Jump to content
Dogomania

WROCŁAW Zabiedzony Shih- Tzu NA PLACU BUDOWY -JUŻ W NOWYM DOMKU NA PODUSIACH!!!


Osa

Recommended Posts

To jest bezdomny pies na bank...
Pani Ania mówiła, że jest przeraźliwe chudy - taki szczurek..Co z resztą widać na zdjęciach...I gdyby nie długa sierść....:shake:
Dopiero można by zobaczyć jaki jest naprawdę chudy jak się namoczy takiego psa....


Nie wiem gdzie jest ta budowa...:shake:
Strasznie dołuje mnie fakt, że on tam jeszcze jest, jak mógłby już być na podusiach...

Tego maila wklejałam rano z klientem na karku i z trzeszczącym szefem za uszami...
Bardzo przepraszam za podanie telefonów.Już wykasowałam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][COLOR=Blue][I]PIES JUŻ W DOMKU!

Wczoraj w nocy stróż go złapał i od razu zawieźlismy go do nowego domu, gdzie będzie mieć dobre warunki i odpowiedzialnych ludzi. Zreszta Malwina zaloguje sie na forum i sama napiszę jak się pies w domu aklimatyzuje. Okazało się, ze to jednak suczka ;) Dzisiaj jest juz u weterynarza i po kąpieli - kolor zmienił się na biały! Suczka spi z Malwiną w łóżku i boi się wychodzić na dwór - najwidoczniej boi się, że znowu zostanie sama.
Więcej napisze juz Malwina i podeśle też nowe psie fotki.

Pozdrawiam,

Ania.

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
[/I][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5]Kamień spadł mi z serca..
Czekamy na Malwinę i zdjęcia sunieczki....[/SIZE]

Jeszcze raz dziękuję wszystkim którym los tej suni nie był obojętny i byli tu na wątku czy to ofiarując tymczas,pomoc czy trzymając kciuki ....
:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie ze udalo sie wreszcie ja zlapac! Dzieki temu forum i temu watkowi az dwa pieski zyskaly nowy dom!!! Mam nadzieje ze oba szybko przyzwyczaja sie do nowych domkow i do nowych wlascicieli :) Chcialam wam przeslac zdjecie mojego szczescia ale nie umiem zalaczyc pliku do wiadomosci na forum :( Wiec bedziecie chyba musieli mi uwierzyc ze jest cudny ;)
Pozdrowienia :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Witaj Malwina!!![/SIZE]!:loveu::loveu::loveu:

Witamy na DOGO :calus:

Żuć mi na maila zdjęcia to wkleję...

[B]Collet [/B]- podam Ci na PW maila i dawaj szybciutko zdjęcia swojego pieska!!!!:multi::multi::multi:
Niech zobaczymy to małe cudo!!

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki..byłam, widziałam, tuliłam...:loveu::loveu:Sunia jest cudna...wcale nie wygląda na przestraszoną- w domku...poza domkiem...no może boi sie psów...gdy zobaczyła przechodnia z psem na smyczy- urządziała mały atak paniki..ale ja bylam w domku u niej ze swoja sunia- już nie panikowała- wskoczyła na łóżeczko i udawała, że jej nie widzi:eviltong: Tuliła się i stroiła piękne minki..ma juz śliczną błękitną obróżkę z serduszkiem, jest wykąpana, wyczesana...no księżniczka pełną gębą...mam nawet jej kilka fotek na komórce- bo opiekuje się nią Malwinka ale i moja córeczka kochana rownież( na zmianę- kiedy Malwinka wychodzi do pracy)...:lol:Nie martwcie sie więc- już ja będe miała ją na oku i na sercu...będzie miała jak w raju- moge Was o tym zapewnić..no i oczywiście wszystkie wiadomości z pierwszej ręki:lol:Czekam na fotki teraz jak tylko dostane na maila zaraz wklejam...Teraz malwinka jest na spacerku z Sunią jak wroci przesyla fotki a ja wkleję:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...