Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arima ja dostalam tydzien temu potwierdzenie z Leszna wiec ty pewnie jeszcze musisz poczekac :-?
A co do czekania to ja na Ml.Ch.Pl czekalam 6 m-cy i jeszcze dostalam DUPLIKAT bo tamten sie "zagubil" :-? A ile ja sie nadzwonilam....lohoho :wink: dlatego tez prace ZG wole zostawic bez komentarza :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']A ja chcę wystąpić w Lesznie i ciekawe jak dokażę tej sztuki, jak nie wystawią mi dyplomu.. A jako Mł Ch mogę wystawić na lesznieńskiej championów tylko raz, jeśli tytuł zdobyłam w roku poprzedzającym wystawę w Lesznie....[/quote]
Naprawdę!? Nie wiedziałam nic na temat tego obostrzenia dot. wystawy championów w Lesznie.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No to zerknij :
[quote]II. KRYTERIA UDZIAŁU PSÓW W WYSTAWIE CHAMPIONÓW

1.W wystawie biorą udział psy i suki z tytułami Międzynarodowego Championa Piękności i Krajowego Championa Wystawowego oraz z tytułem Młodzieżowego Championa Wystawowego (z zastrzeżeniem, że tytuł młodzieżowego championa został zdobyty nie wcześniej niż w roku poprzedzającym wystawę - decyduje data wystawienia championatu).

2. Postanowienia szczegółowe

A) Ocena psów i suk w poszczególnych rasach wyłania zwycięzców - psa i sukę, które otrzymują tytuł: Najlepszy Pies/ Suka w Rasie Wystawy Championów.

1. W każdej rasie i płci sędzia przyznaje lokaty od l do 4. Pozostałe psy i suki otrzymują oceny bez lokat.

2. Psy/suki z lokatami od l do 3 z oceną doskonałą otrzymują pamiątkowe medale lub rozety, a wszystkie psy/ suki dyplomy.
Kolor medali i rozet:
I lokata - kolor złoty
II lokata - kolor srebrny
III lokata - kolor brązowy.

3. Sędzia może przyznać Certyfikat Wystawowego Championa (CWC) psu/suce z I lokatą i z oceną doskonałą. CWC Wystawy Championów jest równorzędne z CWC otrzymanym na wystawie międzynarodowej lub klubowej przy przyznawaniu tytułu Champion Polski.
[/quote]
Wynika z tego- może się mylę- ale obawiam się że nie- że tylko 1 CWC jest przyznawany. Jak robię błąd to mnie poprawcie- o niczym innym tak nie marzę, żebym się myliła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']A ja chcę wystąpić w Lesznie i ciekawe jak dokażę tej sztuki, jak nie wystawią mi dyplomu.. A jako Mł Ch mogę wystawić na lesznieńskiej championów tylko raz, jeśli tytuł zdobyłam w roku poprzedzającym wystawę w Lesznie....[/quote]
[b]Toller-Fox[/b] - na daną rasę są 2 CWC: dla psa i suki. I to jest jasne.
Ale nie rozumiem, dlaczego napisałaś, że psiaka z tytułem Mł.Ch.PL na wystawie championów możesz wystawić tylko raz (cyt.). Z tym tytułem, tak jak i z tytułem "dorosłego" championa, możesz wystawiać co roku! Albo ja czegoś tu nie rozumiem... Jedynym obostrzeniem jest to, aby tytuł został zdobyty w roku poprzedzającym wystawę. Chyba nie zrozumiałysmy się. :-?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

...no wlasnie. skoro raz w roku jest wystawa championow to tylko taz Mł. Championa mozna wystawic.

1.W wystawie biorą udział psy i suki z tytułami Międzynarodowego Championa Piękności i Krajowego Championa Wystawowego oraz z tytułem Młodzieżowego Championa Wystawowego (z zastrzeżeniem, że tytuł młodzieżowego championa został zdobyty nie wcześniej niż w roku poprzedzającym wystawę - decyduje data wystawienia championatu).

decyduje data wystawienia dokumentu. czyli jesli jeszcze Gosia w tym roku dyplom otrzyma to Foxislaw bedzie mogl startowac tylko w 2006 roku. szansa na dwukrotkny udzial jest wystawienie dyplomu w styczniu 2006

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='takatuka']...I raczej wszystko się zgadza 8)

Pozdarawiam
Elka[/quote]
[b]takatuka[/b] - to zgadza się, czy nie Championat Mocka? Bo słowo "raczej" nie wyjaśnia niczego... :wink:
Pzdr.[/quote]
hehehe, narazie nie dostrzegłam żadnych błędów, ale piszę "raczej" aby nie zapeszyć :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='takatuka'][quote name='Asiaczek'][quote name='takatuka']...I raczej wszystko się zgadza 8)

Pozdarawiam
Elka[/quote]
[b]takatuka[/b] - to zgadza się, czy nie Championat Mocka? Bo słowo "raczej" nie wyjaśnia niczego... :wink:
Pzdr.[/quote]
hehehe, narazie nie dostrzegłam żadnych błędów, ale piszę "raczej" aby nie zapeszyć :P[/quote]Dziwne, bo ja dostawałam już bardzo dużo championatów, rodowodów itp i w żadnym z tych dokumntów nie było błedów. Jedynym minusem , jak dla mnie jest długi okes oczekiwnia , zupełnie niezrozumiały, ale podobno na Ukrainie trwa to jeszcze dłużej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...