Jump to content
Dogomania

miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!


szuwar

Recommended Posts

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzownil pan,sympatyczny,fajny,lubi zwierzaki-to bylo widac.Ale chcial dla swojej dziewczyny psa-mieszkaja razem.Stwierdzilam,ze mu nie bede mydlic oczu i powiedzialam wprost,ze marzy nam sie stabilny dom,a ich sytuacja moze sie zmienic-takie jest zycie.Gdyby jego dziewczyna slyszala,jak on sie zgodził ze mna,to by mu dala popalic :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Zupełnie nie rozumiem Lorciu co ty wyprawiasz:shake: jak to możliwe, że tak długo nie ma dla ciebie domku:-( Moja Julcia trzyma cię na pulpicie i ciągle o ciebie wypytuje. A ja tu zaglądam i się dziwię, fatum jakieś?
Psiaczku-Cudaczku biegnij do nowego domku:oops:

Link to comment
Share on other sites

no to pewnie chodziło Melę, ona już w nowym domu;
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bialystok-przerazona-ciezarna-sunia-ma-nowy-domek-w-w-wie-131967/[/URL]

dopiero ślepa doczytałam, że chodzi o Kropkę, Też w nowym domu;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/kropka-kruszynka-wyjeta-spod-tira-juz-w-nowym-domu-127281/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']A ja nie, a ja wcale:evil_lol: zrządzenie losu i siła wyższa, która czuwa nad tym małym czarnym ktosiem zwanym mutancikiem, tak wszystko pokręciła, że i tak chyba wyjdzie na moje:eviltong:[/quote]
coś mi się zdaje, że LOS połączy w końcu Wasze drogi :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

wpisuje sie, zeby moc szybko znalezc watek w moich postach:oops:
ugaduje tzta, chociaz to mniejsze piwo, jutro zadzwonie do wlasciciela mieszkania...nie chce robic nadziei, ale kurcze...tak u mnie pusto:oops:

Moge kilka pytan..?
1. Czy mala jest typem 'niszczyciela gryziciela"? Tj czy czekalaby mnie wymiana szafek w kuchni?;)
2. Jak znosi zostawanie samemu w domu? [ok 3-4 godzin dziennie, nie codziennie.]
3. Typ akustyczny czy cicha myszka?
4. Jak znosi jazde samochodem, pociagiem?

Musze wszystko mocno przemyslec, wmawiam sobie od pol roku ze nie mam warunkow na psa, ale tak naprawde zatrzymuje mnie tylko to ze mieszkanie nie jest moje a wynajmowane. No i reakcja rodzicow...ktorzy dzielnie zajmuja sie moja najukochansza sunia...[u rodzicow ma warunki na wyszalenie sie, co weekend wyjazdy na wies, kontynuuje szkolenie, mama zaczyna agility od wiosny...w sumie jestem pewna ze nie daliby mi mojego prawie 20kg wulkaniku energii do 40m mieszkania, nie wiem czy w ogole kiedys ja odzyskam:lol:]

Czy w razie zgody wlasciciela mieszkania moge liczyc na wyrozumialosc i cierpliwosc? Mam z milion pytan...

pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...