Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wam to dobrze, my musimy naszej gotować bo ona ma diete bo brakuje jej jakiegoś enzymu i nie może jeść nic innego poza chudym ryżykiem z kurczakiem i warzywkami, a ona by wszystko zjadła, ale jej nie biorę ze sobą

kondomanko-z tym dowodem to domyślam się że żartowałaś, ale widzę ze niektórzy chwycili:evil_lol:
ja też się będę już pakować, wszystko wyprane, jeszcze wycieczka na centrum bo a nuż widelec coś nowego do kupienia się znajdzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']ja dzisiaj jade na zakupy do biedronki:lol: puffi trzeba kupic, zeby miały co jesc:evil_lol:[/quote]

no ba :lol:
ja tez dzisiaj an zakupy do biedrony lece
[quote name='olekg89']Odwalcie się od puffi:lol:I przestańcie mi dokuczać:evil_lol:Teraz wziąłem karmę sucha.
Ide prasować i pakować :multi::multi::multi:[/quote]

sucha puffi ? :diabloti:
[quote name='Rinuś'][I][B]ehh zazdroszczę Wam....[/B][/I]

[I][B]Tylko nie pijcie za dużo :diabloti:[/B][/I][/quote]
za duzo nie
tylko troszke :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Byłam w Ustce i Dolec na Puffi z biedronki żył tydzień. Powiem, że bardzo mu smakowało i dobrze działało na niego.
Jak zeżre jakieś chappi czy pedigree, zaraz sra dalej niż widzi, natomiast po puffi wszystko ok.
Szok.

Dzień odpoczynku, pakowania - i na Zlot.
Dolec odsypia całodzienne walki z falami morskimi jednak mam nadzieje, że odeśpi do poniedziałku. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A ja spakowana... chyba.... wyjazd o barbarzyńskiej porze 4.30 :shake:

wiecie jaka paranoja? nie mogłam znaleźć nic przeciw komarom... wszytsko wykupione, półki puste... w kojfandzie cośtam było, to wzięłam coby mi sprzed nosa nie zginęło :evil_lol: radzę poszukać wcześniej jak jeszcze nie macie, a nie na ostatnią chwilę ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko chciałam przypomnieć :
[color=red][size=3]Jak będziecie wchodzić na teren ośrodka to przyjdzie gościu co będzie chciał kasę- bo on zbiera pieniądze wejście na ośrodek i parking. Ja mu powiem, że ma Was wpuszczać, ale mówcie hasło " My od/do Estery" :evil_lol:
I zapiszcie sobie moj numer 602 831 840, jakby ktoś miał jakieś pytania, a my będziemy już w Sulistrowicach :cool3:
O 00:40 dzisiaj/jutro mam pociąg więc to mój ostatni post przed zlotem :loveu:
Do zobaczenia :cool3: [/size][/color]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Ja,Maksowa,Dog193 i Baśka jedziemy o 9.39 chyba z Katowic.;) będziemy koło 16 myśle.;)[/quote]
ja nie wiem jak na miejscu ustalimy, bo pociąg jest przed 13 we Wrocławiu
Olku ty mój kochany, ech, nieważne, dzis nie mam nastroju, właściwie na nic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']ja juz spakowana
teraz czekam tylko na wieczor
o 11 wyjezdzam , ale szybko zlecialo :lol:[/quote]
ja jakoś się zebrać nie mogę, my wyjeżdżamy po 9 rano, tzn ja zaraz po 9 wsiadam stację wcześniej niż dziewczyny i zajmuje możliwie największą ilość miejsc w przedziale. może się uda,zanim tłum w Katowicach rzuci się na wolne. I tak wystarczająco dużo ludzi wsiada w Krakowie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...