Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

[quote name='Ana_Zbyska']????
A Ty Machonku zapłaciłaś?:diabloti:
Podejrzewam, że oczywiście ... nie:evil_lol:[/quote]


Hahaha te Wy to oznaczało, że WY gadacie, ja się nie udzielałam ;) [SIZE=1]o zaliczce nie mówię....:roll: :eviltong:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atkaaaa']Nieee! Ja chce byc blisko! :D:diabloti:
Ale z racji tego, że rodzice nie chcą mnie samej puscic:roll:(ta sama historia co w zeszłym roku) i chcą jechac też to szukam jeśli już to własnie miejsca jak najdalej od domków itp.[/quote]

Rodzice..? Tylko zeby po zlocie znowu nie bylo dymu na forum jacy to wszyscy zli sa i ze spijaja nieletnich:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a moja mama kiedy chodziłam do gimnazjum (i oczywiście później też) puszczała mnie na całą noc na imprezy, żebym po nocach wracać nie musiała tylko nad ranem :diabloti::evil_lol:
a kiedy rozpoczeły się wielkie imprezy w LO to się ze mnie śmiała jak po schodach nie umiałam wejść, albo drzwi z klucza otworzyć :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Tak też myślałem:diabloti:
A więc pawilon z pokojami jest daleko:cool3:I ma okna w taką strone ,że nie bedą widzieli ,że pijesz czy palisz przy ognisku:evil_lol:[/quote]

Dobra, dobra :P
Ja jestem grzeczne 15 (kilka dni po zlocie16) letnie dziecko, nie pije, nie pale :D :lol:

Mama sie zarzeka, że nie będzie za mną łazic:diabloti:,z nami siedziec itp. tylko, że pojadą Wrocław zwiedzac.:diabloti: Chce tylko sprawdzic jacy ludzie itp. To teraz na ile mozna jej wierzyc? :D Chciałam żeby z Asią pogadała itp ale mówi, że przez tel to nic jej nie daje... yhhh...:roll:;)

Link to comment
Share on other sites

moi to po mojej 19-stce chcieli w bagażniku odwizić;P ale od tamtego czasu nie staram sie wyglądać jak zwłoki:D

A co do zwiedzania Wrocławia:D Piękne miasto i "urocze" korki w godzinach szczytu:D

dżast lajk dis ---> [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/13539/126/other/std/9a2b307feb.jpeg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']
Moi rodzice kiedyś sie martwili o wszystko ale z czasem sie wytresowali ;P.
I tak nie mają wpływu, więc po co sie martwić haha.

Prawie jak ślązacy, jo!:diabloti:[/quote]
Dokładnie, podstawa to odpowiednie wychowanie i tresura:evil_lol: jak z psem:evil_lol:

Ślązacy to istna patologia:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ale na starych to tylko prądem i z buta.A nie klikerem:lol::evil_lol:
Moja matka nie jeździła za mną nigdzie ,bo jak twierdzi nie chciałaby patrzeć na mnie ledwo chodzącego po %:evil_lol:Ale w sumie ja zawsze prosto chodze i nie wywracam się więc nie wiem oso chozi :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Ale na starych to tylko prądem i z buta.A nie klikerem:lol::evil_lol:
Moja matka nie jeździła za mną nigdzie ,bo jak twierdzi nie chciałaby patrzeć na mnie ledwo chodzącego po %:evil_lol:Ale w sumie ja zawsze prosto chodze i nie wywracam się więc nie wiem oso chozi :lol:[/quote]

a z ławeczki kto mnie zrzucił? :placz: i nie mów, że byłeś w tym momencie trzeźwy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']wiesz Aleksander, bo my to jesteśmy patologia ze Śląska, tacy z slumsów :eviltong: W porządnej rodzinie to by było niedopuszczalne :evil_lol: :diabloti:[/quote]

Może ja nie Aleksander, ale też ze śląska, więc się wypowiem... :diabloti:

Fakt faktem, że patologia to jest, ale za to mamy jedyne w Polsce Muzeum Chleba :lol:

[SIZE=1]Już nie wspominając w jakiej miejscowości :evil_lol:
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macho']Może ja nie Aleksander, ale też ze śląska, więc się wypowiem... :diabloti:

Fakt faktem, że patologia to jest, ale za to mamy jedyne w Polsce Muzeum Chleba :lol:

[SIZE=1]Już [SIZE=6][B]nie wspominając[/B][/SIZE] w jakiej miejscowości :evil_lol:[/SIZE]
[/quote]

No właśnie Macho, lepiej nic tu nie wspominać..
U Ciebie w tym Radzionkowie to się różne, dziwne rzeczy dzieją/
Po Twojej ostatniej historii, którą opowiedziałaś mi w CK, Radzionków kojarzy mi się tylko z nią.
Ale lepiej nie będę tu opowiadać, bo bym wsyztskim krew w żyłach zmroziła.
ehhhh...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...