Jump to content
Dogomania

CAŁA PRAWDA O PALUCHU


Kostek

Recommended Posts

Jeszcze raz napisze, bo jak widac interpretujesz, wszystko na Swoj sposob!

Przy kontenerze z odpadami, fekaliami, rowniez chorych zwierzat, przy boksach zdrowych zwierzat!

Jak zobaczysz to zrozumiesz!

"Twoi pracownicy", nie wiedzialam ze takich mam w Schronisku, ale Ty jak zwykle wszystko wiesz lepiej :roll: !

Mam sprawdzac, wiarygodnos Twoich slow to nie moja domena!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Droga ARKO, zapytaj zanim mnie zacytujesz, to Ci wyjaśnie.

żeby nie szukać , o Bako napisałam:

Zrobił się już z niego grubasek.

Bako przez wiele miesięcy był w szpitalu w schrosnisku. Był w bardzo złym stanie, skóra i kości a kości można bylo na odległość policzyć. Tam miał wspaniałego opiekuna. Dostawał wszystko to co nie dojadły inne chore psy, tzn. to co zostawiały.

Za to Ty masz swietne pojecie.

ps. a kto to taki jest swietny opiekun-warto chwalic takich.

Zadaj sobie troche trudu i cofnij sie na forum Dogomanii do poczatku roku, wtedy zrozumiesz!

Link to comment
Share on other sites

Poki w schronisku nie ma systemow zamknietych odprowadzajacych fekalia, wlazlow zamykajacych, starych ciagow gdzie na strychy nie mozna sie dostac to szczury beda chodzily po schronisku i O TYM DOSKONALE WIESZ. Miski pozostawione z resztakami jedzienia tez sa swietnym zrodle pozywienia dla szczurow.

TAK jak i dobrze wiesz,ze firmy ktore robia deratyzcje przyjzdzaly do schroniska, cyklicznie, a szczury byly. Gniazda jak mi pokazywali glownie sa na poddaszach ciagow a tam kazdy boie sie wejsc bo sie moga zawalic. Drogi szczurow wysypywali cyklicznie srodkami ale one inna droge znalazly aby dostac sie na strych.

Link to comment
Share on other sites

O ile mi wiadomo byl jednak, okres kiedy szczurow nie bylo!

Zapytaj z jakiego powodu!

Teraz trutki leza na zewnatrz, a co sie stanie jak jakis psiak-uciekinier zje ten przysmak :-?

Ciekawa jestem w jakim okresie szczurow nie bylo i czym skutecznie je zwalczono. Cud.

To samo sie stanie co nie uciekinier napocznie/zje otrutego/podtrutego szczura :-?

Link to comment
Share on other sites

ARKA, nie będę komentować Twoich głupich docinek.

Z innej beczki. Dziś bysliśmy na egzaminie, obok budowa.... stoi buda, obok ogrodzenie budowy, na zewnatz, ale psa tam nie ma...... Jednak :evil: Podszedł do mnie ochroniarz z owej budowy, pytał sie ile szkolenie , ile egazmin, jakie fajne psy i pokazał..... psa na łańcuchu za ogrodzeniem budowy :evil: :evil: :evil: " Tego kupiłem za 20 zł na Paluchu" Gratulacje - udane adopcje !!!! Mało, że teren zamknięty budowy to jeszcze łańcuch :o No nie mógł lepiej trafić :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

o kupa!!!

4344_537489.jpg

hmm...smacznego

4348_537597.jpg

zabezpieczenie klatki XXI wieku!!!!

4349_537613.jpg

o jej!znowu kupa!!!

4351_537657.jpg

tu też?!

4352_537674.jpg

i tu...

4353_537689.jpg

o a tutaj dla odmiany siuski!!!

4356_537742.jpg

kurcze tu tez-KUPA!!!

4358_537781.jpg

ECH...kupa

4360_537814.jpg

wesolych swiat w malej klatce...miejmy nadzieje ze mniejszych nie ma

4362_537870.jpg

KUPA JEST WSZEDZIE!!!OPANOWALA SWIAT!!!

4364_537909.jpg

ciekawe kiedy ten biedny psiak zawisnie na tych pretach

4368_537989.jpg

4369_538005.jpg

PODSUMOWUJĄC: :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

Kora, próbowałam się dowiedzieć o Asie i jest już podobno po operacji! Razem z nią operowany był też inny pies, który też miał niezłośliwy nowotwor. Jezeli znasz nr rejestracyjny Asi to zadzwon i dowiedz się czy to napewno ona, ale na 99,9% tak.

Link to comment
Share on other sites

CO TO JEST???PULAPKA NA PSA???!!!

blacha4hy.jpg

HMM...FAJNE ROZWIAZANIE-GODNE SCHRONISKA XXI WIEKU!!!

smietnik3co.jpg

A TO JEST PIES Z LANCUCHA NA KTORYM NIBY MIALO BYC BEZPIECZNIEJ NIZ W BOKSIE...CIEKAWE KIEDY TA BIEDNA PSINA CALKOWICIE STRACI OKO:(

rana7jg.jpg

DLACZEGO NIKT NIE MYSLI O TYCH BIEDNYCH STWORZENIACH???W ZIMIE KOLCZATKA NA SZYJI BEDZIE PRZYCZYNA POZNIEJSZYCH CHOROB GARDLA!!!

kolczatka30ru.jpg

kolczatka16ha.jpg

kolczatka4em.jpg

A TY BIEDAKU JUZ ZAWSZE TEK KAGANIEC BEDZIE CI TAK DYNDAL!!!NIKT NIE WPADNIE NA POMYSL ABY CI GO ZDJAC...MECZ SIE DALEJ

pieskaganiec9uk.jpg

pies4so.jpg

DLACZEGO TE MISKI SA PUSTE???!!!GDZIE SIE PODZIALA WODA!!!!

miska127gc.jpg

miska110sm.jpg

miska106if.jpg

miska90yt.jpg

miska81qe.jpg

miska74sh.jpg

miska63gj.jpg

miska51re.jpg

miska46kl.jpg

miska39lk.jpg

miska21rb.jpg

miska15do.jpg

miska9rt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzis przeczytalam ten topic od poczatku do samego konca.

ARKA rzygac mi sie chce jak czytam twoje wypowiedzi, albo jestes przydupasem z plecami z Palucha albo chcialabys nia byc. Slepa jestes? Nie widzisz, ze pies jest zakrwawiony? Pewnie kosci dostal co, i sie wybrudzil?

Na kazdy zarzut odnosnie Palucha masz jakies chore wytlumaczenia. Chore w rozumieniu prawdziwego milosnika psow. Watpie, zeby udalo ci sie zniechecic kogokolwiek od niesienia psom pomocy i naglasniania takich przekretow jakie maja miejsce wlasnie na Paluchu.

Z kazdego twojego postu czuc te obojetnosc i brak zaangazowania. Piszesz o faktach, dowodach, kodeksach- nigdzie nie czuc tej prawdziwej milosci do zwierzat... Nadawaabys sie na polityka- polskiego polityka, tyko takich nam juz dostatek.

Link to comment
Share on other sites

Cytat:"Schronisko na Paluchu szykuje się do wielkiej modernizacji. Po 30 latach wreszcie pojawiły się szanse na wielki remont".(niby jej nie bylo :-? :roll: ) "Gotowa jest już koncepcja przebudowy".(niby jej nie bylo :roll: )"Fakt do niej dotarł. Wyburzona będzie środkowa część schroniska, a w jej miejsce powstaną nowoczesne budynki z dużymi wybiegami, szpital zakazny i ambulatorium-takie prace zaczną się już w przyszłym roku. pomieszczenia i wybiegi dla kotow będą odizolowane akustycznie od budynkow psów. Wszystkie podlogi mają być podgrzewane. Ostateczny projekt będzie gotowy w polowie września. A cala modernizacja ma sie skończyć w 2006 roku. Koszt przebudowy schroniska ma się zamknąć w 12,5 mln zl."

Rozumiem ze te zdjęcia pokazują rozbudowę i modernizację terenu dawnego szpitala? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...