Jump to content
Dogomania

York biewer a la pom pon


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='białeyorki']Pisałam że rodzice moich suczek to rodowodowe biewery z Czech.Dla was laików te szczenięta są nic nie warte ale ja na nie dośc długo czekalam ponieważ nawiązałam znajomośc z czeszką która pisała do mnie że kupiła piękne ciemne biewery i po nich wychodzą zwykłe ,ale większe yorki.Więc napisalam że chetnie je od niej kupie zwłaszcza suczki ponieważ moje białe yorki są coraz jasniejsze.No i je kupiłam.Tak więc wszyscy którzy kupili biewerki muszą wiedzieć że nie zawsze one bedą dawały im biewery.Kto wie czy niejedna osoba z dogo do mnie bedzie pisała w sprawie pokrycia swojej suczki moim reproduktorem.[/quote]
[B] ALE TY KŁAMIESZ AŻ SIĘ DYMI[/B]

Link to comment
Share on other sites

Białeyorki zostałas nabita w butelke przez czeszke chociasz nie poewiem uczciwie postawiła sprawe jakie psy po nich wychodza.Ja bym ich nie kupiła za nic w swiecie ale to szczegól.Jesli chodzi o krycie suczek z dogo przez twojego psa to raczej nie sadze aby któras z dziewczyn chciała to zrobic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']Pisałam że rodzice moich suczek to rodowodowe biewery z Czech.Dla was laików te szczenięta są nic nie warte ale ja na nie dośc długo czekalam ponieważ nawiązałam znajomośc z czeszką która pisała do mnie że kupiła piękne ciemne biewery i po nich wychodzą zwykłe ,ale większe yorki.Więc napisalam że chetnie je od niej kupie zwłaszcza suczki ponieważ moje białe yorki są coraz jasniejsze.No i je kupiłam.Tak więc wszyscy którzy kupili biewerki muszą wiedzieć że nie zawsze one bedą dawały im biewery.Kto wie czy niejedna osoba z dogo do mnie bedzie pisała w sprawie pokrycia swojej suczki moim reproduktorem.[/quote]



tak tak juz robimy zapisy:evil_lol: a swoja droga w kolejce to ja sie ustawie po sczeniaka biwerka ale u MIGOTKI bo przynajmej bede miala pewnosc w 100% ze to bedzie to co chcialam i to za co zaplacilam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona4']To sa biwery?
Wiesz nieobraz sie ale takie sczenieta urodzila sunia mixa yorka ktora niedawno wyciagnelam z schroniska.Czyzbym miala biewerke :lol:

ma biale lapki ,biale rozlegle plamy na brzuszku i klatce piersiowej[/quote]

Nie wiem czy widzieliście mioty yorków , nie biewierków, czy tylko teoretyczxnie tu piszecie..

Prawie każdy york , rodowodowy!! , bo takie tylko posiada, prawie każdy szczeniak ,ma takie dodatki białego, które zanikają z czasem i często w wieku 8-9 tygodni nie ma po nich śladu.

To wszystko w normie i nie są to biewierki:cool3:

Często yorki jasnieja i juz 1-2 letnie są perłowe , ale to tez nie są biewierki , tylko yorki.

Szukacie na siłe w naszych yorkach biewierków, niestety nie znajdziecie, od kilkunastu lat mam mioty yorkow i moi znajomi również i nigdzie nie wurodził się laciaty york.

Laciate yorki , sa to pieski z krzyzowek z innymi rasami czyli są to kundelki, śliczne ale jednak kundelki, mieszance

Link to comment
Share on other sites

Ja tam widziałam dwa mioty takich po około 2 tyg szczeniaki i były mocno łaciate, takich jak ma Migotka już jest coraz mniej aczkolwiek jeszcze są.

Teraz w przewadze są bardziej plamiaste już raczej nie 25% białego na 75% ciemnego a raczej pół na pół.

I z tego co ja się od tych ludzi dowiedziałam co mam Surii że nie ma tak by były w miocie po dwóch biewerach zwykłe yorki.

Oni jeszcze tak nie mieli a już hodują je ponad 10 lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIEWERKA'][B] ALE TY KŁAMIESZ AŻ SIĘ DYMI[/B][/quote][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/290/yorkiibiewerki179tc5.jpg[/IMG][/URL]

Przede wszystkim ja nie mam po co klamać,a to dlatego że sama potrafię biewery wychodować .W przeciwieństwie do WAS.Moje pieski są już znane w całej Polsce jak i również za granicą,zwłaszcza w Niemczech.Nawet p.Miros uznana osoba w hodowli biewerów sam mi pogratulował moich osiagnięć hodowlanych .Tylko dziwił sie strasznie z waszego podejścia do tej rasy.Wy narazie macie tylko kupione szczeniaczki biewerki,ciężki owoc pracy niemieckich hodowców.Ale co tam,przecież z was tacy kynolodzy że hej!Wszystko potraficie ocenić jak i również skrytykować.Ja spodziewam się narodzin moich następnych biewerów w Nowym Roku 2008.Jeśli tylko się narodzą napewnoje wam pokaże.A teraz pora na życzenia.Życzę wam spokojnych ,zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz żeby spełniły sie wasze marzenia odnośnie posiadania jak najwięcej pięknych łaciaty yoreczków nazwanych biewerami.Chociaż dla mnie wszystkie sprowadzone bez papierowe biewery to biale yorki czyż nie tak?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neva']Yorki rodzą się z dodatkami bialego na szyji i na łapkach, to zupełnie normalne.
Ta biel znika , lub rozmywa sie w zlotym jezeli jest jej dość duzo.

Jednak są to nadal yorki nie biewierki[/quote]Napisz poprostu że jesteś fachowcem od biewerów i to wystarczy.Nikt ci więcej nie podskoczy:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neva']Te pieski wymagaja pielegnacji, chyba nie były kąpana z miesiąc. Trzeba podciąć im wloski, na lapkach na ogonku, nabiora wyglądu.[/quote]Te pieski wychodzą średnio co trzy godziny na dworek i ciekają po podwórku co najmniej 10 min.Wasze psy mogą tylko o tym pomarzyć,ale dzieki temu są zdrowe i szczęśliwe mogąc tyle sobie pobiegać i w spokoju się załatwić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota07']może to poruszy Wasze sumienia i wyobrażnię ...

[URL]http://interwencja.interia.pl/wczoraj/news?inf=1029934[/URL][/quote]

Przepraszam, może kogoś urażę czy rozzłoszczę, ale.... Ilekroć czytam tego typu rzeczy zastanawiam się, dlaczego zabrania się usypiać nie zabraniając tym samym tak starsznemu rodzajowi śmierci???
Coraz częściej mam wrażenie, że śmierć głodowa jest "cacy" ale eutanazja nadmiaru zwierząc już "be". Straszna to dla mnie obłuda, wybaczcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']Te pieski wychodzą średnio co trzy godziny na dworek i ciekają po podwórku co najmniej 10 min.[B]Wasze psy mogą tylko o tym pomarzyć[/B],ale dzieki temu są zdrowe i szczęśliwe mogąc tyle sobie pobiegać i w spokoju się załatwić.[/quote]

Zen.pl
.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Ja myślę, że jest też tak, że skupują lub rozmnażają kundelki a później dopasowują do poszczególnych ras lub ich mixów.:shake::shake::shake:[/quote]Jaki trzeba być tępakiem aby moje Piękne BIAŁE YORKI porównywać do KUNDLI.Ty chyba też musisz się wybrać do okulisty ,bo coś ostatnio ci na wzrok padło.Sorry nie mam zamiaru cię obrażać ale jako moderator powinnaś być bezstronna.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']Jaki trzeba być tępakiem aby moje Piękne BIAŁE YORKI porównywać do KUNDLI.Ty chyba też musisz się wybrać do okulisty ,bo coś ostatnio ci na wzrok padło.Sorry nie mam zamiaru cię obrażać ale jako moderator powinnaś być bezstronna.:mad:[/quote]

A czy ja to pisałam do Ciebie??? :razz::razz::razz:

I dzięki za diagnozę ale nie skorzystam. Wolę zasięgnąć opinii fachowców w tej dziedzinie.:eviltong::eviltong::eviltong:

ps. Ja Ciebie nie obrażam.

Link to comment
Share on other sites

Białeyorki po pierwsze [B]KŁAMIESZ[/B] bo kupiłaś te suczki u nas w Polsce a nie w Czechach.

Zgubiły cię te zdjęcia zamieszczone właśnie przez ciebie, bo poznałam szczeniaki i miejce w którym to zdjęcie było zrobione.

Po drugie ty masz jakieś mieszańce a nie ja, bo ja mam suczki po obydwojgu rodzicach biewerach a ty masz pół na pół

Po drugie mówisz na nas że my jesteśmy LAIKAMI a osoba która się uważa za hodowcę nigdy by nie robiła tego co ty

Przeginasz z tymi mieszankami wystarczy widok twoich psów z wywalonym ozorem na to że coś tu jeste nie tak


Po drugie już kiedyś widziałam jak chciałaś sprzedać na gratce dorosłego około chyba rocznego samaca, ja nie rozumię jak można sprzedawać psa który już cię poznał i pokochał a ty go dosłownie WYRZUCASZ Z DOMU I ZE SWEGO SERCA

Co innego szczeniak oczywiście ale takiego postępowania nie rozumie i żeczywiscie o tym moje psy jak cię zacytuję MOGĄ TYLKO POMARZYĆ bo ja bym nigdy czegoś takiego nie zrobiła, nie miała bym sumienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']Te pieski wychodzą średnio co trzy godziny na dworek i ciekają po podwórku co najmniej 10 min.Wasze psy mogą tylko o tym pomarzyć,ale dzieki temu są zdrowe i szczęśliwe mogąc tyle sobie pobiegać i w spokoju się załatwić.[/quote]

Tak sie składa ,że większość osób tu na forum, to normalni ludzie, mają pieski , kochają je dbają o nie a co z tym się wiąże wychodzą z pieskami na dwór.

Moje pieski mają stały dostęp do ogrodu, wychodzą kiedy chcą.

Jednak nie wyglądają na tak zaniedbane .:-o:shake:

Wystarczy odrobina pielęgnacji, przyciecie włosków, jak nie potrafisz zaprowadz je do fryzjera, będą bardziej szczęśliwe.

Jestem psim fryzjerem i różne pieski do mnie trafiają , również tak zaniedbane jak Twoje .
Przychodza smutne, skołtunione, a wychodzą szczęśliwe i radosne.
Pomyśl o tym a nie tylko o "hodofli" i rozmnażaniu tych kruszynek.

O pieski trzeba dbać, trzeba je kochać

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...