Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia & Ginger']Dawno się nie udzielałam, ale według mnie rodzice powinni zamieszkać w pokojach, a domki powinny być dla dogomaniaków. Ale jeszcze nie panikujmy, do wakacji sporo może się jeszcze zmienić, ludzi wykruszyć. ;)

Przeciwko rodzicom nic nie mam, jeśli nie będą robić szumu wiekszego niż my. :evil_lol:[/quote]

bo dla Ciebie oni to prawie jak rówieśnicy:evil_lol::evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']ahhaha Rose :lol::lol::lol::lol: poszczalem się[/quote]

Kaja zliże:evil_lol:

[QUOTE]Anka bo jak zdzielę batem po plecach!!! :-x :zly7: :obrazic:[/QUOTE]
no co no:eviltong: czas spojrzeć prawdzie w oczy:evil_lol: do zlotu zapomnisz i znów mnie pokochasz:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]gops[/B] z tymi pokojami to nie wiem jak jest dokładnie, bo my ustalaliśmy cenę za pobyt w domkach i dostaliśmy zniżkę dlatego płacimy 150zł, a nie jak na stronie 180 czy 300.. Jeśli zniżka ta także obowiązuje pobyt w pokojach wtedy też będziesz płacić tylko 150.
VIPy dziś wracają z Sulistrowic może się czegoś dowiedzieli:p chociaż znając ich (nas) co innego im w głowie:eviltong:

A co do odległości domków z natryskiem czy bez to nie ma różnicy wszystkie sa wymieszane i rozmieszczone na dość sporym obszarze ośrodka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose'][B]gops[/B] z tymi pokojami to nie wiem jak jest dokładnie, bo my ustalaliśmy cenę za pobyt w domkach i dostaliśmy zniżkę dlatego płacimy 150zł, a nie jak na stronie 180 czy 300.. Jeśli zniżka ta także obowiązuje pobyt w pokojach wtedy też będziesz płacić tylko 150.
VIPy dziś wracają z Sulistrowic może się czegoś dowiedzieli:p chociaż znając ich (nas) co innego im w głowie:eviltong:
[/quote]

a kiedy bedzie wiadomo czy znizka tez w pokojach?
bo 10 juz blisko a ja moge zaplacic tylko wtedy ;)

to dobrze ze sa wymieszane :razz:
bo glupio tak gdzies na uboczu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a kiedy bedzie wiadomo czy znizka tez w pokojach?
bo 10 juz blisko a ja moge zaplacic tylko wtedy ;)

to dobrze ze sa wymieszane :razz:
bo glupio tak gdzies na uboczu[/quote]

jeślki dobrze pójdzie to dziś będzie wiadomo:p a jeśli nie to się poprosi Esterę, żeby jutro zadzwoniła do ośrodka;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...