Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dodzwonilam sie do ZK!!!!!!!!!!!! i powiedzieli mi ze wysla mi Ml.Ch kenza jeszcze raz :D :D :D :wink: :drinking: :laola:
Pani nawet powiedziala ze zrobia to jak najszybciej :wink: hehe teraz zobaczymy co to znaczy "jak najszybciej" :wink: to co ile obstawiacie :wink: ??
robimy konkurs - kto bedzie najblizej wygrywa toster :wink: 8) :evilbat: hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Dodzwonilam sie do ZK!!!!!!!!!!!! i powiedzieli mi ze wysla mi Ml.Ch kenza jeszcze raz :D :D :D :wink: :drinking: :laola:
Pani nawet powiedziala ze zrobia to jak najszybciej :wink: hehe teraz zobaczymy co to znaczy "jak najszybciej" :wink: to co ile obstawiacie :wink: ??
robimy konkurs - kto bedzie najblizej wygrywa toster :wink: 8) :evilbat: hehe[/quote]
Toster już mam, ale mogę go odstąpić (jak wygram) osobie na II miejscu:))
Mój typ: [b]30 września br. powinnaś mieć Championat w domu.[/b]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Natalia_W']Dodzwonilam sie do ZK!!!!!!!!!!!! i powiedzieli mi ze wysla mi Ml.Ch kenza jeszcze raz :D :D :D :wink: :drinking: :laola:
Pani nawet powiedziala ze zrobia to jak najszybciej :wink: hehe teraz zobaczymy co to znaczy "jak najszybciej" :wink: to co ile obstawiacie :wink: ??
robimy konkurs - kto bedzie najblizej wygrywa toster :wink: 8) :evilbat: hehe[/quote]
Toster już mam, ale mogę go odstąpić (jak wygram) osobie na II miejscu:))
Mój typ: [b]30 września br. powinnaś mieć Championat w domu.[/b]
Pzdr.[/quote]Ja typuję początek pażdziernika

Link to comment
Share on other sites

nie uwierzycie!!
po 3 miesiacach oczekiwania otrzymalam dzis Mlodziezowy Championat.
Wszytsko byloby ok, gdyby nie fakt, ze wystawiony zostal na moja matke!!!, ktora wiele lat temu byla czlonkiem ZKwP i posiadala jamnika (ja mam weimara).
ten sam numer byl przy rodowodzie. rowniez zostal wystawiony na moja mame, ale na miejscu, w oddziale zmienilam to.
normalnie mozna sobie w glowe strzelic!!

mam nadzieje, ze skoryguja to w niedlgim czasie i na nowy Championat bede czekala krocej niz 3 miesiace.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka']nie uwierzycie!!
po 3 miesiacach oczekiwania otrzymalam dzis Mlodziezowy Championat.
Wszytsko byloby ok, gdyby nie fakt, ze wystawiony zostal na moja matke!!!, ktora wiele lat temu byla czlonkiem ZKwP i posiadala jamnika (ja mam weimara).
ten sam numer byl przy rodowodzie. rowniez zostal wystawiony na moja mame, ale na miejscu, w oddziale zmienilam to.
normalnie mozna sobie w glowe strzelic!!

mam nadzieje, ze skoryguja to w niedlgim czasie i na nowy Championat bede czekala krocej niz 3 miesiace.[/quote]PIszcie o tym wszystkim do Prezesa Zarządu Glównego, tak ni może nadal być. to jakś paranoja

Link to comment
Share on other sites

Draczyn dzieki za mile slowo.
wlasnie sie zastanawialam w jakiej formie zlozyc skarge.
ja sie nie chce awanturowac, to i tak nic nie da. chce tylk otrzymywac poprawnie wystawione dokumenty.
myslisz, ze napisanie do Prezesa Zarzadu Gl. to dobry pomysl? ok. w poniedzialek puszcze skarge poleconym.

z rodowodem bylo tak, ze przy wydawaniu wmowiono mi, ze na metryce musialy byc dane mojej mamy. nie bylo to prawda, gdyz metryka nie miala danych wlasciciela a adres podawalam osobno.
jakos to przeszlo bo od razu jak rodowod dostalam pani zmienila wlasciciela na mnie (w miedzyczasie wyszlam za maz, wiec i tak nazwisko sie zmianialo)

normalnie oszalec mozna.

Link to comment
Share on other sites

Draczyn dzieki za mile slowo.
wlasnie sie zastanawialam w jakiej formie zlozyc skarge.
ja sie nie chce awanturowac, to i tak nic nie da. chce tylk otrzymywac poprawnie wystawione dokumenty.
myslisz, ze napisanie do Prezesa Zarzadu Gl. to dobry pomysl? ok. w poniedzialek puszcze skarge poleconym.

z rodowodem bylo tak, ze przy wydawaniu wmowiono mi, ze na metryce musialy byc dane mojej mamy. nie bylo to prawda, gdyz metryka nie miala danych wlasciciela a adres podawalam osobno.
jakos to przeszlo bo od razu jak rodowod dostalam pani zmienila wlasciciela na mnie (w miedzyczasie wyszlam za maz, wiec i tak nazwisko sie zmianialo)

normalnie oszalec mozna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka']Draczyn dzieki za mile slowo.
wlasnie sie zastanawialam w jakiej formie zlozyc skarge.
ja sie nie chce awanturowac, to i tak nic nie da. chce tylk otrzymywac poprawnie wystawione dokumenty.
myslisz, ze napisanie do Prezesa Zarzadu Gl. to dobry pomysl? ok. w poniedzialek puszcze skarge poleconym.

z rodowodem bylo tak, ze przy wydawaniu wmowiono mi, ze na metryce musialy byc dane mojej mamy. nie bylo to prawda, gdyz metryka nie miala danych wlasciciela a adres podawalam osobno.
jakos to przeszlo bo od razu jak rodowod dostalam pani zmienila wlasciciela na mnie (w miedzyczasie wyszlam za maz, wiec i tak nazwisko sie zmianialo)

normalnie oszalec mozna.[/quote]Oczywiście, że powinno się pisać skargi i to chyba do Poznania di=o Samego Prezesa, aby on wiedział, jakdziała jego biuro. Do Warszay, to chyba nic nie da, bo pójdzie do biura i mogą tego prezesowi wogóle nie przekazać. Zyczę powodzenia. Oni powinni wiedzieć, że są utrzymywani z naszych składek i powinni pracować dla nas, a nie my dla nich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']Właśnie zaczynamy trudną drogę uzyskania dyplomu Mł. Ch. Mam wydrukowany wniosek ze strony Związku, ksera ocen- co teraz? Mam to wszystko wysłać do Oddziału Gł czy zanieść u siebie do oddziału w Krakowie?[/quote]Można wysłać bezpośśrednio do Zg listem poleconym, o ilezależy Ci na czasie, bo to szybsza droga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl']Toller,

Nie, nie. Najlepiej wyślij wniosek drogą elektroniczną. Teraz już nie ma mozliwości wysyłania przez swój macierzysty oddział( ja tak chciałam). Dyplom przyjdzie Ci do domu. :wink:
BTW, gratuluję! :D[/quote]Nigdy nie korzystałam z drogi elktronicznej. Zawsze wysyłałam poleconym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...