Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja też już jestem, dogomanka pewnie dojeżdża a dog193 i maksowa zdaje sie też powinny się zameldować
moich fotek nie warto wklejac bo aparat mam tandetny i jedynie co wyszło na nich w miarę dobrze to Kraksa:)
jakieś lepsze zdjecia wrzucę ale myśle że gordonowa ma prawie te same i lepszej jakości więc nie wiem czy jest sens
fajnie było:) a za rok-może mazury:) daleko i jeszcze więcej komarów:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Nawet fajnie??
Jak ktoś się alienuje to nie może być fajnie zacznijmy od tego.Idąc ze sklepu nawet głupiego cześć od was nie usłyszeliśmy.:roll:A podobno jesteś otwarta i szczera i lubisz poznawać nowych ludzi.[/quote]

A wy też nie mogliście nam powiedzieć cześć?
Po za tym sorry ale jak siedzieliśmy przy ognisku to tez nas mieliście gdzieś i plecami się odwróciliście do nas więc po co mieliśmy tam siedzieć jak same to w domku też możemy sobie pogadać.. A spacery miały być o 15 ale nie było a o innych nas nikt nie informował więc jak mieliśmy z wami na nie chodzić?
Ale oczywiście to wszsytko moja wina bo trzeba na kogoś zwalić..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']A wy też nie mogliście nam powiedzieć cześć?
Po za tym sorry ale jak siedzieliśmy przy ognisku to tez nas mieliście gdzieś i plecami się odwróciliście do nas [/quote]
a tak tak,to fakt-po 5 minutach plecami do wszystkich pozostałych,mało integracyjne

Link to comment
Share on other sites

[B]Bo jak przyjdziesz i się nie odzywasz to nic dziwnego ,że nikt się tobą nie interesuje.[/B]Z mamusią Bonowej na pewno sobie pogadałyście.
Basiukondom-nie nie zdarza się mogła chociaż kogoś o tym poinformować.Poza tym jak Bono zaatakował małe suczki obok swojego domku to z zapartym tchem patrzyłem ,czy ich nie pogryzie.:-(To było straszne "golden"a taki agresywny.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89'][B]Bo jak przyjdziesz i się nie odzywasz to nic dziwnego ,że nikt się tobą nie interesuje.[/B]Z mamusią Bonowej na pewno sobie pogadałyście.
Basiukondom-nie nie zdarza się mogła chociaż kogoś o tym poinformować.Poza tym jak Bono zaatakował małe suczki obok swojego domku to z zapartym tchem patrzyłem ,czy ich nie pogryzie.:-(To było straszne "golden"a taki agresywny.:-([/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Olek !
on zaaatakowal psa Shagiego bo ten debil latal w kagacu na okolo niego i warczal az Bono sie wkurzyl i chcial mu oddac :roll:
rzeczywiscie ledwo go Anula utrzymala i mogla by sie stac komus krzywda ale wszystko skonczylo sie dobrze
i zadnych suczek nie atakowal bo z naszymi sukami czyt moja, Kasi i jej kol bardzo ladnie sie bawil ;)

poprostu nie lubie jak ktos nie wie a potem ploty gada , taka sytuacja nie miala miejsca ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89'][B]Bo jak przyjdziesz i się nie odzywasz to nic dziwnego ,że nikt się tobą nie interesuje.[/B]Z mamusią Bonowej na pewno sobie pogadałyście.
Basiukondom-nie nie zdarza się mogła chociaż kogoś o tym poinformować.Poza tym jak Bono zaatakował małe suczki obok swojego domku to z zapartym tchem patrzyłem ,czy ich nie pogryzie.:-(To było straszne "golden"a taki agresywny.:-([/quote]

No i znowu na mnie ty też mogłeś się do nas odzywać dobra mniejsza o to i tak będziesz się tego czepiał bo kogoś przecież musisz..

A co do tego ataku to Shaggy cały czas na bonka warczał i w końcu się bonek wkurzył i zaczął szczekać i rzucać się na niego ale nawet go nie dotknął.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Cześć Atkaaaa:razz:
.[/quote]
Cześć Oluś:loveu:

[quote name='cymbianka']ja za rok wezmę swoją mame:evil_lol: zawsze o tym marzyłam:cool3: [/quote]
Cymbałka nie śmiej się!:placz: Idę sobie popłakać w kącie:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet'][B]A wy też nie mogliście nam powiedzieć cześć?[/B]
Po za tym sorry ale jak siedzieliśmy przy ognisku to tez nas mieliście gdzieś i plecami się odwróciliście do nas więc po co mieliśmy tam siedzieć jak same to w domku też możemy sobie pogadać.. A spacery miały być o 15 ale nie było a o innych nas nikt nie informował więc jak mieliśmy z wami na nie chodzić?
[B]Ale oczywiście to wszsytko moja wina bo trzeba na kogoś zwalić..[/B][/quote]

młodszy pierwszy mówi "cześć" starszemu:eviltong:

a czy ktoś wina na Ciebie zwala? piszą sweety chodzi o cały wasz domek:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']no ja widziałem jak ciągnął Anule w stronę Riki ,która spierdzielała przed nim aż miło.[/quote]

no a zaraz obok stal Shagy w kagancu i ani myslal sie ruszyc :evil_lol:
a Rika spierdzielala ze strachu ;)


wogole najbardziej z psow na zlocie podobal mi sie Dolar :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']Cześć Oluś:loveu:


Cymbałka nie śmiej się!:placz: Idę sobie popłakać w kącie:placz:[/QUOTE]

Atkoooo nie płakusiaj:glaszcze: akurat nie miałam tutaj na myśli Ciebie:eviltong:Alfonsie:diabloti:
a co do mojej mamy to właśnie stwierdziła, że chętnie by posiedziała z nami przy ognisku i pośpiewała piosenki:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']
Basiukondom-nie nie zdarza się mogła chociaż kogoś o tym poinformować.Poza tym jak Bono zaatakował małe suczki obok swojego domku to z zapartym tchem patrzyłem ,czy ich nie pogryzie.:-(To było straszne "golden"a taki agresywny.:-([/quote]
ah jak ja uwielbiam jak ktoś czegoś niedowidzi i układa sobie własny scenariusz :loveu: Tak, Bono jest zuo, zjadł Rike, tylko uszy jej zostały a po Misi ząb. A jeszcze zapomniałam o Maji. Jej został ogon. Nie widzieliście, ale najwygodniej swoją wersje wydarzeń, nie ?
Jak już pisały dziewczyny Bonek zaczął szczekać na Shaggyego, Anula zaczęła go odciągać i wtedy chciał się na niego rzucić. A wcześniej kilka razy Shaggy warczał i próbował dziabnąć Bonka tyle że miał kaganiec. A Rika se tak ot szczekała, jak to Kasia powiedziała pewnie sama nie wiedziała kogo broni.
[quote]Mnie najbardziej rozwaliła Anula&bono nie mówiąca nikomu ,że os. towarzysząca to jej mama.No sorry.W dodatku jej starsza non stop łaziła za nią i sweetami.:mad:Bardzo nie ładnie postąpiłaś. [/quote]Hmm, mi Anula mówiła, ze pisała PW do Estery z zapytaniem czy musi płacić za dwie osoby, bo jedzie z mamą i i tak będzie spać na podłodze..
A co tobie przeszkadzało ze za nami chodziła ?

A Oleczku ty nie mołeś pierwszy cześć powiedzieć, albo przy onisku zagadać ? Tu tyle gadasz, a na żywo jakoś się wszystkich nie czepiasz. W końcu wy jesteście 'vipami', tymi 'lepszymi' więc dlaczego wy nie możecie pierwsi cześć powiedzieć ? A ognisko nie ja organizowałam ^^


A tak poza tym to bardzo fajnie było. I to ze się nie zintegrował ktoś z tobą Olek, to nie znaczy że się alienował. Ja tam poznałam dziewczyny z domku nr 10 i 8 i obydwa domki koło nas więc daruj sobie.

Ulv z tym domku ktoś był ? ja myślałam ze tam pusto było xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']ah jak ja uwielbiam jak ktoś czegoś niedowidzi i układa sobie własny scenariusz :loveu: Tak, Bono jest zuo, zjadł Rike, tylko uszy jej zostały a po Misi ząb. A jeszcze zapomniałam o Maji. Jej został ogon. Nie widzieliście, ale najwygodniej swoją wersje wydarzeń, nie ?
Jak już pisały dziewczyny Bonek zaczął szczekać na Shaggyego, Anula zaczęła go odciągać i wtedy chciał się na niego rzucić. A wcześniej kilka razy Shaggy warczał i próbował dziabnąć Bonka tyle że miał kaganiec. A Rika se tak ot szczekała, jak to Kasia powiedziała pewnie sama nie wiedziała kogo broni.
Hmm, mi Anula mówiła, ze pisała PW do Estery z zapytaniem czy musi płacić za dwie osoby, bo jedzie z mamą i i tak będzie spać na podłodze..
A co tobie przeszkadzało ze za nami chodziła ?

A Oleczku ty nie mołeś pierwszy cześć powiedzieć, albo przy onisku zagadać ? Tu tyle gadasz, a na żywo jakoś się wszystkich nie czepiasz. W końcu wy jesteście 'vipami', tymi 'lepszymi' więc dlaczego wy nie możecie pierwsi cześć powiedzieć ? A ognisko nie ja organizowałam ^^


A tak poza tym to bardzo fajnie było. I to ze się nie zintegrował ktoś z tobą Olek, to nie znaczy że się alienował. Ja tam poznałam dziewczyny z domku nr 10 i 8 i obydwa domki koło nas więc daruj sobie.[/quote]

dziesiątka rulez!!!!
tak poza tym-popieram tekst

Link to comment
Share on other sites

ej ale Wy tak na początku jesteście straszni... ja też jak przyszłam się przywitać... to mi głupio było, Gram się na nas wydarł a Wy gapiliście się jak na wariatkę:lol:

Sweet, jak to nie widzieliście, że jest spacer? Np. ostatniego dnia jak przechodziliście koło naszego domku to Wam mówiliśmy;)

ja chce do Diunki:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...