Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

[quote name='Paulina87']Czy są jeszcze jakieś wolne domki? Bo my z TZtem nie jesteśmy jeszcze do żadnego przypisani.

Dobrze byłoby jakby na jednym piętrze byliśmy my a na drugim ktoś z jakimś większym przyjaznym psem, co by z Jura miała fajnego kumpla a nie konflikty.[/quote]

A jakby Cię do domku z Patikujkiem i Manixsa wpisała byłoby dobrze? Oczywiście jakby dziewczyny się zgodziły;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie przesadzajcie z tym, że nie powinni jechać rodzice albo coś. Oni też mają prawo do wypoczynku, a jeśli lubią psy i nie mają nic przeciwko temu, co może się dziać to nie widzę przeciwskazań, żeby jechali :roll: A poza tym jeśli dziecko nie jest pełnoletnie to rodzic o nim decyduje i to normalne, że w wieku 15 lat dziecko jedzie z rodzicem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Martyna dobrze mówisz;)
Komar, rose , ja myślę, że nikt nie będzie brał rodziców którzy psów nie cierpią, będą marudzic i nie wiadomo co robic. Myslę, że każdy kto jedzie na ten zlot jest swiadomy tego, że osoby powiedzmy 20-paro letnie nie będą szli spac po 21 , ze będą cicho. Moi rodzice są uświadomieni, że w nocy będzie głośno, że psy będą szalec, szczekac a i nieraz jakieś spięcia będą. Libacje alkocholowe też przewidziane :P Moja mama sama mówiła, że zdaje sobie z tego sprawe ale chce jechac bo się martwi, że nie ma opiekunów, że Was nie znamy itp. A jak Was rodzice poznają i zobaczą, że nie jesteście jakimiś psychopatami :eviltong: to za rok jadę sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']Martyna dobrze mówisz;)
Komar, rose , ja myślę, że nikt nie będzie brał rodziców którzy psów nie cierpią, będą marudzic i nie wiadomo co robic. Myslę, że każdy kto jedzie na ten zlot jest swiadomy tego, że osoby powiedzmy 20-paro letnie nie będą szli spac po 21 , ze będą cicho. Moi rodzice są uświadomieni, że w nocy będzie głośno, że psy będą szalec, szczekac a i nieraz jakieś spięcia będą. Libacje alkocholowe też przewidziane :P Moja mama sama mówiła, że zdaje sobie z tego sprawe ale chce jechac bo się martwi, że nie ma opiekunów, że Was nie znamy itp. A jak Was rodzice poznają i zobaczą, że nie jesteście jakimiś psychopatami :eviltong: to za rok jadę sama.[/quote]

ooooo identycznie moi gadaja :razz:

i oczywiscie tez sa uswiadomnieni co sie bedzie dzialo ;)
jeszcze tylko mam rozkmine jak psy wytrzymaja 9 godz w samochodzie ,no ale nie tylko ja mam tak daleko wiec chyba dadza rade

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']Martyna dobrze mówisz;)
[/quote]

Dzięki za poparcie, bo już myślałam, że ja jakaś inna jestem :evil_lol:


[quote name='olekg89']To jak rodzic lubi dzieci to powinien jeździć z dzieckiem na kolonie:diabloti:[/quote]

Na koloni są opiekunowie, którzy odpowiadają za dziecko :p

[B]gops[/B], ty masz to szczęście, że autem jedziesz [bo można się prawie w każdej chwili zatrzymać], my będziemy się te 9 godz. pociągiem tłukli :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']Dzięki za poparcie, bo już myślałam, że ja jakaś inna jestem :evil_lol:



[B]
Na koloni są opiekunowie, którzy odpowiadają za dziecko[/B] :p

[B]gops[/B], ty masz to szczęście, że autem jedziesz [bo można się prawie w każdej chwili zatrzymać], my będziemy się te 9 godz. pociągiem tłukli :evil_lol::evil_lol:[/quote]

3 osoby jadące na zlot maja papiery opiekuna:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']Martyna dobrze mówisz;)
[B]Komar[/B], rose , ja myślę, że nikt nie będzie brał rodziców którzy psów nie cierpią, będą marudzic i nie wiadomo co robic. Myslę, że każdy kto jedzie na ten zlot jest swiadomy tego, że osoby powiedzmy 20-paro letnie nie będą szli spac po 21 , ze będą cicho. Moi rodzice są uświadomieni, że w nocy będzie głośno, że psy będą szalec, szczekac a i nieraz jakieś spięcia będą. Libacje alkocholowe też przewidziane :P Moja mama sama mówiła, że zdaje sobie z tego sprawe ale chce jechac bo się martwi, że nie ma opiekunów, że Was nie znamy itp. A jak Was rodzice poznają i zobaczą, że nie jesteście jakimiś psychopatami :eviltong: to za rok jadę sama.[/quote]

co ma Komar do moich słów?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']żartujesz? :evil_lol: kto?

ja za rok mogę mieć papiery ratownika wodnego, bo narazie nie są mi do niczego potrzebne ale chyba by się przydały...;)[/quote]

Ja:evil_lol: Komar:eviltong: i o ile sie nie mylę Paulina, prawda?;)
[QUOTE]To rozumiem, że te trzy osoby będą w pełni odpowiadać za wszystkie niepełnoletnie osoby na zlocie? :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

na jedna osobę przypada ok 15 niepełnoletnich(zależy tez w jakim wieku) więc myślę, że 3 osoby w pełni by wystarczyły:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A jak ja jezdze na obozy to jest spokój;P bo w sumie sklep jest 5 km od miejsca gdzie jestesmy;P poza tym tak organizujemy czas by nikt nie miał czasu na samotne wyprawy;P no a jeśli sie ktoś skusi to marny jego los:D:D:mad::mad:

Ale oczywiście tutaj sam bede sobie chodzil/jezdzil do sklepu:cool3::cool3: i nikomu nie bede chyba bronił:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']no mogliby ,ale serio oni sa wporzadku i nie powiedza nic
nawet jak bedzie glosno ,przyzwyczili sie :diabloti:;)
wola widziec czy mi sie nic nie dzieje :razz: bo przeciez tam sami obcy ludzie..:eviltong: mam 17lat i gdyby to bylo blizej to by mnie puscili a ze to jest ponad 600km od nas to wola byc blisko ;) wiadomo ze za rok ich nie wezme jakby co :razz:[/quote]
Gops :cool3: ale tu nie chodzi o to,czy Twoi rodzice są w porządku, czy będą nasyłać policje, czy pić z dogomanikami, tylko o to ,że to ma być zlot dogomaniaków bez rodzin :angryy: ja jestem za wniesieniem zasad :diabloti: ze mozna wziąć ew. tylko TZ :evil_lol: a rodzicom możesz nagadać,że będą opiekunowie :eviltong: przecież nie skłamiesz:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']

Basia bonnie: No to w takim razie mnie na 100% znowu nie będzie, bo rodzice na pewno m samej nie pozwolą jechac.:roll:[/quote]


no mi tez samej nie pozwola ;)


a jakis bar czy cos tam w miare blisko jest ??

martyna jade samochodem ale w 5 osob i 2 wcale nie takie malutkie psy :evil_lol: bedzie ciekawie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']no mi tez samej nie pozwola ;)


[B]a jakis bar czy cos tam w miare blisko jest ??[/B]

martyna jade samochodem ale w 5 osob i 2 wcale nie takie malutkie psy :evil_lol: bedzie ciekawie...[/quote]

jak byliśmy zima to nieopodal widzieliśmy jaką budkę z zapiekankami,może ja latem otworzą:eviltong: sa też jeszcze 2 sklepy spożywcze, ale asortymentu to za dużego nie mają i się pani stresuje jak jej sie kolejka zrobi, bo chyba jest przyzwyczajona do jednego klienta na dzień:evil_lol:
ale jak chcesz koniecznie bar to pks do Wrocławia 40min i barów będziesz miała od cholery:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']jak byliśmy zima to nieopodal widzieliśmy jaką budkę z zapiekankami,może ja latem otworzą:eviltong: sa też jeszcze 2 sklepy spożywcze, ale asortymentu to za dużego nie mają i się pani stresuje jak jej sie kolejka zrobi, bo chyba jest przyzwyczajona do jednego klienta na dzień:evil_lol:
ale jak chcesz koniecznie bar to pks do Wrocławia 40min i barów będziesz miała od cholery:evil_lol:[/quote]

oo budka :diabloti: to juz cos :razz:
dobrze ze chociaz spozywcze sa ;)
az tak mi nie zalezy na tym barze :eviltong:

a teren jest zagrodzony ?
tzn czy bedzie mozna spokojnie psa puscic ;)

Link to comment
Share on other sites

A tak swoją drogą... co komu przeszkadzają rodzice?? mi to akurat zwisa i powiewa czy pije przy rodzicach czy nie... ale według mnie rodziców nie powinno sie traktować jak wrogów;) a jezeli do tego wszystkiego potrafgią byc na luzie to tym bardziej nie powinno sie mieć nic przeciwko;)

A co jesli cała rodzinka jest zaangazowana w dgm??:)

to że ktoś jest rodzicem i posiada rodzine to nie musi od razu zostac "skreslonym" z takich wyjazdów;)

Rodzice czy nie, jezeli da sie z nimi dogadać to super;)
[COLOR=Yellow]
[/COLOR][SIZE=1][COLOR=Yellow]I teraz pewnie mnie zjedzie ktoś z góry na dół[/COLOR][/SIZE]:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...