Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]A, właśnie sis wiesz że ja też pomidorki balkonowe miałam :D

Pyszzne były:loveu:- podobno:cool3: bo dzieci wszystkie zjadły:p
zobaczysz Ty też tak będziesz miała za kilka lat:diabloti::evil_lol:


[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]
za kilkanaście jak wróca do domu bo jestem wlasnie w trakcie poszukiwania żłobka z internatem :cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']na razie aparat jest schowany w którejś szafce :roll: i nie wiem kiedy się do niego dokopię :eviltong: bo odświeżam mieszkanie za pomocą męża :diabloti:[/QUOTE]
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']za kilkanaście jak wróca do domu bo jestem wlasnie w trakcie poszukiwania żłobka z internatem :cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]bosh:shake: Jasiek nie wie w co się pakuje:p:evil_lol:[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]bosh:shake: Jasiek nie wie w co się pakuje:p:evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]

a raczej z czego sie wypakowywuje :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='Cola']tak warczy J kiedy mówię: oddawaj jajka :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
a co ty chcesz od jego jajek :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

:diabloti:[quote name='dbsst']może się wyślizgnie jak jaszczurka :cool1:

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]łudź się łudź:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

jak sum mam wąsa :evil_lol::evil_lol:

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]poooka:razz:
[/B][/COLOR][/FONT]

kom na hauzen kinder machen :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Booszzz...nie dziękuję kobieto! Na jakiś czas sie wyleczyłam z takich goopich pomysłów:evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']za kilkanaście jak wróca do domu bo jestem wlasnie w trakcie poszukiwania żłobka z internatem :cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

[B]Zapisz tam od razu Tadeusza W. :cool1: Może być od jutra :cool1::cool1:[/B]

[quote name='malawaszka']poczytałam, pośmiałam się i teraz to Wam zazdroszczę, że wszystkie na raz jesteście w ciązy bo jak ja już w końcu dorosnę do tego to pewnie nikt nie bedzie :obrazic: chyba, że Wy po drugim bedziecie sobie robić :evil_lol:[/QUOTE]

[B]Kupą, mości panowie, kupą....[/B]
[B]W kupie raźniej....[/B]
[B]Jeszcze masz szansę załapałac się na kawałek Debowej i Colowej ciąży :cool3:[/B]
[B]A potem... ja potem na pewno nie będę w ciąży :cool1:[/B]
[B]Never again :cool1:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']a to ja myślałam, ze przyjedziesz Listopadem i zostaniesz do 18stki Jaśka:diabloti:[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
i będę z Jaśkiem lekcje odrabiać :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='malawaszka']poczytałam, pośmiałam się i teraz to Wam zazdroszczę, że wszystkie na raz jesteście w ciązy bo jak ja już w końcu dorosnę do tego to pewnie nikt nie bedzie :obrazic: chyba, że Wy po drugim bedziecie sobie robić :evil_lol:[/QUOTE][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
śpiesz się ...śpiesz ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0308ps.jpg[/url]
czemu Szpilowa taka poważna i jakby smutna? :cool1:


[quote name='malawaszka']poczytałam, pośmiałam się i teraz to Wam zazdroszczę, że wszystkie na raz jesteście w ciązy bo jak ja już w końcu dorosnę do tego to pewnie nikt nie bedzie :obrazic: chyba, że Wy po drugim bedziecie sobie robić :evil_lol:[/QUOTE]

ale kto tu mówi o dorastaniu :evil_lol: wystarczy jak przestaniesz uważać i nie zabijesz bociana :diabloti::evil_lol::evil_lol:
mało czasu Ci zostało :p pospiesz się :cool3:

[quote name='Maga100'][B]Jeszcze masz szansę załapałac się na kawałek Debowej i Colowej ciąży :cool3:[/B]
[B]A potem... ja potem na pewno nie będę w ciąży :cool1:[/B]
[B]Never again :cool1:[/B][/QUOTE]

nigdy nie mów na pewno nie będę :diabloti: sseesseeesseeessseeee
ja znoszę swój odmienny stan wręcz rewelacyjnie i mam nadzieję, że tak zostanie do końca :cool1:....pewnie po porodzie będę z żalem wspominać jak maluszek grzecznie siedział w brzuszku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']


nigdy nie mów na pewno nie będę :diabloti: sseesseeesseeessseeee
ja znoszę swój odmienny stan wręcz rewelacyjnie i mam nadzieję, że tak zostanie do końca :cool1:....pewnie po porodzie będę z żalem wspominać jak maluszek grzecznie siedział w brzuszku :diabloti:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]zawsze możesz dopakować drugiego potomka ;)

Cześć Moja Sis :loveu: wyspana :razz::razz:.....:scared:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']nigdy nie mów na pewno nie będę :diabloti: sseesseeesseeessseeee
ja znoszę swój odmienny stan wręcz rewelacyjnie i mam nadzieję, że tak zostanie do końca :cool1:....pewnie po porodzie będę z żalem wspominać jak maluszek grzecznie siedział w brzuszku :diabloti:[/QUOTE]

[B]ja tam z żalem nie wspominam, choc teraz jest zdecydowanie gorzej, jezeli chodzo sen (a co to jest sen?) i totalną zmianę życiową. [/B]
[B]I i swiadomie i z pemedytacja never again ciąży :diabloti::diabloti:[/B]

[B]Dominiko, coś dla ciebie :evil_lol:[/B]

[url=http://www.blog.pl/artykuly/rozklada-taka-nogi-a-potem-siadac-chce,47,1#top]Blog.pl - artykuły - Rozkłada taka nogi, a potem siadać chce![/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']Witajcie, dziewczyny BIORĘ OSTATNIE OPAKOWANIE zastrzyków :laugh2_2:przechodzę na tabletki :laugh2_2:i po czterech dniach kontrol :laugh2_2:już za kilka dni będę wolnym człowiekiem :smilecol:mój dom już nie będzie przypominał siedliska narkomanów tylko będzie zdrowym gniazdem lekomanów :laugh2_2:.
Miałam mieć przedłużone leki ale jest poprawa i właśnie w nocy została podjęta decyzja :laugh2_2:
Jaśko Grubaśko sam się utrzyma :Cool!::sweetCyb::bigcool::bigok:[/QUOTE]
Brawo!!!
A jak wizyta na USG? Było podwójnie?:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zawsze możesz dopakować drugiego potomka [/B][/COLOR][/FONT];)[/QUOTE]

teraz już nie można dopakować :evil_lol::evil_lol: chyba, że schował się za kręgosłupem :diabloti:

[quote name='Maga100'][B]ja tam z żalem nie wspominam, choc teraz jest zdecydowanie gorzej, jezeli chodzo sen (a co to jest sen?) i totalną zmianę życiową. [/B]
[B]I i swiadomie i z pemedytacja never again ciąży :diabloti::diabloti:[/B][/QUOTE]

ja tam się cieszę, że mogę sobie jeszcze pospać :p spokojnie poleżeć i nie ugotować obiadu i zwalić winę na brzuch jak by co :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: Bycie w ciąży jest fajne :p szczególnie jak ma się taki mały brzuszek jak ja :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...