Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg89']Gops -teren jest ogrodzony , ale brama jest otwarta :razz: A poza tym skoro boisz się ,że zwieje to chyba nie powinnaś go/jej spuszczać luzem prawda?[/quote]

sa rozne sytuacje nie przewidziane typu ..."o kotek .."
nie biore pudlowego tylko sucz ;)
[quote name='komar']A tak swoją drogą... co komu przeszkadzają rodzice?? mi to akurat zwisa i powiewa czy pije przy rodzicach czy nie... ale według mnie rodziców nie powinno sie traktować jak wrogów;) a jezeli do tego wszystkiego potrafgią byc na luzie to tym bardziej nie powinno sie mieć nic przeciwko;)

A co jesli cała rodzinka jest zaangazowana w dgm??:)

to że ktoś jest rodzicem i posiada rodzine to nie musi od razu zostac "skreslonym" z takich wyjazdów;)

Rodzice czy nie, jezeli da sie z nimi dogadać to super;)

[SIZE=1][COLOR=yellow]I teraz pewnie mnie zjedzie ktoś z góry na dół[/COLOR][/SIZE]:roll::roll:[/quote]

brawo!!!!
tak trzymaj :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']to juz jest logiczniejsze wytłumaczenie:D

Ale i tak niektórzy rodzice ida do pokoi:) i tylko chyba jedna rodzinka zajmuje jeden domek[/quote]tak, ale część zapisanych osób nie jest chyba jeszcze nigdzie dopisana, wiec część do pokoi pewnie pójdzie...
Ja zawsze mam logiczne wytłumaczenia :p

Link to comment
Share on other sites

to chyba normalne ze gdyby moi rodzice mieli caly czas jakies pretensje i nie lubili psow ,nie znali mozliwosci mlodych ludzi to by sami nie jechali ze mna i mi tez nie pozwolili .
wiedza ze na taki wyjazd wiekszosc ludzi jedzie po to by pic(to normalne ) :razz:
i ze nie bedziemy spac o 22 ;)
ja tam dalej twierdze ze moi sa spoko :eviltong:
nie beda z wami pili i nie beda z nami lazic na spacery , ale nie bedzie zadych afer po zlocie z ich strony .

a ze zajmuja miejsce to rzeczywiscie nie powinno tak byc , ale mnie samej nie puszcza :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']to chyba normalne ze gdyby moi rodzice mieli caly czas jakies pretensje i nie lubili psow ,nie znali mozliwosci mlodych ludzi to by sami nie jechali [..][/quote]
heheh,ja nic do Was nie mam;) ale rok temu mieliśmy już takich 'rodzicow' ,ktorzy mieli być ok, a na zlocie w ogóle się odizolowali,nic im nie pasowało, ani razu nie zwrócili uwagi że im się coś nie podoba, lub że tak nie powinno być, a potem wrócili i wielkie pretensje na wątku :roll: i może dlatego mamy takie przewrażliwienie na tym punkcie:angryy: Ale skoro Twoi rodzice są uświadomieni, to myślę, za damy radę:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']A mi chodzi głównie o to, że rodzice jadą "bo tak chcą" a dogomaniacy wpisywać się nie mogą, bo nie ma dla nich miejsca, lub miejsca zaraz nie będzie, bo rodzinki pozajmują.[/quote]

Mi też właśnie o to chodziło:eviltong:
o ile się nie mylę, ktoś wcześniej "super" pomysł rzucił, żeby rodzice byli w tych domkach z natryskiem.. to na to wychodzi ze my mamy się integrować z rodzicami a polowa zlotowiczów ma być w pokojach z dala od drugiej polowy?:eviltong:

dobra póki co to wszystko to takie sranie w banie, bo tyle osób sie zapisało a jak na razie 2 tylko zapłaciły.. nie zdziwię się jeśli na końcu wyjdzie, że zamiast całego ośrodka wynajmiemy max 5 domków i będziemy się urzerać juz nie z rodzicami tylko z wczasowiczami..:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']Akurat tamci rodzice na których marudzicie byli dogomaniakami:p anie tylko rodzicami którzy przyjechali w opiece na dziećmi[/quote]

no właśnie to jeśli dgomaniacy byli przeciwko nam to nie wiemy czego mamy się spodziewać po 'zwykłych' rodzicach:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']No to widzę,że wyjaśnione :D

Gops!!!!!! Dlaczego pudlowatego nie bierzesz?!:placz::placz::mad::razz:
[/quote]

moja mama by na zawal padla, przeciez to jej synek :eviltong:
pozatym jest stary i ma swoje humory ,nie wiadomo co mu kiedy odbije ;)
biore sucz ktora kocha pudle....ciagac za uszy :diabloti::evil_lol: napewno sie dogadaja ;)

Link to comment
Share on other sites

Ej a jeśli dopisałaby się do mojego domku koleżanka jako os. tow. to nie macie nic za złe? Bo mówi, że chciałaby ze mną pojechać... ale jeżeli w takim razie ma nie starczyć miejsc dla dogomaniaków to nie ;).

A co do rodziców, to do mojej mamy też macie jakieś zarzuty? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gordonowa']Ej a jeśli dopisałaby się do mojego domku koleżanka jako os. tow. to nie macie nic za złe? Bo mówi, że chciałaby ze mną pojechać... ale jeżeli w takim razie ma nie starczyć miejsc dla dogomaniaków to nie ;).

A co do rodziców, to do mojej mamy też macie jakieś zarzuty? :razz:[/quote]

Twoja mama była spoko:eviltong: w oczy się nie rzucała tak jakby jej wcale nie było:evil_lol:
A co do OT to jeśli bierzesz ja do swojego domku to mysle, że nie ma problemu;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...