Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak, udalo. pani zaczela sie tlumaczyc, ze nie weryfikuja danych ze sprawozdan z tymi w rodowodzie, i ze nasz oddzial nie zglosil, ze nastapila zmiana wlasciciela (chodzi o zmiane mojego naziwska) i takie tam bla bla. powiedzialam, ze mi zalezy na czasie, bo na wystawy chce zglaszac z tytulem. pani na to, ze jak tylko do nich dojdzie bledny championat, to po maksymalnie dwoch dniach odesla mi nowy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka']...uslyszy stara spiewke, ze to nie od ZG zalezy, tylko od oddzialow, ktore do ZG przesylaja sprawozdania. Chyba maja na to miesiac, ale w praktyce jest nieco inaczej.
Propozycja przeslania kopii kart ocen spotkala sie z odmowa.
...przepisy, przepisy...
:-?[/quote]Biurokratyczna mazyna pracuje. Takie jest życie. Piszcie kochani , piszcie. Od samego pogadania tutaj, nić nie zmieni się na lepsze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja wczoraj też dostałam Młodzieżowy Championat Polski dla mojej Hipci; data wystawienia 30.09.2005 r. (tak, jak u Dorotal!). Ale po dwukrotnej interwencji!
Cieszę się, że tym miłym akcentem mogę zamknąć tegoroczny sezon wystawowy Hipki. Bo w tym roku to Hipka raczej nigdzie nie pojedzie.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']Ale to miały być oryginały kart ocen, czy ich ksera?[/quote]
Sorki, nie nadążam. Do czego miałyby być te oryginały lub ksera? Do wystawienia championatu? Jeżeli o to się pytasz - to nie. Nie wysyłasz żadnych kserokopii ani oryginałów. Wypełniasz po prostu elektroniczny formularz o wystawienie odpowiedniego championatu i wysyłasz go pocztą elektroniczną. Jeżeli nie masz takiej możliwości - możesz wydrukować taki formularz i wysłać go faksem lub pocztą. Ale [b]BEZ [/b]żadnych załączników.

Poza tym należy pamiętać, że oddziały mają 30 dni na rozliczenie wystawy i przesłanie dokumentacji powystawowej. Do tego Zarząd Główny dodaje jeszcze ok. 15 dni. I od tego terminu (tzn. 45 dni po wystawie) możemy ponaglać. Tak mi wytłumaczono w ZG.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wcześniej, jak pisałam pytając sie o to co należy przesłać, nikt nie powiedział że nie należy przesyłać kopii kart ocen :( A do związku się nie dodzwoniłam w tej sprawie... Wysłałam i wniosek ściągnięty ze strony, i załączniki w postaci kart ocen....

Link to comment
Share on other sites

My Chamiponat "dostaliśmy " nawet bardzo szybko-bo czekaliśmy "tylko "miesiąc....co z tego jednak?
Championat przesłano do hodowcy nie do mnie :o Mimo, iż wyraźnie napisałam kto jest właścicielem zarówno w formularzu wysłanym przez internet jak i listownym (tak na wszelki wypadek)(list polecony).
Po mojej interwencji okazało się,że nie prześlą mi dotąd championatu ,dopóki hodowca nie odeśle im oryginału !
Paranoja jakaś ,a pani w Związku mimo, iż wina leży ewidentnie po ich stronie - wmawiała mi,że to moja wina,pomijam już jaka była uprzejma :evilbat: ...To już jest po prostu bezczelność! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem,zbyt długo się czeka!!!!!!!Ja na championat mojego psa czekałam 5 miesięcy!!!!!!!Wniosek wysłałam pocztą,po 3 miesiącach udało mi się dodzwonić i usłyszałam że wniosku nie ma.Miła pani poprosiła mnie żebym telefonicznie podała wystawy,a ona to wklepie w komputer i wyśle.Poprosiła żeby przypomnieć się telefonicznie za tydzień.Tak też zrobiłam.Niestety odebrała inna pani,bo tamta była na urlopie?!Tak więc to trwało i trwało,aż wściekła porosiłam panią kierowniczkę,której przedstawiłam całą sprawę i zostałam....obsobaczona!!!!Za nasze pieniądze mają nas w nosie!!!!!!!!Jeżeli nie dają sobie rady to może trzeba zatrudnić więcej ludzi?!Kasy na pewno nie brakuje!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Toller-Fox']No to czekamy na dyplomik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JA posłałam przedwczoraj jak radziliście poleconym z priorytetem, zobaczymy co i kiedy z tego wyniknie :D[/quote]
Ja wysłałam w tym samym czasie, ciekawe która z nas dostanie szybciej :roll: :wink:
Czytając Was chyba jutro zabiorę się za dzwonienie do ZG :roll:

Pozdrawiam
Elka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...