Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

zmienilo sie coś od 12 lipca, bo nie chce mi sie nadrabiac tego wszystkiego:lol:

taka rada dla tych co jada pociagiem, uważajcie na kanarów:lol: wczoraj chciał mnie wyrzucic z pociagu bo pies bez kaganca, ( a miał fizjoogiczny) było ciemno wpadł do przedialu i Ares zaczal na niego szczekac, a ten sie drze ze to ostatnie ostrzezenie i wylatujemy bo pies bez kaganca:evil_lol: mowie zeby zapalił swiatlo i zobaczyl co pies ma na pysku.

to on wielkie oczy jak pies moze szczekac w kagancu:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']I książeczkę zdrowia psa, a w szczególności zaświadczenie o szczepieniu p.wściekliźnie, bo czasem też sobie tego życzą ;)[/quote]

w tramwaju ode mnie chccieli wiec w pociagu beda chcieli napewno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']zależy na jakiego kanara trafisz, jeden każe ubrać kaganiec, pokazać książeczkę, a inny powie, żeby ściągnąć kaganiec żeby pies się nie męczył ;)[/quote]
dokładnie, ja kiedyś jechałam osobówką do Kielc i kanarem był taaaaaki wielki i grubaśny chłop. Kudłata miała i kaganiec i wszystko a on bał się przejść i panikował że zawału dostanie zaraz. Kurde, wydaje mi się że jak już pracuje jako kanar to powinien się liczyć z tym że psy jeżdżą pociągami

Link to comment
Share on other sites

ja się nie pakuje :eviltong:

[quote name='olekg89']Kondomanka-a po co komu dowod osobisty w pociągu tego nie sprawdzają.Do kupowania % i fajek tylko potrzebny.[/quote]

Olek, jeszcze jakby nas policja chciała spisać :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...