Jump to content
Dogomania

Cywilka ma juz fantastyczny dom i jest szczesliwa.


Kama2

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie - jest szansa na dom dla Cywilki!!!
Wypatrzyła ją Pani z Katowic - ma w tej chwili remont w domu, ale zdecydowała się dać dom Cywilce.
Trzymamy kciuki mocno zaciśnięte.
Spróbuję jutro dowiedzieć się szczegółów.

[B]Edit - [/B]
Decyzja o adoptowaniu Cywilki zapadła na naradzie rodzinnej. Pies już w domu był, ale odszedł ze starości. Trzy razy już Pani dzwoniła i prosiła, żeby suczka nie szukała domu. Za około 2 tygodnie Cywilka ma szansę być we własym domku.

Chyba umrę do tego czasu...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Z tego, co wiem, to umowa adopcyjna jest, wiem też, że jeżeli suka nie została poddana sterylizacji, to jest punkt o zobowiązaniu się opiekuna do tego w terminie póżniejszym [SIZE=1](rozmawiałam o tym z ostatniąszansą odnośnie Fugi, która jeszcze nie miała sterylki)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Znalazlam na dogo suuuuper osobę, która zgodziła się przeprowadzić wizytę przedadopcyją w przyszłym (na razie ewentualnym) domu Cywilki, o ile chętni do adopcji wyrażą na to zgodę. Mam nadzieję, że tak będzie...
Tak więc ciepłe myśli przesyłajcie i pamiętajcie o Cywilce :).

Link to comment
Share on other sites

Niestety szanse Cywilki nie wyglądają najlepiej.
Zainteresowana Pani zamilkła. Czasem tak bywa i potem sprawa znowu rusza, dlatego nie przesądzam, ale to zły znak...
Doszły dodatkowe kwestie - Pani chciała zobaczyć schronisko, Cywilkę - a wiesz, jak jest Isadoro...
Kombinowałyśmy, jak to wszystko rozwiązać, żeby Pani i Jej mąż mogli zobaczyć suczkę, ale zapadła cisza i sama już nie wiem :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...