Jump to content
Dogomania

** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)


florida_blue

Recommended Posts

[quote name='pati123487']Jasne ze tak , wygladalo by to inaczej niz mówisz bo konto i opis bylby wasz, ale ok jak macie ludzi od tego to super tylko czas dodac te foteczki nowe i ten opis któy sporządzila koleżanka:)
konto zalozylam przez ten wątek:)
cegielki kupilam narazie tylko 3 poniewaz jestem lekko spółkana:/;/
ale sytuacja poprawi sie po 1:eviltong:[/quote]

mam nadzieję że Cię nie uraziłam...w zasadzie nie ja się powinnam wypowiedzieć w kwestii allegro tylko florida_blue...poczekajmy na nią i zobaczymy co napisze, może akurat potrzebna jest taka forma pomocy, za szybko się odezwałam :oops:
a dla Tytana liczy się każdy grosik więc trzy cegiełki to i tak bardzo dużo ... dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To co robicie dla tego psa jest naprawdę wielkie. W sumie podbudowało mnie że są jeszcze tacy ludzie.
Życzę Wam powodzenia w zbiórce a Tytanowi szybkiego powrotu do zdrowia i znalezienia dobrego domu.
Dokładam swoją cegiełkę i czekam na obiecany przez Zarzaneri bazarek.

pawlaczek3

Link to comment
Share on other sites

pati bo to nie jest takie proste jak się wydaje
popatrz na dogo ile jest tych biednych psiaków, porzuconych, zmaltretowanych przez ludzi, konających
większość dogomaniaków ma psiaki na DT, z własnych pieniędzy opłacają ich leczenie i utrzymanie, ogrom z nich zadeklarowało wpłaty dla innych też potrzebujących psin

z allegro jest póki co 100 ale są wpłaty na konto ... moi znajomi też coś poprzelewali (nie wiem ile)

andzia69 zrobi bazarek może ktoś coś kupi

cholera ręce mi opadają :-(

[B]dedork[/B] witamy na dogo :) dziękujemy za cegiełki ... masz znajomych :cool3: pomęcz ich trochę :oops:

Link to comment
Share on other sites

Jasne ja rozumie wszystko

ale trzeba mu pomóc jak sie dowiedzialam to pies jest zabrany 10 km od mojej miejscowosci , moze dlatego tak mnie boli to co ci ludzie zrobili temu psiakowi hmm.. sama niewiem:placz:

ja bede dokupywala cegielki jak bede miala tylko taka mozliwosc

pokochalam tego psiaczka na odleglosc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Niby na Naszej klasie jest tyle forum milosników amstafów a jak dalam info to nikt sie nie zainteresował, porazka jakas:placz:

moi znajomi tez patrza na foty i oo jaki biedny a jak przychodzi dac 10 zł na cegielke to odpadaja:shake:

Porazka jakas;/ trudno czekamy co sie bedzie dzialo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati123487']Niby na Naszej klasie jest tyle forum milosników amstafów a jak dalam info to nikt sie nie zainteresował, porazka jakas:placz:

moi znajomi tez patrza na foty i oo jaki biedny a jak przychodzi dac 10 zł na cegielke to odpadaja:shake:

Porazka jakas;/ trudno czekamy co sie bedzie dzialo[/quote]

widzisz pati bo dla tych właśnie co mówią oooo jaki on biedny to to jest tylko pies ... a nie żywa istota, potrafiąca kochać nad życie i często jak Tytan umierająca w cierpienu

a NK i miłośnicy bullowatych hmmm są tam tacy którzy starają się pomóc ale większość jest miłośnikami pięknych, zbudowanych psów a nie konających i chorych "ciapków"

Link to comment
Share on other sites

Mam prawie 300 znajomych na nk i nikt sie nie zlitowal a w opisie mam link i prośbe o pomoc:angryy:
a to ja na forum chyba trafilam na tych co interesuja ich czyste wykapane zdrowe amsaffy,

chętnie pokazala bym wam moja Malamucia suczke ale jako nowy uzytkownik nie umie wkleic sobiee foty:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='florida_blue']kurcze na tych aukcjach które już mają kupione cegiełki nie moge nic zmienić :/ nie wiem czemu - tryb edycji nie działa :angryy:

chociaż zebysmy miały na zapłacenie pierwszego miesiaca pobytu - wtedy mamy nastepny miesiąc na szukanie kasy na dalszy pobyt ...[/quote]

a nie możesz w "zmien opis" wejsc?

na 1 aukcji - 10 cegiełek do tej pory

i wg mnie lepsze jedno cegiełkowe z tytułem bardziej...koszmarnym, tekstem Majgi (dzięki:loveu::loveu::loveu::loveu:) i zdjęciami ...to tez działa

Agnieszka32 - dzięki!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:

Florida - moze w tym hoteliku k. Radomska, przy lecznicy zgodziliby sie na płacenie w ratach....

Link to comment
Share on other sites

Tez sądze ze lepszy bylby na allegro tekst napisany przez koleżanke dlatego zaoferowalam swoja pomoc dla amstaffka:p
dziewczyny z animalsu są pewnie bardzo zajete a tak na marginesie dodam ze ostatnio bardzo mi pomogly mianowicie dzieki nim wysterylizowalam bezdomna kotke która ciagle rodzila male, w tej chwili jest 8 kotków na porajskich dzialkach :cool3:

jeszcze raz bardzo dziekuje for animals:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...