Jump to content
Dogomania

Nasza Fundacja i przytulisko Pusia


pajunia

Recommended Posts

[B][COLOR="SeaGreen"][COLOR="Green"][SIZE="3"]Wielkiej Nocy czas nadchodzi,
Cały dzień się każdy głodzi,
By móc jutro o poranku,
Siąść za stołem przy śniadanku.
Zjeść kosz cały z jajeczkami,
Zającami i kaczkami.
A już następnego ranka
wiadrem wody zlać baranka![/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B]

[URL=http://img17.imageshack.us/my.php?image=obraze2d0e341.jpg][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6511/obraze2d0e341.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pajuniu, a kiedy szykuje się następny transport psiaków z okolicy podkarpacia do Was ? :) Mamy w Orzechowcach taką bidę - Maksia, który znalazł wspaniały domek w Świnoujściu. Może mógłby się zabrać przyokazyjnie ? ;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/max-juz-od-5-lat-blaga-nas-o-dom-potrzebny-transport-rzeszow-zachodniopomorskie-115310/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Gosiu
trudno pieski zaprezentowac, gdyz wciaz dochodza nowe.

Neczko, na razie dosc dlugo potrwa, nim na podkarpacie pojedziemy.
Moze nawet z pare tygodni potrwac. Gdyby wczesniej cos bylo, to pewnie, tylko my do Swinoujscia tez bardzo daleko mamy. Nasze przytulisko jest 60 km na poludnie od Gdanska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']
Pajuniu, 60 km to nie tak bardzo daleko. Ja mam do Orzechowiec od siebie 80 :)[/quote]

ale Pajunie napisala że 60 km do Gdańska żeby ci przybliżyc orientacyjnie to swoje ranczo. Z tego miejsca do Świnoujścia jest bardzo daleko, myślę że z 250 - 300 km.

Link to comment
Share on other sites

Czy jest ktos na dogo, kto moglby przejac rozliczenia naszej Fundacji? Nie chcemy za darmo, ale za przyzwoita cene, ktora by naszego konta nie rozwalila. Biuro rachunkowe w naszej miejscowosci, ktore do tej pory przytulisko za 200 zl miesiecznie rozliczalo, policzylo sobie za rozliczanie naszej Fundacji - 1200 zl miesiecznie. Chocbysmy nie wiadomo jak probowali, takiej sumy nie jestesmy w stanie absolutnie zaplacic. Lub powiem inaczej, zaplacimy, ale wtedy bysmy musieli to zrobic kosztem wielu psiakow. A to by byla tragedia dla wielu psow.
Jak wiecie, jestesmy mloda fundacja, nie mamy jeszcze OPP, nie dostajemy zadnych doplat z gmin i utrzymujemy naszych 100 psow , przytulisko, ludzi tam pracujacych itd. tylko z oplat adopcyjnych i moich prywatnych pieniedzy. Koszta sa niestety ogromne i nie wystarczy nam na zaplacenie biura rachunkowego.
Czy jest na dogo ktos, kto moglby nam pomoc???
Bardzo prosimy. :modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Czy jest ktos na dogo, kto moglby przejac rozliczenia naszej Fundacji? Nie chcemy za darmo, ale za przyzwoita cene, ktora by naszego konta nie rozwalila. Biuro rachunkowe w naszej miejscowosci, ktore do tej pory przytulisko za 200 zl miesiecznie rozliczalo, policzylo sobie za rozliczanie naszej Fundacji - 1200 zl miesiecznie. Chocbysmy nie wiadomo jak probowali, takiej sumy nie jestesmy w stanie absolutnie zaplacic. Lub powiem inaczej, zaplacimy, ale wtedy bysmy musieli to zrobic kosztem wielu psiakow. A to by byla tragedia dla wielu psow.
Jak wiecie, jestesmy mloda fundacja, nie mamy jeszcze OPP, nie dostajemy zadnych doplat z gmin i utrzymujemy naszych 100 psow , przytulisko, ludzi tam pracujacych itd. tylko z oplat adopcyjnych i moich prywatnych pieniedzy. Koszta sa niestety ogromne i nie wystarczy nam na zaplacenie biura rachunkowego.
Czy jest na dogo ktos, kto moglby nam pomoc???
Bardzo prosimy. :modla::modla::modla:[/quote]

Pajuniu, ja pomogę, tylko musimy obmyśleć jak to zrobimy, bo ja mieszkam w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Gosiu, powaznie. Chyba umre z radosci. Byloby cudownie.:loveu::loveu::loveu:
Napisz mi prosze mailem swoj nummer telefonu ( jesli mozna, to stacjonarny) zadzwonie zaraz.
Dzieki niesamowite.:multi::multi:[/quote]
Lepiej prześlij mi swój telefon i ja zadzwonię, bo mam dużo minut bezpłatnych na komórze. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Rybka_39']Witam.
Ja ponawiam pytania.
Ile kosztuje szczeniak u Pani w Polsce i jakie warunki musi spełnić dom w Polsce.
Nie rozumiem, czy te pytania sa jakies podchwytliwe?:roll:
I co z kojcami, macie już kojce?;)[/QUOTE]

Skarbie, po pierwsze, u nas psow sie nie sprzedaje. Nie sa towarem, tylko zywymi istotami. Oplaty adopcyjne sa rozne. Po drugie, jak juz ostatnio odpowiedzialam Pani , warunki , jakie musi dom spelnic, zaleza od psa, gdyz nie posiadamy " szufladkowych" psow. Kazdy pies jest indywidualny, ma rozne potrzeby i musi sie w tym domu czuc szczesliwy.
Jesli chodzi o kojce, serdecznie zapraszamy , aby sobie samemu ogladnac, jak u nas zyja nasze psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote]u nas psow sie nie sprzedaje[/quote]
To jasne i oczywiste, użyłam moze złego słowa, ale przecież opłaty sa pobierane.
Zatem przykładowo szczeniaka za ile trzeba wykupić, czy jaką opłatę adopcyjną pobieracie- jakiego rzędu jest to kwota?

[quote]Pani , warunki , jakie musi dom spelnic, zaleza od psa, gdyz nie posiadamy " szufladkowych" psow. Kazdy pies jest indywidualny, ma rozne potrzeby i musi sie w tym domu czuc szczesliwy.
[/quote]
Zatem mogę zobaczyć wzór umowy adopcyjnej dla szczeniaka jeśli dom byłby w Polsce?


[quote]Jesli chodzi o kojce, serdecznie zapraszamy , aby sobie samemu ogladnac, jak u nas zyja nasze psiaki. [/quote]
Czyli by otrzymać odpowiedź muszę sama przyjechać?

I czy szczeniaka trzeba odebrać osobiście?
Czy jest możliwość sprawdzenia domu, a następnie załatwienia transportu?

Link to comment
Share on other sites

Charly:
Ale to jest chyba o adopcjach zagranicznych?
A ja pytam o adopcje w Polsce, przecież fundacja Pajuni jest polska fundacją.
Chyba, ze tytuł co powinniśmy wiedzieć wyadoptując psa poza granice Polski mnie zmylił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Skarbie, po pierwsze, u nas psow sie nie sprzedaje. Nie sa towarem, tylko zywymi istotami. Oplaty adopcyjne sa rozne. Po drugie, jak juz ostatnio odpowiedzialam Pani , warunki , jakie musi dom spelnic, zaleza od psa, gdyz nie posiadamy " szufladkowych" psow. Kazdy pies jest indywidualny, ma rozne potrzeby i musi sie w tym domu czuc szczesliwy.
Jesli chodzi o kojce, serdecznie zapraszamy , aby sobie samemu ogladnac, jak u nas zyja nasze psiaki.[/quote]

rozumiem ze warunki te idealnie spełniaja domy za granicą ..polskie domy to nie to samo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/49/facf09f18ab72150med.jpg[/IMG][/URL]

Poczytałam i obejrzałam:loveu:To cudo przypomina mi Musie od Pani Romy:loveu:[/quote]

a ta rudziutka po lewej wypisz wymaluj moja Zula z orzechowskiego schronu.:crazyeye:
Jestem w szoku bo myslałam że jest niepowtarzalna.....:eviltong::evil_lol:


[IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7183/dscn0411m.jpg[/IMG]


[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7774/dscn2485e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...