Jump to content
Dogomania

CWC Częstochowa 19.04.2009


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Różyczka']Możesz przynieść do oddziału ;).
Przesłać na maila lub faksem i zadzwonić potwierdzić.[/quote]
Czyli jak wysłałam na tego maila co jest w kontakcie na stronie to przyjmą?
[SIZE=1]Właśnie dzisiaj miałam iść do oddziału i się zgłosić, ale moja tępa głowa przypomniała sobie dopiero jak już byłam w Cz-wie, ze oddział dzisiaj zamknięty:evil_lol:[/SIZE]
W poniedziałek jeszcze zadzwonię, albo pojadę, bo jeszcze składka nie zapłacona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']W takim wypadku raczej to drugie :diabloti:.
Jak zgłoszenie jest to powinni ;).[/quote]
No zbieram się z ta składką już od kilku tygodni i nie mogłam się wybrać, dzisiaj pojechała, to oddział zamknięty. Tak to jest jak chce się coś załatwić w piątek 13-go:evil_lol:
No a składka to przymusowo do czwartku musi być zapłacona, więc i tak się muszę wybrać i tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Czyli jak wysłałam na tego maila co jest w kontakcie na stronie to przyjmą?
[SIZE=1]Właśnie dzisiaj miałam iść do oddziału i się zgłosić, ale moja tępa głowa przypomniała sobie dopiero jak już byłam w Cz-wie, ze oddział dzisiaj zamknięty:evil_lol:[/SIZE]
W poniedziałek jeszcze zadzwonię, [B]albo pojadę, bo jeszcze składka nie zapłacona.[/B][/quote]

W takim wypadku raczej to drugie :diabloti:.
Jak zgłoszenie jest to powinni ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka'][B]Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń : 31.03.2009r.[/B][/quote]
Super, do tego czasu będę miała pewność czy dostane wolne w pracy czy nie, więc będę wiedzieć czy zgłaszać Magię.
A może będzie można zgłosić psa na wystawie w Katowicach?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/9010.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]pati[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] zapłacić powinnaś do 30.03.2009.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/65943.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]katik[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] niestety raczej nie. Zostaje tradycyjne zgłaszanie :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...