Jump to content
Dogomania

kolorowy zawrót głowy- CAŁA 6 W NOWYCH DOMACH


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_anula_']Ile szczeniorków potrzebuje tymczasu? I czy w razie potrzeby ktoś by je przywiózł do Torunia?[/quote]

Szczeniorów to jest bardzo dużo i jeszcze więcej. :-(
Jeśli jesteś w stanie nam pomóc to byłoby cudownie :oops:
Mogę podać linki do wątków maluchów

Link to comment
Share on other sites

Mogę wziąć kilka na tymczas, nie moga jednak miec żadnej choroby zarazliwej bo w domu jest juz pies i kot. Musiałyby zostać przywiezione do Torunia i potrzebne by było pózniejsze wsparcie na jedzonko i ewentualne szczepienia czy leczenie. mogłyby zostac u mnie do 2 miesiecy ale mysle że do tego czasu znajda juz domki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Szczeniorów to jest bardzo dużo i jeszcze więcej. :-(
Jeśli jesteś w stanie nam pomóc to byłoby cudownie :oops:
Mogę podać linki do wątków maluchów[/quote]

Jestem w stanie pomoc od 27.01 wiec jesli jakies szczeniaki sa w potrzebie wystarczy dac znac:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_anula_']Mogę wziąć kilka na tymczas, nie moga jednak miec żadnej choroby zarazliwej bo w domu jest juz pies i kot. Musiałyby zostać przywiezione do Torunia i potrzebne by było pózniejsze wsparcie na jedzonko i ewentualne szczepienia czy leczenie. mogłyby zostac u mnie do 2 miesiecy ale mysle że do tego czasu znajda juz domki.[/quote]

Szczeniory sa jeszcze 4 szt w schronisku i będe za jakies 3-4 tygodnie do zabrania na tymczas bo jeszcze nie widzą i siedzą w budynku gospopdarczym a potem nie bedzie gdzie ich przenieść :shake: Naprawdę to koszmar:placz: bo jeśli nawet znajdzie sie jakiś wolny boks ( co graniczy z cudem) to na zewnatrz w te mrozy...

Tu ich wątek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dwie-malusie-mamusie-ich-maluszki-okruszki-szukaja-domow-dt-kruszewo-129326/[/URL]

podaj do siebie kontakt na PW :roll: obgadamy sprawe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']No jak widać może ... niestety :shake:

A co , jesteś chętna ?? :cool3:[/QUOTE]

Jak bym mogła to bym brała :cool3: .... ale nie mogę :angryy:

Rodzice mają różne wymówki: a to za daleko, a to, że kundel, a to, że nie wiadomo do w genach. Ale przyznali, że takiego szczeniorka to jeszzcze nie widzieli :cool3: A psiak już się przyczynił do sukcesu! Moi rodzice zgodzili sie pojechać do schronu by zobaczyć na szczeniory :multi: [SIZE="1"](pól roku namawiania ^^)[/SIZE]

[SIZE="1"]...odmówić takiego szczeniaka! Nie patrząc już na to, że oni w więkkszości patrzą na wygląd... charakter w tyle[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...