Jump to content
Dogomania

** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)


florida_blue

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=purple][B]muczia - a moze wtorek? mam nadzieje ze dgm nie padnie tak jak dzisiaj :angryy:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#800080][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][/COLOR][/B]
Pewnie że może być. Napisz mi gdzie mam podjechać. Jeżeli chodzi o budę to pogadam z mężem i cos wymyślimy:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muczia'][COLOR=purple][B]muczia - a moze wtorek? mam nadzieje ze dgm nie padnie tak jak dzisiaj :angryy:[/B][/COLOR]


Pewnie że może być. Napisz mi gdzie mam podjechać. Jeżeli chodzi o budę to pogadam z mężem i cos wymyślimy:p[/quote]

wysłałam do floridy sms z Twoim nr tel ... odezwie się
i bardzo, bardzo dziekujemy :loveu:


[B]florida [/B]pati123487 pytała czy pieniądze od niej są na koncie Fundacji

Link to comment
Share on other sites

ojej ale mi sie aktualizacja zrobi ... :crazyeye:
[U]09 luty[/U]
charlotte6641 20 zł
p. Marta, Poznań 58 zł
p. Agata, Warszawa 10 zł
malva 40 zł
Provobis 200 zł
zoja (allegro) 50 zl
p. Mirella, Wroclaw 10 zł
p. Przemek , Białystok 20 zł
danusia_tm 50 zł
razem 458 zł

[U]10 luty[/U]
p.Ewa, Warszawa 150 zł
elka27 allegro 50 zł
p.Waldemar, częstochowa 7 zł
p.Adrian Rabka-Zdrój 10 zł
martuss24 20 zł
p.Mariusz, Wołomin 30 zł
p.Danuta , Warszawa 150 zl
p. Marcin, Sochaczew (allegro) 50 zł
p. Paweł, Warszawa 30 zł
p.Tomasz, Częstochowa 35 zł
p.Karolina, Kozienice 30 zł
p. Zbigniew , Kołobrzeg 100 zl
p.Sylwia , Łomianki 20 zl
p.Wojciech, Częstochowa 5,55 zł
p.Jakub, Kraków 10 zł
p Krzysztof, Oleśnica 20 zł
p. Maja , Częstochowa 10 zł
hellswrath 20 zł

razem 747,55

pozniej sobie wydrukuje i jeszcze dokladnie sprawdze czy dobrze przepisałam .

wyszlo mi łącznie 1205 zł juz mi cyferki skacza :oops:

Link to comment
Share on other sites

[U][B]florida[/B] mówisz i masz :)[/U] proszę :p

stan "skarpetki" Tytanka na 2.02 - 1010,-
wpłaty 3.02 - 170,-
wpłaty 4.02 - 30,-
wpłaty 5.02 - 87,-
razem [B]1297,-[/B]
karma[B] 119,-[/B]
stan na dzień [B]5.02[/B] [B][COLOR=red]1178,-[/COLOR][/B]

wpłaty 6.02 - brak info
wpłaty 9.02 - 458,-
wpłaty 10.02 - 747,55
na moim koncie [B]od Menrzuś[/B] - 50,-
stan na dzień [B]10.02[/B] [B][COLOR=red]2433,55[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=#ff0000][COLOR=black]dzisiaj skończą się bazarki ... będzie jeszcze troszkę :multi:[/COLOR][/COLOR]
no i nie znamy wydatków za veta, mięsko itp

mam nadzieję ze wszystko się zgadza, bo :oops:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="Purple"]rozliczenia pozniej ....

dzisiaj chciałam Wam napisać troszkę o Tytku :)

był wet - odwiedzić kontrolnie i zobaczyć czy są jakieś postępy w leczeniu. I Kasia wyprowadziła na smyczy, żeby go pokazać :) poburczał na weta, obwąchał, a poźniej na polecenie grzecznie usiadł - na wszelki wypadek schowany za Kasią ;) i pozwilił sie obejrzeć :p Po tym co wczesniej wyprawiał - to ogroooomny postęp :) wiadomosci dobre - ta zrogowaciała szara skóra pokryta strupkami powoli się wykrusza i pod spodem pojawia się taka bardziej różowa. :multi:

Tytan dostał też kubraczek od Renaty i w nim chodzi.. tyle ze kurteczka opięta się trochę zrobiła na niego jak donosi Kasia. Od arjuna bedzie w sam raz ;) generalnie chłopak rozmowny jest, gada jak widzi przygotowywane jedzenie i Kasia powiedziała, że choćby kilka osób było w stajni - on wodzi za nią wzrokiem, już tak nie warczy na cały świat. A na spacerze chowa sie za Kasią z pyskiem przy jej łydce jak ktoś obcy sie zbliża. Tytek wzorowo chodzi przy nodze, absolutnie nie ciągnie. I Kasia obiecała nam zdjęcia ze spaceru!!

Kasia mi opowiadała co jej sie dzisiaj przytrafiło - wrócili z Tytkiem ze spaceru, kucnęła sobie już w boksie i zawołała go na drapanko. Tytek położył jej głowę na kolanach i drapała go delikatnie. Jego wszystko bardzo swędzi, wiec takie drapanie to prawdziwa ulga. I w pewnej chwili przestała drapać. Tytek podniósł łeb i popatrzył jej prosto w oczy , z tym ogromnym pyskiem 10 cm od jej twarzy. Kasia powiedziała, ze już jej się ciepło zaczęło robić - bo tak się wpatrywał - i nagle liznął ją swoim wielkim jęzorem po twarzy...

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='florida_blue'][B][COLOR=Purple]Kasia powiedziała, ze już jej się ciepło zaczęło robić - bo tak się wpatrywał - i nagle liznął ją swoim wielkim jęzorem po twarzy...

[/COLOR][/B][/quote]



:placz::placz::placz:biedny, kochany tytek! tyle się nacierpiał i tyle złego od ludzi doświadczył a jednak pozostała w nim miłość do człowieka...on wie, że kasia go nie skrzywdzi...i nawet pewnie wie, że weterynarz oglądał go by mu pomóc.mądre psisko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...