Jump to content
Dogomania

Niewidomy owczarek niemiecki - już znalazł swoje miejsce na świecie


asika5

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Życzę Erniemu powodzenia:loveu::loveu::loveu:, a do wątku się nie włączam, bo dla psiurka nie mogłam wiele pomóc (ale coś tam sie starałam;)) czytam tu tylko i TROCHĘ mnie czasem trzęsie. Podobnie było, jak czytałam niedawno na innym....:diabloti:, pełnym złości:angryy:. Psy, psy i jeszcze raz psy - to moja dewiza.

Link to comment
Share on other sites

Jest od dwóch dni chętny, sprawdzony chłopak z ON i deklaruje chęć zapewnienia psu i dobrych warunków i leczenia..mieszka koło AR na Ursynowie w Warszawie. Kilka osób zna go osobiście jako dobrego kandydata. Skąd zwłoka w podejmowaniu decyzji o oddaniu psa???????????????????? i zapewnieniu mu dobrego domu???????????? czy jest coś, o czym nie jesteśmy informowani???????????

Link to comment
Share on other sites

Dreag, ja też tak uważam jak Ty: psy,psy i tylko psy!!!! Kłótnie, słowne przepychanki, kto wie lepiej jak pomóc psu, kto bardziej kompetentny na temat czworonogów....Co one dają, do czego prowadzą???? Do tego tylko,że powstaje dużo złej energii, która niszczy! I do tego,że w końcu włącza się na wątek moderator i ucina te bezsensowne dyskusje nie na temat/ właśnie, NIE NA TEMAT/.Żadna ze stron dyskusji przecież nie ustąpi, uparcie tkwi przy swoim, nie chce postarać się zrozumieć innego punktu widzenia.Czy takie dyskusje przynoszą coś dobrego psom?
Pan z Warszawy, który chce adoptować Erniego, będzie miał w najbliższy weekend wizytę przedadopcyjną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='entera']Jest od dwóch dni chętny, sprawdzony chłopak z ON i deklaruje chęć zapewnienia psu i dobrych warunków i leczenia..mieszka koło AR na Ursynowie w Warszawie. Kilka osób zna go osobiście jako dobrego kandydata. Skąd zwłoka w podejmowaniu decyzji o oddaniu psa???????????????????? i zapewnieniu mu dobrego domu???????????? czy jest coś, o czym nie jesteśmy informowani???????????[/quote]

Nic nie ukrywamy informujemy was o wszystkim. Zwłoka ? Musimy bliżej poznać Michała i domówić wszystkie szczegóły, które są istotne przy adopcji. Ot i cała prawda:)
Pozdrowienia od Erniego
[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7931/dsc002132aw6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila i Heksa']Dziewczyny! .. napewno sie uda z tym domem! ... :razz:[/quote]

a ja ze swej strony wklejam cytat z owczarka :

[I]Wizyta przedadopcyjna umowiona na niedziele 25.01 w samo poludnie[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley16.gif[/IMG]a tak szczerze to zastanawiam sie czy nie wystartuje w sobote do Bialegostoku bo cos strasznie sie to wlecze...

[/I]sami widzicie jaką motywację ma chłopak :crazyeye:
co prawda odradzam mu pośpiech i proszę o dotrzymanie umowy i zasad wizyty przedadopcyjnej ale jak sami czytacie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='entera']a ja ze swej strony wklejam cytat z owczarka :

[I]Wizyta przedadopcyjna umowiona na niedziele 25.01 w samo poludnie[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley16.gif[/IMG]a tak szczerze to zastanawiam sie czy nie wystartuje w sobote do Bialegostoku bo cos strasznie sie to wlecze...

[/I]sami widzicie jaką motywację ma chłopak :crazyeye:
co prawda odradzam mu pośpiech i proszę o dotrzymanie umowy i zasad wizyty przedadopcyjnej ale jak sami czytacie ;)[/quote]

Motywację ma, wiem,ale trzeba też trochę nas zrozumieć. Nie możemy na wizycie przedadopcyjnej spotkać sie Michałem osobiście to w naszym imieniu odwiedza go nasi znajomi. Ustalili z Michałem, że będzie to niedziela więc niech tak sie stanie

Link to comment
Share on other sites

Popieram entera i zachary....
Takie przepychanki slowne nie maja sensu,powoduja jedynie to,ze nie chce sie czytac watku!!!!!!!!!

[B]Najwazniejsze jest dobro Erniego i tylko to sie liczy;)[/B]

Asik5- no rewelacja:multi::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Mysle,ze sie pokochaja:loveu: Sliczne z nich owczarki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=2]Kochani tak jak zakładałyśmy wizyta przedadopcyjna wypadła rewelacyjnie i tylko przekonała nas na tysiąc %, że Michał to najodpowiedniejsza instytucja DS dla Erniego.
Ze względu na sytuację Erniego, czas działa na niekorzyść, im szybciej zdiagnozuje go specjalista tym lepiej, więc zapewne już jutro Erni będzie z Michałem:)
Lubie takie zakończenia.:loveu:
Dziekuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego zakończenia. Pozdrawiam
c.d.n.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Śliczny psiunio :loveu:
mam nadzieję, że domek doskonale przejdzie wizytę przedadopcyjną :roll:

Znalazłam pare osób z Bydgoszczy:
Magdalena
joanika
& gloria &
owca[/quote]

Monia dzięki w imieniu Erniego za wielkie zaangażowanie, bardzo mi pomogłaś:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbójini']Na zdjęciu nie wiele widać, coś jakby miał popaloną sierść na twarzy...

Możemy z 1doberman wziąć go na DT za tydzień. Mamy tylko nadzieję ze nie zostaniemy z problemem sami. Mamy 3 psy, są to ONki więc proszę o poważne potraktowanie kwestii ogłoszeń, edytowania wątku oraz finansów, szczegolnie w przypadku konieczności wykonania jakiejś operacji i ogólnie poszukiwaniu DS. Jeden pies jest w domu raczej socjalny, 2 kojcowo-podwórzowe. Mam nadzieję że chociaż ten domowy go zaakceptuje. Z poprzednim tymczasem w tej kwestii nie było większych problemów więc może i tym razem się uda...
Pies nie będzie w kojcu.
Pozostaje jeszcze kwestia transportu. Mieszkamy pod Gdańskiem ale za tydzień będzimy przejeżdżac przez Łódź, jeśli to coś ułatwi.[/quote]

[B]Zbójini [/B]dziękuje za zaoferowaną chęć pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='asika5']Monia a o co chodzi z tymi osobami??
chętni na Erniego???[/quote]

Nie, nie dziś rano coś mi dogo świrowało pisałam na wątku psa z dysplazją a post przeskoczył tu, nie wiem dlaczego :-o


[B]asika5[/B] nie dziękuj bo nie masz za co ;) jakoś tak czułam, że Michał jest dobrym kandytatem na DS i nie myliłam się :multi: przepraszam, że spowodowałam zamieszanie na wątku ale dzięki niemu przynajmniej potwierdziły sie moje podejrzenia na pewne sprawy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...