Jump to content
Dogomania

CWC Częstochowa 19.04.2009


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja będę z utęsknieniem wyglądać listonosza bo oczekuje jeszcze psich kosmetyków:lol:,które jak na złość przed wystawą się skończyły i ten numerek,czy od wtorku poczta już pracuje normalnie:???::lol: jeśli tak to będę spokojniejsza,może dotrze wszystko do piątku,oby:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Jest plan sędziowania:
[URL="http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/2008/plan_krajowka8.html"]katalog_krajowka.txt[/URL][/quote]

jesteśmy na liście.. czyli jest dobrze :p teraz tylko czekać na listonosza :cool3:

łoo brytyjczyki szaleją... :eviltong: 3 angliki, 12 irlandów, 2 czerwono-białe, 5 gordonów.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=green]Sędziowanie zaczyna się od 10:00.[/COLOR][/B]
[B]Rozpiski godzinowej nie ma.[/B]
[B]Wystawa jest na świeżym powietrzu.[/B]
[B][COLOR=red]Osoby, które nie dostaną potwierdzeń przed wystawą muszą zabrać dowód wpłaty, o ile nie płacą na miejscu.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Rozpiski godzinowej nie ma i nie będzie.[/B]

Można oczywiście spróbować samemu sobie obliczyć, ale trzeba liczyć się z tym, że duża część psów może nie dojechać!!!!

Jeśli ktoś jest na samym końcu to oczywiście nie trzeba być o 08:00 rano :), ale z tym liczeniem ostrożnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Oddział w Częstochowie znów pograł nie fair - zgłaszaliśmy flaty do fińskich sędziów a zmienili na polskich, nigdy więcej nie zgłoszę tutaj psów :angryy:[/quote]
Ja od 3 lat zgłaszam springery do zagranicznych sędziów, i co roku okazuje się,k że albo sędziują inne rasy, albo w ogóle nie sędziują...
Po raz kolejny zmiana sędziego...
Oddział powinien się przygotować na 3 albo 4 sędziów na VIII gr skoro tyle psów się zgłasza, a nie tak jak my na krajówce mamy 97!!! psów przed nami...

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś się orientuje, dzwonił do oddziału lub poprostu wie :) jak to jest z sędziowaniem na ringu 19 ???? najpierw sędziuje Pan Robak a po tych psach dopiero sędziuje Pan Tryburczyk, a może sędziowanie jest jakoś równocześnie ( może taki ring duzy:diabloti:) bo ja tępota dopiero dziś to zauważyłam że dwóch sędziów na jednym ringu sędziuje. PO co ja mam gnać na złamanie karku jak mogę spokojnie na 12 przyjechać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...