Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysia_']z tramwaju widuję :diabloti::lol: nie byłam pewna czy to Ana_Zbyśka, bo wiecznie ja albo w kapturze, albo tyłem widzę ;)[/quote]

A to którą baną jeździsz?:>
Jaaa, ja durś w kapturze, bo zimno;)
Musisz następnym razem walić w szybę, to na pewno Cię zauważę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']dziecko logicznie myśli już od 3 roku życia (to tak po pedagogicznemu:evil_lol::evil_lol:)[/quote]
hehe :lol: ojjj.... nie znam się :evil_lol:

[quote name='Asia & Ginger']Dobra to ja wracam do konkretów. :cool3:
Proszę nic z domku nie wynosić, bo wyposażenie domku jest skrzętnie spisane i przychodzi recepcjoniska robić inwentaryzację. :cool3:
Pamiętacie to: :cool3:
- Stół kuchenny? (w tym czasie rozgląda się po pokoju)
- Jest!
:roflt: :roflt: :roflt:[/quote]

to było piękne :evil_lol::lol:

[quote name='Asia & Ginger']
Na zlot proszę zabrać ze sobą talerze, sztućce i kubeczki!!!
Jeśli ktoś lubi sobie coś upichcić, to proszę też wziąć garnek lub patelnię. :cool3:[/quote]
zawsze w razie co można się jakoś podzielić, ten bierze to, ten bierze tamto :cool3:

W sumie można na pierwszą strone wkleić to wyposażenie, żeby potem się nikt nie pytał :evil_lol:

Trzeba też zaznaczyć, żeby nie używać gaśnicy :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']dobrze, że Oluś umie chaziel wyczyścić :loveu::evil_lol:



jadę "5" i potem się [B]na Sikorskim[/B] na "6", albo "19" przesiadam :cool3:
Raz Cię chyba widziałam jak szłaś własnie przez Sikorski, ale po drugiej stronie ulicy, więc nie byłam pewna czy to Ty, a do tego pies nowy :eviltong: a w ten wtorek co był to stałaś na przystanku "6" w stronę Polibudy, a ja już byłam w "19" :cool3:[/quote]

Na Komarze?:crazyeye::diabloti:

wstawiłam wyposażenie na 1 strone:eviltong: trochę dodałam od siebie:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']- szczotkę do wc :diabloti:

Której kara nie potrafi używać ,i zostawiła resztki kupy w muszli :angryy: odrażające.[/quote]
dobrze, że Oluś umie chaziel wyczyścić :loveu::evil_lol:


[quote name='Ana_Zbyska']A to którą baną jeździsz?:>
Jaaa, ja durś w kapturze, bo zimno;)
Musisz następnym razem walić w szybę, to na pewno Cię zauważę;)[/quote]
jadę "5" i potem się na Sikorskim na "6", albo "19" przesiadam :cool3:
Raz Cię chyba widziałam jak szłaś własnie przez Sikorski, ale po drugiej stronie ulicy, więc nie byłam pewna czy to Ty, a do tego pies nowy :eviltong: a w ten wtorek co był to stałaś na przystanku "6" w stronę Polibudy, a ja już byłam w "19" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Na Komarze?:crazyeye::diabloti:
[/quote]
hehe :lol: O ile Komar ma swój własny Plac w Bytomiu :cool3:

[quote name='Asia & Ginger']O właśnie jak ja mogłam zapomnieć o gaśnicy?!? :splat:

Użycie gaśnicy grozi mandatem 500 zł. :-o

Domek może się palić i walić, ale gaśnicę trzeba ratować! :evil_lol:[/quote]
to najważniejsze :lol:

[quote name='komar']jeszcze pragnę zauważyć, że jeśli ktoś ma ochotę na herbatkę poranną to wodę musi "odpowiednio [B]wcześnie[/B]" zacząć gotować:p:p[/quote]
też bardzo ważne! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']dobrze, że Oluś umie chaziel wyczyścić :loveu::evil_lol:



jadę "5" i potem się na Sikorskim na "6", albo "19" przesiadam :cool3:
Raz Cię chyba widziałam jak szłaś własnie przez Sikorski, ale po drugiej stronie ulicy, więc nie byłam pewna czy to Ty, a do tego pies nowy :eviltong: a w ten wtorek co był to stałaś na przystanku "6" w stronę Polibudy, a ja już byłam w "19" :cool3:[/quote]
Obecnie niedaleko mieszkam, więc często możesz mnie widywać;)

Dalej szukam kogoś ze Ślunska kto jedzie bez psa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']W tym roku Baśka nie pije, bo ja pilnuje:evil_lol: Estera już może bo ma 18:eviltong: resztą się zajmę, jak ja to lubię:loveu::loveu:[/quote]:loveu: Jako, że skończę 8naście lat, i mi odbije, jak części moich znajomych, tez będę pilnować, aby nie pełnoletni nie pili. Ba! Ania będziemy robić rewizje w domkach, grzebać po plecakach i rekwirować co znajdziemy, nie? :evil_lol: :loveu:[quote name='Asia & Ginger']Dobra to ja wracam do konkretów. :cool3:


Domki wyposażone w:
- stół kuchenny :evil_lol:
- łóżka
- grzejniki
- szafki kuchenne
- czajnik
- lodówkę
- kuchenkę elektryczną
- przepływowy ogrzewacz wody
- kilka talerzy, kubków, sztućców
- szczotkę do wc :diabloti:


Proszę nic z domku nie wynosić, bo wyposażenie domku jest skrzętnie spisane i przychodzi recepcjoniska robić inwentaryzację. :cool3:
Pamiętacie to: :cool3:
- Stół kuchenny? (w tym czasie rozgląda się po pokoju)
- Jest!
:roflt: :roflt: :roflt:




Na zlot proszę zabrać ze sobą talerze, sztućce i kubeczki!!!
Jeśli ktoś lubi sobie coś upichcić, to proszę też wziąć garnek lub patelnię. :cool3:[/quote]
łóżko?
JEST!
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

żółtego dużego garnka radzę nie używać :evil_lol:

[quote name='Asia & Ginger']O właśnie jak ja mogłam zapomnieć o gaśnicy?!? :splat:

Użycie gaśnicy grozi mandatem 500 zł. :-o

Domek może się palić i walić, ale gaśnicę trzeba ratować! :evil_lol:[/quote]Dokładnie. Jak zacznie się palić, to gaśnice pod pachę, wybiegamy z domku i obserwujemy co dalej. Można robić zdjęcia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Jeszcze nigdy nie ratowałam gaśnicy:evil_lol:.
Fajnie sie zapowiada ten Zlot:lol:.

Ah. Zaznaczam, że ilość psów Karilkowych może ulec zmianie;).[/quote]

I oby u nas nie bylo takiej potrzeby:evil_lol: Aczkolwiek od malego mam zdolnosci do mini pozarow:eviltong: Kiedys przypadkiem spalilam czesc podrecznika od matmy oraz robiac sobie frytki podpalilam olej i sie czesc okapu zjarala:evil_lol: Takze w naszym domku wskazana jest gasnica:eviltong:

Ilosc psow - mianowicie ?:evil_lol: :eviltong:

To Rinus jednak na zlot sie wybiera ?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']:loveu: Jako, że skończę 8naście lat, i mi odbije, jak części moich znajomych, tez będę pilnować, aby nie pełnoletni nie pili. Ba! Ania będziemy robić rewizje w domkach, grzebać po plecakach i rekwirować co znajdziemy, nie? :evil_lol: :loveu:
[/quote]

na ba:D do łóżek też będę zaglądać:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Wszędzie. :cool3: :diabloti:[/quote]

Dokładnie wszędzie:diabloti:
Na kursie na wychowawcę kolonijnego uczyli mnie, aby zapobiegać rozmnażania się niepełnoletnich na koloniach, obozach tudzież zlotach:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Dokładnie wszędzie:diabloti:
Na kursie na wychowawcę kolonijnego uczyli mnie, aby zapobiegać rozmnażania się niepełnoletnich na koloniach, obozach tudzież zlotach:evil_lol::evil_lol:[/quote]
I czego ciekawego się nauczyłaś? :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=LightBlue]Rozdawania gumek?[/COLOR] [/SIZE]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...