Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

[quote name='agbar']Czy mam sie zaczac bac??[/QUOTE]

alez skąd :diabloti: czuj się bezpiecznie :diabloti:

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Szpilka przeżywa z pańcią ciążę
trochę jej się te kolejne miesiące już dłużą

Heloł sis:multi:
[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]

to fakt Szpilka dzielnie przeżywa ale JESIEŃ deszcz i wiatr :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Od jakiegoś czasu czuję się na tyle dobrze, że wybieram się z psem na "dłuższe" wędrówki :diabloti:
Wczoraj wieczorową porą poszłyśmy połazić. Na tej wojaży spotkałyśmy młodego pana z dalmatyńczykiem a nawet z blackmateńczykiem (miał więcej czarnych plam niz białego - był śliczny). Pan mówi "młoda" "a to nie widać wygląda jak młody pies"
a pana pies ile ma.............................i tu ja kocham mężczyzn WSZYSCY SA TACY SAMI :evil_lol::evil_lol::evil_lol: "dwa i pół roku, znaczy dwa, nie daw i pół, nie dwa obchodzilismy rocznice to ma dwa..........."i tak kilka chwil ja na to wie pan co to aż tak nie istotne :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: strasznie mnie rozbawił :lol::lol::lol:

Dziś byłam na poczcie! 40 minut ze schodami - kto qrwa budował te stare osiedla!!!!!! poczta oczywiście na szczycie schodów - bez windy - bez podjazdu :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
jak doszłam do domu to myślałam, że to mój koniec!
pies szedł samopas bo nie miałam siły jeszcze na nią patrzeć :shake:
Ale mam koszule na porodówkę ----- bosz kto je wymyśla czy te koszule do karmienia musza być takie imfantylne :shake: no ale są. przez kilka miechów będe wyglądać jak dziecko specjalnej troski :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='dbsst']alez skąd :diabloti: czuj się bezpiecznie :diabloti:



to fakt Szpilka dzielnie przeżywa ale JESIEŃ deszcz i wiatr :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]Mój Bonek nic nie przeżywa , a wygląda tak samo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Moje zdanie o dłużących miesiącach było podchwytliwe:diabloti:żebyś się sis mogła rozpisać:diabloti::evil_lol:

[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]
Moje zdanie o dłużących miesiącach było podchwytliwe:diabloti:żebyś się sis mogła rozpisać:diabloti::evil_lol:

[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]

bardzo ci kurna dziękuje ale każdy miesiąc trwa jak trzy :diabloti: w ciązy to ja juz lata jestem :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

biedne słonie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja wzięłam przykład ze Szpilki i dalej się wyleguję w wyrku :p Pogoda jest do bani (poczekam, aż słonko od Ali przywędruje :evil_lol:), w nocy musiałam wstać :angryy: dobrze, że tylko raz i nie mogłam potem zasnąć i generalnie mam humor :mad:

Podziwiam Debe Twój zapał do walki ze schodami o tak wczesnej porze :evil_lol:

Pociesz się, że na porodówce wszystkie tak będziecie wyglądać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']no nie bądź taka dołącz do tik taka :diabloti:[/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A co ja Ciotka Klotka:roll:

berek:loveu:


Co jej dałaś, że tak śpi?:razz:
[URL]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0267ps.jpg[/URL]


A co do koszulek do karmienia to moja mama pobiła wszystko...kupiła mi taką w kolorze mocno różowym z bocianem na środku:mdleje:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']
Podziwiam Debe Twój zapał do walki ze schodami o tak wczesnej porze :evil_lol:

Pociesz się, że na porodówce wszystkie tak będziecie wyglądać :diabloti:[/QUOTE]

nie wiedziałam, ze to królestwo schodów inaczej za huka pana bym tam nie szła :shake:
W czasie porodu do będe miała w doopie jak wyglądam ale już PO :roll::evil_lol: tylu pięknych meżczyzn będzie sprawdzać czy sie goje a ja będe w koszuli goracej 14latki :shake::diabloti::evil_lol:

[quote name='agbar']Poka infantylna pizamke:cool3:[/QUOTE]

pokaże ale za chwilę :evil_lol:

[quote name='Iza i Avanti']Chyba Szpilatrona widziałam... ale jakoś tak mi szybko przemkęła...

Cześć Debe!!![/QUOTE]

przeleciała jak szczała :cool3:
czesć Izo :cool1:

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A co ja Ciotka Klotka:roll:

berek:loveu:


Co jej dałaś, że tak śpi?:razz:
[URL]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0267ps.jpg[/URL]


A co do koszulek do karmienia to moja mama pobiła wszystko...kupiła mi taką w kolorze mocno różowym z bocianem na środku:mdleje:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
hahaha to zależy czy masz sukienke i i taki okazały kapelusz :cool3: jak Ciotka Klotka -- prawdziwa :cool1:

[IMG]http://www.istotneinformacje.pl/pic/i/9/9246.jpg[/IMG]

ogłuszyłam ja jak karpia i śpi śpi śpi :lol: tylko czemu dzis na moim wyrku tak spała spała spała :shake::evil_lol:

poka zdjęcie różowej koszuli w bociana :cool3:

dziś zła bez kija nie podchodź :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']żeby zrozumieć co piszesz kilka razy musiałam niektóre rzeczy poczytać :evil_lol:[/QUOTE]
hahaha psoko ja się nei czytam bo nei ma szans, żebym skumała co miałam na myśli.

Staram się nie walić z calych sił w klawisze ------ bosz jakie to trudne :shake:

Link to comment
Share on other sites

no to lecą hity :cool1:
1. koszula do porodu - na wpół przezroczysta i tak będę świecić swoją lepszą stroną to odrazu zaprezentuje też jednego suta i pół poślada :diabloti::diabloti:

[url]http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/775/65/23/775652314[/url]

2. "szara oddziałówka" czyli ukradła ją z pediatrii jakiejś 14latce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: były i różowe jak ktos ma ochotę :lol:

[URL="http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/789/20/30/789203003"]http://photos03.allegroimg.pl/photos...0/30/789203003[/URL]

3. zajefajne guziki, tylko róż ---- nie było mniej różowej :diabloti: w tej przynajmniej nie wyskoczą mi bimbały na boki jak pajace z pudła :razz:
[URL="http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/788/38/72/788387280"]http://photos03.allegroimg.pl/photos...8/72/788387280[/URL]

i dziwicie się, że kobiety po porodzie przechodzą depresje ja się nie dziwie jak mnie ktoś znajomy w tym zobaczy to mam nadzieję, że nie podejmie decyzji o końcu ów znajomości :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]widzisz, pokazałaś koszule i już nikt nie zajrzał, wszyscy uciekli z krzykiem :diabloti:[/B]
[B]Tylko ja wiernie trwam, bo wyboru nie mam :cool1:[/B]
[B]Chociaż... widząc dziś te koszule na żywo, już chyba więcej nie przyjadę :shake:[/B][/QUOTE]
nawet Tz padł ze śmiechu i powiedział, że się cieszy że to nie on bedzie sie w nich lansować :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

i historia na dobranoc :eviltong:
Tz dziś gadał z kolegą z pracy i ten mu opowiadał, że zabrał swoich synów na szachy do jakiegoś klubu po powrocie zona ów kolegi nie mogla pojać dlaczego jej młodszy syn jest cały podrapany..........otóż młodszy nie rozegrał żadnej partii szachów bo....pobił się z przeciwnikiem zanim zaczeli. Powód "też chciał grac czarnymi" :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

i my też będziemy mieli chłopaka :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

dziewczyny BIORĘ OSTATNIE OPAKOWANIE zastrzyków :laugh2_2:przechodzę na tabletki :laugh2_2:i po czterech dniach kontrol :laugh2_2:już za kilka dni będę wolnym człowiekiem :smilecol:mój dom już nie będzie przypominał siedliska narkomanów tylko będzie zdrowym gniazdem lekomanów :laugh2_2:.
Miałam mieć przedłużone leki ale jest poprawa i właśnie w nocy została podjęta decyzja :laugh2_2:
Jaśko Grubaśko sam się utrzyma :Cool!::sweetCyb::bigcool::bigok:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']Witajcie

dziewczyny BIORĘ OSTATNIE OPAKOWANIE zastrzyków :laugh2_2:przechodzę na tabletki :laugh2_2:i po czterech dniach kontrol :laugh2_2:już za kilka dni będę wolnym człowiekiem :smilecol:mój dom już nie będzie przypominał siedliska narkomanów tylko będzie zdrowym gniazdem lekomanów :laugh2_2:.
Miałam mieć przedłużone leki ale jest poprawa i właśnie w nocy została podjęta decyzja :laugh2_2:
Jaśko Grubaśko sam się utrzyma :Cool!::sweetCyb::bigcool::bigok:[/QUOTE]

Piekne wiesci z samego rana:multi::multi::multi:


Piekne rowniez widzialam pizamki:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Piekne wiesci z samego rana:multi::multi::multi:


Piekne rowniez widzialam pizamki:roll:[/QUOTE]
no okropnie się cieszę teraz już tylko urodzić a to piskuś
będe miss w tych sexy koszulach co :diabloti::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']Jaśko Grubaśko sam się utrzyma :Cool!::sweetCyb::bigcool::bigok:[/QUOTE]

SUPER :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Strasznie się cieszymy - Junior również :p

PIKUŚ?? Przeciśnięcie arbuza przez dziurę wielkości cytryny nazywasz pikusiem?? OK zobaczymy co napiszesz po :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:

Co do koszulek :cool1: widziałam gorsze :diabloti: te są suuuuper :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Chcesz probki proszku?
Jak cos to se idz tu:
[URL]http://www.lovela.pl/o-programie.html[/URL][/QUOTE]

dzięki dzięki dzięki --- oczywiście już sobie zamówiłam :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='agbar']Ze urodzic pikus?Skoro tak twierdzisz.....:cool1:[/QUOTE]

i tej wersji będe się trzymac im blizej jestem tym większy ten pikuś:evil_lol::evil_lol:
[quote name='Cola']SUPER :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Strasznie się cieszymy - Junior również :p

PIKUŚ?? Przeciśnięcie arbuza przez dziurę wielkości cytryny nazywasz pikusiem?? OK zobaczymy co napiszesz po :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:

Co do koszulek :cool1: widziałam gorsze :diabloti: te są suuuuper :evil_lol:[/QUOTE]

dzięki dzięki dzięki
a czy Junior ma już imie :cool1:
jak tam wlazł to jakos z tamtąd wylezie :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ps

dzis jest pikuś bo mam dobry dzień a tak naprawde mam obsrane gacie ze strachu :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']dzięki dzięki dzięki
a czy Junior ma już imie :cool1:
jak tam wlazł to jakos z tamtąd wylezie :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ps

dzis jest pikuś bo mam dobry dzień a tak naprawde mam obsrane gacie ze strachu :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

:roll: imię....hmmm...dalej jest problem :roll: nie mogę się na nic zdecydować - raz mi się podoba, a za chwilę już nie :lol: Dla dziewczyny imię było wybrane na samym początku i wtedy już wiedziałam, że będzie chłopak :p i będzie problem z imieniem

wyleźć jakoś wylezie :evil_lol::evil_lol: na pewno :evil_lol: i jaki sajgon po sobie zostawi :diabloti:

ja mam jeszcze czyste gacie...do czasu :roll:

Link to comment
Share on other sites

do czasu magicznego tygodnia hahahaha :evil_lol:
Może ci pomóc z imieniem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
proponuje Belzebub :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

o spustoszeniach wole nie myśleć wrrrrrrr a może on się prześlizgnie niezauważalnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']do czasu magicznego tygodnia hahahaha :evil_lol:
Może ci pomóc z imieniem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
proponuje Belzebub :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

o spustoszeniach wole nie myśleć wrrrrrrr a może on się prześlizgnie niezauważalnie :D[/QUOTE]


myślałam o czymś bardziej diabolicznym :diabloti: patrząc na poczynania moje i TZ, to może wyjść ze mnie niezła mieszanka wybuchowa, która wysadzi w powietrze najpierw przedszkole a potem szkołę :evil_lol: bombą samoróbką z mleka w proszku :evil_lol::evil_lol:

jeśli Cię naćpają i podłączą do głupiego jasia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']myślałam o czymś bardziej diabolicznym :diabloti: patrząc na poczynania moje i TZ, to może wyjść ze mnie niezła mieszanka wybuchowa, która wysadzi w powietrze najpierw przedszkole a potem szkołę :evil_lol: bombą samoróbką z mleka w proszku :evil_lol::evil_lol:

jeśli Cię naćpają i podłączą do głupiego jasia :diabloti:[/QUOTE]

hahaha no to może McGayver :diabloti: modne są teraz te wyszukane imiona :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

to Jasia z tym, że nie głupiego to ja jestem połączona cały czas od 7 miechów :eviltong:

Ona nie śpiąca

[IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0277ps.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']


ogłuszyłam ja jak karpia i śpi śpi śpi :lol: tylko czemu dzis na moim wyrku tak spała spała spała :shake::evil_lol:


[COLOR=Green][B]Bo se chciała:diabloti:[/B][/COLOR]

poka zdjęcie różowej koszuli w bociana :cool3:

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie......już się nie nadaje do focenia:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

dziś zła bez kija nie podchodź :angryy:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pogadamy?:mad::diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...