Jump to content
Dogomania

Białe szaleństwo, czyli Axel i Magnus ;)


Feigned

Recommended Posts

[quote name='Ewa3']balagany sa fajne ale tylko jesli ma sie nad tym kontrole:diabloti:[/QUOTE]

noo, bo ja to np. mam małe problemy ze znalezieniem jakiejkolwiek gumki do włosów.. :cool1::evil_lol:

[quote name='Iza.']Ja też mam :multi::evil_lol:
Najskuteczniejszym bałaganiarzem jest Buenos, mam na dywanie rozgryzione ze 3 rolki po papierze jakoś nie mogę się zmobilizować, żeby odkurzyć :evil_lol:



Mafia ? hmm w sumie czemu nie :evil_lol:

Kieedyś, jak jeszcze Magdy na dogo nie było, częściej urządzałyśmy sobie takie pogawędki, pamiętacie dziewczyny ? :loveu::cool3: Najczęściej u mnie w galerii, z Martyna i Iza jeszcze i czasem z Agacia :loveu::evil_lol:[/QUOTE]

skąd ja to znam :cool1:
Axel kiedyś dopadł papier toaletowy, nie wiem jak, ale zastałam w pokoju chyba ze 3 rolki pogryzione :loveu:
a ostatnio wiecie co mi pogryzł?! niepytkę ! hhahah pięknie teraz wygląda :lol:

no to żeś się rozmarzyła :diabloti:
a co, ze mną ci źle? :placz::evil_lol:

[quote name='silver.']półki nie tonę i nie zalęgają sie nowe formy organizmów żywych mam nad nim kontrole :diabloti:

Magda daj zdjęcia jakieś lepiej :cool3:[/QUOTE]

no toż pisałam, że jutro coś skombinuję. :diabloti:
jak Ty czytasz, no ja nie wiem.. :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Feigned'][B]
silver[/B], a mnie Pan z historii drażnić zaczyna swoimi żarcikami na temat blondynek :eviltong: śmieszne to to nie jest :shake::lol: z łóżkiem mam podobnie.. :evil_lol:[/QUOTE]

haaa, to żebyś posłuchała szowinistycznych żarcików jednego faceta od wlefu :shake: bys sie dopiero załamała :diabloti: opowie coś nie śmiesznego, śmieje się z tego, ja się z niego śmieje a on myśli, że z żarciku i się cieszy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']
a ostatnio wiecie co mi pogryzł?! niepytkę ! hhahah pięknie teraz wygląda :lol:


no toż pisałam, że jutro coś skombinuję. :diabloti:
jak Ty czytasz, no ja nie wiem.. :shake::evil_lol:[/QUOTE]

haha, ja mam jeszcze niepytkę z tamtego roku :cool3:

po za szybko rozmawiacie i ja nie nadążam :shake::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver.']haaa, to żebyś posłuchała szowinistycznych żarcików jednego faceta od wlefu :shake: bys sie dopiero załamała :diabloti: opowie coś nie śmiesznego, śmieje się z tego, ja się z niego śmieje a on myśli, że z żarciku i się cieszy :evil_lol:[/QUOTE]

mister czerwone dresy czy nie ten ? :diabloti:
ale obstawiam, że ten, bo ja mam z drugim to on na takiego nie wygląda :shake::evil_lol:

[quote name='silver.']haha, ja mam jeszcze niepytkę z tamtego roku :cool3:

po za szybko rozmawiacie i ja nie nadążam :shake::cool3:[/QUOTE]

a ja się zastanawiam czy moja się do czegoś nadaje, trochę głupio taką posklejaną dać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']mister czerwone dresy czy nie ten ? :diabloti:
ale obstawiam, że ten, bo ja mam z drugim to on na takiego nie wygląda :shake::evil_lol:



a ja się zastanawiam czy moja się do czegoś nadaje, trochę głupio taką posklejaną dać :lol:[/QUOTE]

no chyba tak, z tego co pamietam to ma czerwony dresik :diabloti:

powiedzą pewnie, ze już zuzyta jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']
skąd ja to znam :cool1:
Axel kiedyś dopadł papier toaletowy, nie wiem jak, ale zastałam w pokoju chyba ze 3 rolki pogryzione :loveu:
a ostatnio wiecie co mi pogryzł?! niepytkę ! hhahah pięknie teraz wygląda :lol:

no to żeś się rozmarzyła :diabloti:
a co, ze mną ci źle? :placz::evil_lol:
[/QUOTE]

Mój na szczęście gryzie tylko same rolki, bez papieru :evil_lol:

No wiesz to nie muszą być tylko marzenia :evil_lol:
Nie no pewnie, że nie :loveu::diabloti:

[quote name='silver.']haha, ja mam jeszcze niepytkę z tamtego roku :cool3:

[/QUOTE]

ja mam z listopada, zapomniałam jakoś o niej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']właśnie rozkminiłam, że dzisiaj Axel powinien mieć szczepienia, więc jutro pojedziemy, a że ja też jutro muszę jechać się zaszczepić od grypy to będziemy wspólnie cierpieć. :placz::evil_lol:[/QUOTE]

[IMG]http://th.interia.pl/40,b8163b5991305880/hart-kun.jpg[/IMG]

Macie na pocieszenie słodziaka :loveu:

P.S co to jest niepytka?;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']
P.S co to jest niepytka?;p[/QUOTE]

moge ja powiedziec? :cool3:
jak masz 100% frekwencji w jakimś miesiącu(bez zadych spoznien i usprawiedliwonych godzin itp.) to dostajesz tzn. niepytke czyli taka karteczke co pozniej mozesz dac w jakimś dniu i przez ten caly dzien nauczyciele nie moga brac do odpowiedzi itp., cos w rodzaju nieprzygotowania, tylko że na caly dzien.


haha, Magda mam genialny pomysl, jak jutro bedziesz ubrana? :cool3: moze wtedy rozpoznam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

haha, [B]sunshine[/B], dzięki za brzydalka, od razu mi się humor poprawił. :diabloti::loveu:

silver, hahah :evil_lol: ok, to powiedzmy, że będę mieć fioletowy sweterek, czarną torbę i kapcie jasno fioletowe ze snoopy'm :evil_lol::lol:

Iza, eee to co to za zabawa :diabloti: z papierem są najlepsze, jak później pańcia sprzątać musi :loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']
silver, hahah :evil_lol: ok, to powiedzmy, że będę mieć fioletowy sweterek, czarną torbę i kapcie jasno fioletowe ze snoopy'm :evil_lol::lol:
[/QUOTE]

fioletowy sweterek, czarna torba? duzo osob takie ma, nie poznam :diabloti:
to lepiej ja bede w bialej bluzie z czerwonymi gwiazdkami w kapturze, i w pomaranczowych kapciach z krową i plecak moze rzuci sie w oczy, granatowo beżowy z wielkim czerwonym(teraz to chyba ciemnoczerwony, bo pomazany) napisem nike :evil_lol:
albo moze widzialas kiedys kogos z pomazanym olowkiem identyfikatorem z zaklejonym zdjeciem?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver.']fioletowy sweterek, czarna torba? duzo osob takie ma, nie poznam :diabloti:
to lepiej ja bede w bialej bluzie z czerwonymi gwiazdkami w kapturze, i w pomaranczowych kapciach z krową i plecak moze rzuci sie w oczy, granatowo beżowy z wielkim czerwonym(teraz to chyba ciemnoczerwony, bo pomazany) napisem nike :evil_lol:
albo moze widzialas kiedys kogos z pomazanym olowkiem identyfikatorem z zaklejonym zdjeciem?:evil_lol:[/QUOTE]


rozpoznasz, rozpoznasz :cool3:
nie wymyślaj :evil_lol:
sweterek taki przez głowę zakładany, wątpie, że oprócz mnie jutro będzie miała taki jescze jakaś blondyna z naszej szkoły :diabloti: a do tego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Ale wy jesteście głupie :shake:
Zamiast umówić się w jakimś konkretnym miejscu, to zawartość szafy omawiają :shake:
[/QUOTE]

to Ty jestes glupia, umowimy sie gdzies a akurat tam ktos inny bedzie i jak poznamy ktora to ktora? :roll::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Ale z was roztrzepane dziołszki :evil_lol: popieram Izę :diabloti:

I czekam na zdjącia "mojej" piękności :loveu:[/QUOTE]

nieee, tylko nie Ize :diabloti:
z reszta ja nie wiem co bede jeszcze robic na jakiej przerwie, bo rozne rzeczy wypadaj nagle :diabloti:


wszyscy czekają :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Hmm, a nie możecie się umówić razem ze mną ja znam Was obie :shake::evil_lol:[/QUOTE]

aaa haha, to pewnie był pretekst bo chciałaś:
a) wkrecic sie
b) czuc sie potrzebna
:evil_lol:
[SIZE=1][/SIZE]


Magda i gdzie polazła już? gdzie zdjecia?

Link to comment
Share on other sites

nie moge:evil_lol: siedzie i zapluwam monitor ze smiechu:eviltong:
silver. Ty to zawsze musisz utrudniac se zycie:eviltong::lol:
swoja droga to ciekawa jestem ktora pierwsza sie odezwie, bo z tego co pamietam to Ty dosyc niesmiala jestes na zywo a Magda tez nie najodwazniejsza:lol: hehe no ciekawe:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa3']nie moge:evil_lol: siedzie i zapluwam monitor ze smiechu:eviltong:
silver. Ty to zawsze musisz utrudniac se zycie:eviltong::lol:
swoja droga to ciekawa jestem ktora pierwsza sie odezwie, bo z tego co pamietam to Ty dosyc niesmiala jestes na zywo a Magda tez nie najodwazniejsza:lol: hehe no ciekawe:razz:[/QUOTE]

nie pluj, nie pluj :diabloti:
haha, zalezy, czy nie bede miala jakis oporów :diabloti:
ja zawsze byłam śmiała, tylko otworzyć się nie potrafiłam :evil_lol: a teraz to chodze i spiewam po ulicach :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...