Jump to content
Dogomania

Zanim kupisz psa... Kampania!!!


NatiiMar

Recommended Posts

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie.Inicjatywa wspaniała,wszak wiadomo że łatwiej zapobiegać niż leczyć :)
Ludzka natura znacznie lepiej przyswoi i zapamięta(i weźmie do siebie) coś co go zszokowało niż mu się spodobało,a już bezmała bez echa obędą się długie wywdy...choćby najmadrzejsze.
Myślę,że trzeba wziąć przykład z reklam,bilbordów - operować hasłami popartymi zdjęciem.W życiu nie przytoczę i nie przypomnę sobie całej treści filmu,reklamy,piosenki ,ale zapamiętam tytuł,jakieś hasło,refren.
Ulotka jest zbyt długa,drobny maczek odstraszy ludzi,nikomu nie będzie się chciało zatrzymac i czytać- te ulotki są bardzo dobre ale w miejsca gdzie ludzie są zmuszeni do zatrzymania np.poczekalnie,przystanki.Ulotka na mieście ma sama ściągnąć maszą uwagę i a to co na niej jest wbic się w nasz mózg.Ludzie w pędzie ,pogoni za czymś i tak ją zobaczą.Postaram się coś szybciutko przygotować dla przykładu i jesli to zaakceptujecie będziemy działać dalej.Uśmiechnę się do mojej dawnej szefowej,właścicielki pracowni reklam.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

No muuka,Ty to masz łeb:)
Racja,ja osobiście wywalam wszystko,co zostanie mi wręczone na ulicy (a może czasem to błąd...)

Ok,to zrobimy tak: jako,że mozemy dowolnie operować czasem kampanii,bo nic nas nie ogranicza,to czekam na wasze pomysły i opinie. Krótko,zwięźle i na temat. Ulotkę jaką dostałam w schronisku wszyscy widzieli,więc można sie tym podeprzeć i ewentualnie zmienić,dodac,odjąć,pomnozyć,uciąć,naciąć...itp:)

W najbliższym czasie będę na spotkaniu Zarzadu TOZu (zostałam zaproszona jako gość...wow,wow:) ) i fajnie by było już coś pokazac.Nie wiem kiedy będzie to spotkanie,będzię się w tej sprawie kontaktował ze mną pan Zębala.

Wspólnie z kolegą nakręcimy także krótki spot,który (mam nadzieję) uda nam się wepchnąć do telewizji. Poruszę także prasę i jeśli macie kontakty z jakimikolwiek dziennikarzami,to nie krępujcie się:) Chcemy,aby o akcji usłyszała cała Unia...no wiem,przegięłam;) Cała Polska!

I powtórzę za Kondradem "Chcecie tego? Zmieńmy to razem!"

O kurcze...ale się nakręciłam... ach te leki przeciwmigrenowe:razz:

Dobra,to ja czekam na propozycje. Dziękuję serdecznie za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']No muuka,Ty to masz łeb:)
Racja,ja osobiście wywalam wszystko,co zostanie mi wręczone na ulicy (a może czasem to błąd...)

Ok,to zrobimy tak: jako,że mozemy dowolnie operować czasem kampanii,bo nic nas nie ogranicza,to czekam na wasze pomysły i opinie. Krótko,zwięźle i na temat. Ulotkę jaką dostałam w schronisku wszyscy widzieli,więc można sie tym podeprzeć i ewentualnie zmienić,dodac,odjąć,pomnozyć,uciąć,naciąć...itp:)

W najbliższym czasie będę na spotkaniu Zarzadu TOZu (zostałam zaproszona jako gość...wow,wow:) ) i fajnie by było już coś pokazac.Nie wiem kiedy będzie to spotkanie,będzię się w tej sprawie kontaktował ze mną pan Zębala.

Wspólnie z kolegą nakręcimy także krótki spot,który (mam nadzieję) uda nam się wepchnąć do telewizji. Poruszę także prasę i jeśli macie kontakty z jakimikolwiek dziennikarzami,to nie krępujcie się:) Chcemy,aby o akcji usłyszała cała Unia...no wiem,przegięłam;) Cała Polska!

I powtórzę za Kondradem "Chcecie tego? Zmieńmy to razem!"

O kurcze...ale się nakręciłam... ach te leki przeciwmigrenowe:razz:

Dobra,to ja czekam na propozycje. Dziękuję serdecznie za pomoc:)[/quote]

NatiiMar spokojnie, wdech - wydech, lepiej? :evil_lol: (co Ty brałaś? :eviltong:)
Noo to ja sie postaram coś wydziergać bez żadnych cud-programów typu PhotoFiltre :cool3:
I będę działać na Paincie i wszystkim co tu mam, ha!
Nie ma to jak komputer taty (mój zepsuty :roll:)

Postaram się dzisiaj Ci to podrzucić na PW lub tu, jak wolicie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']:evil_lol: (co Ty brałaś? :eviltong:)
[/quote]

Nie pytaj:p

To wrzuć tutaj. Ja zaraz znikam,bo brat twierdzi,że potrzebuje komputer do nauki...wredne stworzenie..

Będę jutro,może dostanę cynk od kierownika schroniska kiedy jest to spotkanie Zarządu,to dam Wam znać no i ogólnie może w nocy wpadnę na jakiś kolejny "genialny" pomysł...

No to jeszcze raz dzięki i do napisania:)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, przepraszam za offa :oops: ale mamy szansę poćwiczyć umiejętności praktyczne... dziewczyna ma spanielkę i astkę, spanielka jest dominująca i ATAKUJE amstafkę, a dziewczę radośnie stwierdziło, że chce teraz beagle'a, bo są słodkie:loveu: weźcie coś napiszcie... bo mnie witki opadły:shake:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f232/bede-miec-beagle-potrzebuje-porad-mam-pyt-130981/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Nie pytaj:p

To wrzuć tutaj. Ja zaraz znikam,bo brat twierdzi,że potrzebuje komputer do nauki...wredne stworzenie..

Będę jutro,może dostanę cynk od kierownika schroniska kiedy jest to spotkanie Zarządu,to dam Wam znać no i ogólnie może w nocy wpadnę na jakiś kolejny "genialny" pomysł...

No to jeszcze raz dzięki i do napisania:)[/quote]

Też posiadam brata... ja go wypędziłam po pretekstem 'sprawy życia lub śmierci' :evil_lol:

To zabieram się do pracy, podpatrzę coś z tamtej ulotki

Właśnie mi do głowy wpadło, że można zrobić stronę internetową o tej całej akcji i adres zamieścić na ulotce :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Sprzedam szczeniaki (04.02.2009.)
Sprzedam: Zwierzęta Sprzedam szczeniaki 4 tygodniowe(3 suczki) [URL="javascript:showimgogl('http://www.radiopark.com.pl/components/com_classifieds/adimages/20090204221210_908f6056.jpg',500,500)"][IMG]http://www.radiopark.com.pl/components/com_classifieds/adimages/thumbs/20090204221210_908f6056.jpg[/IMG][/URL]

Mnie też opadły...takie ogłoszenie widnieje na słupach mojego miasta...i jak wytłumaczyć ludziom,że pi pierwsze-nie rozmnażaj,a po drugie-czterotygodniowe???!!! Kto chce numer do tej pani? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']dziewczyny, przepraszam za offa :oops: ale mamy szansę poćwiczyć umiejętności praktyczne... dziewczyna ma spanielką i astkę, spanielka jest dominująca i ATAKUJE amstafkę, a dziewczę radośnie stwierdziło, że chce teraz beagle'a, bo są słodkie:loveu: weźcie coś napiszcie... bo mnie witki opadły:shake:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f232/bede-miec-beagle-potrzebuje-porad-mam-pyt-130981/[/URL][/quote]

O kurcze... Ona jest normalna? Bierze pod uwagę dobro tych zwierząt?! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']

Właśnie mi do głowy wpadło, że można zrobić stronę internetową o tej całej akcji i adres zamieścić na ulotce :cool3:[/quote]

No kisses,genialne! Kurcze,ja nie wiem gdzieście się chowali tyle czasu z takimi pomysłami!

Tylko...hmmm...kto,że tak powiem,zrobi stronkę? Bo ja jestem totalnie antytechniczna....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Sprzedam szczeniaki (04.02.2009.)
Sprzedam: Zwierzęta Sprzedam szczeniaki 4 tygodniowe(3 suczki) [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:showimgogl%28%27http://www.radiopark.com.pl/components/com_classifieds/adimages/20090204221210_908f6056.jpg%27,500,500%29"][IMG]http://www.radiopark.com.pl/components/com_classifieds/adimages/thumbs/20090204221210_908f6056.jpg[/IMG][/URL]

Mnie też opadły...takie ogłoszenie widnieje na słupach mojego miasta...i jak wytłumaczyć ludziom,że pi pierwsze-nie rozmnażaj,a po drugie-czterotygodniowe???!!! Kto chce numer do tej pani? :mad:[/quote]

Mi może lepiej nie dawaj, bo jeszcze zadzwonię... A może zrobić podpuchę, zadzwonić niby zainteresowana,a później bUM! ?

4 tyg... :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']No kisses,genialne! Kurcze,ja nie wiem gdzieście się chowali tyle czasu z takimi pomysłami!

Tylko...hmmm...kto,że tak powiem,zrobi stronkę? Bo ja jestem totalnie antytechniczna....[/quote]

Ja się nie chowałam :evil_lol:

Jedyne co umiem dobrze zrobić to blog :roll:
Może... Może ktoś z dogomaniaków szarpnie się i zrobi coś fajnego?
Z tego co wiem Lecoyotte może takie coś umieć... ale nie wiem, czy będzie chciał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się narazie coś takiego...
Nie jest to piękne... ale...

[url=http://img98.imageshack.us/my.php?image=pseudoug6.png]ImageShack - Image Hosting :: pseudoug6.png[/url]

Może jutro uda mi się coś więcej... Niestety, komputer będę miała dopiero od jakiejś 17 =/

Link to comment
Share on other sites

Wiem Cocker :evil_lol:
Ulotka robiona w pośpiechu (rodzice :roll:)
Najbardziej w niej podoba mi się nagłowek! Jest taki duży :razz:
Szczerze, to sama nie wiedziałam co tam napisać... Moze niech każdy coś napisze i potem zrobimy z tego jedno?

No i oczywiście na tej ulotce ma być tylko najważniejsze... A reszta na stronie

No własnie, kto robi strone?

Link to comment
Share on other sites

Kontaktowałam się w sprawie kampanii z fundacja Animals i czekam na odzew.
Wiem już jaki będzie scenariusz spotu reklamowego. Rozmawiałam już na ten temat z filmowcem. Mamy aktorów i miejsce,ale...potrzebne nam do filmu dwa szczeniaki,a w poblizu jakiejkolwiek hodowli brak. No ale coś wymyślimy.
Co do ulotki,jest niezła. Nawet pierwsza fotka przemawia do rozsądku,ale faktycznie możnaby ja podreperowac. Ale jest ok jak na pośpiesznie zrobioną:)

Dzięki i czekam na dalsze pomysły:)

Może fundacja rzuci ciekawym pomysłem...aha,a jak ktoś z was ma dobry kontakt z mediami,to można im dać znać. Po bliższe informacje zapraszam na gg 9976278 lub na priv.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']Ale super!
A w jakiej okolicy szukacie szczeniaków? Są jakies konkretne wymagania?
Gdzie bylaby puszczana ta reklama?[/quote]

Gdzieś tu u mnie,bo tutaj będzie kręcony film. Chodzi o dwa (przepraszam za wyrażenie) bylejakie szczeniaki. Jedna ze scen będzie pokazywała handlarza na ulicy,który w kartonie ma śliczne pieski. I teraz decyzja-kupić czy nie? No i tak dalej. A chcielibyśmy,żeby spot trafił do telewizji publicznej.Jeśli się nie uda to wciśniemy go w internet:) No ale potrzebujemy stronkę [URL="http://www..."]www...:placz:[/URL]

angelika,pomyłs dobry,ale...funduszy brak:(

Link to comment
Share on other sites

Własnie... funduszy brak? a ten spot/film/ czy coś to za free, czy jak?

To poszukam jakiejś hodowli w okolicy, moze jacyś właściciele będą chcieli.... A jak niektórzy to materialiści i bedą chcieli kase? (powie się, że to w ważnej sprawie:eviltong:)

To trzeba na dogo zrobić szum, kto zrobi stronke

Link to comment
Share on other sites

Spot robi mój dobry znajomy,ja pokrywam koszty paliwa-bo trzeba dojechać tu i tam. No i jeśli coś weźmie za to to z własnej kieszeni dam...

Chętnych do zrobienia strony nie ma:( a czasu coraz mniej. Niedługo spotkanie Zarządu,co ja im zaprezentuję?:placz:

Link to comment
Share on other sites

Dobra, nie panikujmy. Kiedy zebranie?
Na różnych forach ogłosze, ze potrzebujemy pewnej formy ulotki i dam link do tego watku. Ktos musi coś zrobić.
Strona - masz pomysł co do portalu? Blog.onet.pl?
szczeniaki.... Dać ogloszenie trzeba. Poszukac ludzi ze szczeniakami w opolskim...

Link to comment
Share on other sites

Trzeba by opłacić domenę chyba,żeby zrobić stronę [url]www..[/url]. nie wiem,nie bardzo się znam na tym;/

Co do szczeniaków,może w schronisku będa jakieś.Jesli nie to popytam znajomych,może ktoś ma akurat szczeniaczki i wypożyczy na jeden dzień:)

Nie wiem jeszcze kiedy zebranie,myśle,że w połowie lutego. Oj,żeby to wszystko wypaliło....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...