Jump to content
Dogomania

Sznur na szyi, oskalpowana głowa... i WRESZCIE SZCZĘŚLIWE PSIE SERCE - KOJAK MA DOM !


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 877
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BoUnTy']
Prosze poszukajcie na dogo, pisaków w typie Kojaka, z różnych częsci Polski, bo sa sensowne domki, ale 'nie mają jak przyjechac', a to szansa na domek dla innego psiaczka :)[/quote]

A co z tymi pozostałymi domkami ??? :roll: Zostawiłas namiary ???

Link to comment
Share on other sites

No tak KLOPS, Nici.Nicienie itd.itp. z Panem tez nic.
Gdyby Koji wiedział ,ze niszcznie stoi na przeszkodzie to pewno by przestał:(
Kojak tyle razy Ci mowilam na krzywe uszko.Damy rade.Mi to lotto ,ze niszczysz:placz:sama niszcze wszystko co mam w swoim zasiegu...
Bounty cus o tym wie bidna:lol:
Kojaku wytrzymaj jeszcze trochu..Robie co moge:-(

Link to comment
Share on other sites

Nic z tego cały dzien probowałam sie dodzwonic, udało mi sie wreszcie ale nie chce nawet pisac jak wygladała rozmowa.
Pojechalam tam wieczorem, taki numer według mnie nie istnieje, poza tym w tej okolicy nie mam domków.
Przykro mi dziewczyny, ale nic z tego.

Link to comment
Share on other sites

Julie si si zbieramy na DT u ANi z Bytomia.
Niestety jeszcze jakis miesiac conajmniej w nim KOjak bedzie gośćił.Pracujemy nad skakaniem i posluszenstwem tylko jak u licha mamy pracowac nad niszczeniem ;( zaden tam ze mnie szkoleniowiec:-(

Neczka ten chłop to pijok chiba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julie']jak będę mogła to też się dorzucę.
Bo zbieracie na jakiś DT?
3maj się piesku.[/quote]
Kojak jest w DT u Ani, DT płatny 300zł za miesiąc :roll:
+100zł, za szkody Kojakowe (to itak nie wszystko wliczone...)
Bo Kojakowski to pies-demolka jest :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']
Prosze poszukajcie na dogo, pisaków w typie Kojaka, z różnych częsci Polski, bo sa sensowne domki, ale 'nie mają jak przyjechac', a to szansa na domek dla innego psiaczka :)[/quote]

Bounty, w tyskim schronie jest siusiak klik na link, post 17

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/wlasciciel-sie-znalazl-pies-niestety-szuka-domu-tychy-120169/index2.html[/URL]
Był już adoptowany, ale uciekł (pan pierwszego dnia puścił go luzem, bo myślał, ze pies z wdzięcznosci będzie grzecznie chodził przy nodze:shake:, a pies czmychnął) Co prawda potem właściciela znaleziono, ale juz psa- uciekasa nie chciał:placz: Możnaby mu ciachnąć jajca (u moich poskutkowało, nie latają za sukami), niestety,w tyskim schronie ciacha się tylko sunie obowiązkowo. Wiecej informacji i zdjęć ma grazyna9915. Jakby domek miał przyjechać po psa do Bytomia, to przecież Tychy niedaleko:p Mozna dowieźć abo co...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Czy to jest kierowane do mnie? Bo odniosłam wrażenie, że tak, mylne?[/quote]
Bounty, ja mam wrazenie, ze Neczce chodziło o cyrk zaprezentowany przez tamtego faceta...płakał w słuchawkę...teraz psu trzeba miłosci, reszta potem itp. Moze faktycznie gosciu chciał poczuć, ze uczestniczy w czymś wielkim...ważnym...że bedzie w centrum zainteresowania...a tu kilka Kojakowych minusów i klapa:shake:

Link to comment
Share on other sites

Czy Kojak moze być juz szczepiony, Olgaj zaproponowała, że moze Kojaka wkęcic w adopcje zagraniczną - fundacja Olgaj współpracuje z jakimiś osobami i juz wiele razy wyadoptowały do Niemiec bardzo problemowe psiaki.
DO tego pies musi być zapewne zaszczepiony, zmierzony itp.
Co o tym Neczko myślisz?

[quote name='MagdaH']Bounty, ja mam wrazenie, ze Neczce chodziło o cyrk zaprezentowany przez tamtego faceta...płakał w słuchawkę...teraz psu trzeba miłosci, reszta potem itp. Moze faktycznie gosciu chciał poczuć, ze uczestniczy w czymś wielkim...ważnym...że bedzie w centrum zainteresowania...a tu kilka Kojakowych minusów i klapa:shake:[/QUOTE]

Ja myśle, że Pan po prostu miał wczoraj trzeźwy dzień ('gorszy dzień'?), albo prawie trzeźwy, takich anomalii nie da się wyczuć przez telefon, w końcu ze słuchawki woodą nie czuć :)

Ja też tak pomyslałam, że Neczce o to chodzi, ale tak to niejednoznacznie brzmi, więc...

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę przeżyć że ja nie mogę go wziąść.Ja bym go do pionu postawiła.Pamiętam jak Holly łobuzowała:crazyeye:.Przed każdymi świętami jak mój mąż miał docinać ubytki w listwach przypodłogowych to się odgrażał ze Holly w końcu pójdzie do pracy:roflt:Kajakowskiemu jest potrzebny ktoś kto na początek będzie tylko dla niego, kto poświęci mu jego wolny czas i zamęczy absorbującymi zabawami.


[B]KOJAK PO DOMEK :Dog_run:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...