :placz: zrobił groźną minę nieznoszącą sprzeciwu, powiedziałam coś w stylu "od dzisiaj nie chodzę na wf" :evil_lol: i poszłam grać, chociaż właściwie to głównie stałam :diabloti:
chyba się domyślam które to, haha :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver.']a co, coś z moją klasą jest nie tak? :icon_roc:

bo ja tam tak na prawde nie grałam, tylko sobie stałam :evil_lol:
a widziałaś jak ja serwowałam? :diabloti:[/QUOTE]

Nie no wszystko w porządku :diabloti::evil_lol:

Nie widziałam :placz:

[quote name='silver.']
jak my mamy z chłopami z Izy klasy to ja siadam na ławke i nie gram nawet jak włefiarze mi jedynakami grożą, bo życie jest mi jeszcze dość miłe :diabloti:[/QUOTE]
nie znasz się :shake:
Ja tam lubie z chłopakami grać, przynajmniej cos na boisku się dzieje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam po raz pierwszy w galerii ślicznego maltańczyka - Axelka :loveu: . Nie mogę się napatrzeć na te piękne fotki tego cudaka :lol: .
Zapraszam do Fifi : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175776-Galeria-biaA-ego-diabeA-ka-Fifi?p=13713435&posted=1#post13713435[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Nie no wszystko w porządku :diabloti::evil_lol:

Nie widziałam :placz:


nie znasz się :shake:
Ja tam lubie z chłopakami grać, przynajmniej cos na boisku się dzieje :evil_lol:[/QUOTE]


co innego jak się gra z chłopakami ze swojej klasy a jak z innej, jak ze swojej to przynajmniej lipy można narobić, a Ci z innej klasy co z nimi moja gr. grała to myslałam, że mnie zrugają :evil_lol:

też chciałabym to zobaczyć :placz:


Marta95, dzięki i zapraszamy :)



ja dzisiaj po lekcjach udałam się do galerii, kupiłam Axelowi jakąś mokrą karmę i ciastka.. oprócz tego ostatnio otrzymał nowe szelki i frisbee :lol: i wogle to ten mały smrod nie chce jeść tych ciastek, a wcześniej jadł :evil_lol:
na dworze jest okropnie - lubię zimę, ale te -15 stopni to dla mnie zdecydowanie przesada.. zwłaszcza kiedy każdy autobus na moją "wioskę" się spóźnia (to niezależne od pogody, ale teraz trzeba czekać jeszcze dłużej) min. 30 minut. Ja tak codziennie nie dam rady, toż tam zamarznąć można.. :o
a jutro się baaardzo ciepło ubiorę i lecę z Axelem na fotki śniegowe :loveu:
i może nakręcę jakiś filmik.. sztuczkowy np. chociaż zbyt dużo tego nie ma :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']a mi pan kazał :placz: zrobił groźną minę nieznoszącą sprzeciwu, powiedziałam coś w stylu "od dzisiaj nie chodzę na wf" :evil_lol: i poszłam grać, chociaż właściwie to głównie stałam :diabloti:
chyba się domyślam które to, haha :evil_lol:[/QUOTE]
haha, a z kim masz wf?
zazwyczaj działają do nich argumenty typu "ja z tym bydłem grać nie będę", dokładnie tak powiedziałam i zostawili mnie w spokoju :diabloti:


[quote name='Iza.']
nie znasz się :shake:
Ja tam lubie z chłopakami grać, przynajmniej cos na boisku się dzieje :evil_lol:[/QUOTE]
taa szczególnie jak piłka leci z prędkością 80km/h :diabloti: i chlopy z 2b sa bznadziejni już sie lepiej gra z 2c :evil_lol:


tylko czy Axel nie będzie zamarzał na tym śniegu :evil_lol: i w nowych szelkach ma byc oczywiscie :cool3:
a autobusy to już naprawdę przesadzają.... a do tego był dziś taki przeogromny korek, że spokojnie sobie na piechote wróciłam do domu szybciej niż samochody które poruszały się dosłownie kilka metrów na 10 min., a po za tym to nie jest zimno :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']co innego jak się gra z chłopakami ze swojej klasy a jak z innej, jak ze swojej to przynajmniej lipy można narobić, a Ci z innej klasy co z nimi moja gr. grała to myslałam, że mnie zrugają :evil_lol:

też chciałabym to zobaczyć :placz:
[/QUOTE]

Oj tam nie trzeba się przejmować co gadają tylko grać :multi::evil_lol:

Pewnie nie było na co patrzeć :diabloti::evil_lol:

[quote name='silver.']
taa szczególnie jak piłka leci z prędkością 80km/h :diabloti: i chlopy z 2b sa bznadziejni już sie lepiej gra z 2c :evil_lol:
[/QUOTE]

Sama jesteś beznadziejna :mad::evil_lol:
2c hahaha to dopiero bydło, oni to sie zachowuja jak niewychowane swinie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...