Jump to content
Dogomania

Pielęgnacja sznaucera


Mek

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a no to tyle chyba nie mialy...chyba:)))nie pamietam kiedy je mierzylam:((((((buuuu no tak czy siak teraz rosnie skurczysyn jeden jak na drozdzach!:(((dlatego ja bym byla za tym,zeby wspolnymi silami mierzyc kurcze wazyc itp. przez pierwsze 2 miechy szczenki i moze do jakiejs prawidlowosci dojdziemy>albo i nie:((-ja zaczynam od nastepnego miotu, bo ten przespany:)))bo pierwszy:)))))

Link to comment
Share on other sites

no niestety:((bo np. hodowcy sheltie sie jakos zorganizowali i mierzyli i wazyli te szczeniaki, nie wiem co im wyszlo, bo mnie te szelciaki juz w ogole nie interesuja:)))ale wiem,ze tak bylo i wymieniali miedzy soba te info,wiec chciec to moc:((((((
ja np. ubolewam,ze nie mamy pisma tylko o sznaucerach:(((((przydaloby sie tylko,ze znajac nasz narodowy charakter zaraz by ludzie zbojkotowali,ze czemu jest o tym psie a nie ma o moim i kanal:((((

Link to comment
Share on other sites

Ale co by miało byc w takiej ankiecie waga i wzrost w konkretnych dniach rozwoju szczeniaka...

wzrost i waga rodziców

waga urodzeniowa
np 21 dni waga X wzrost Y
28 dni
35 dni
42 dni
49 dni
2 miesiace
2,5 miesiaca
3 miesiace
4 miesiace
5 miesiecy
6 miesiecy
8 miesiecy
10 miesiecy
1 rok

Link to comment
Share on other sites

ja tez warze na kuchennej,a ataka mała waga kuchenna to cos 30 zeta w hipermarkecie kosztuje albo i mniej, a potem i tak sie warzy u weta...
no i jeszcze oczywiscie umaszczenie szczneiaka i rodizcó no i wielkosc...

bo moze byc tak ze np czarne beda inaczej rosły niz pieprzaki...

Link to comment
Share on other sites

No ja sie dolacze, nie wiem jak inni:((((wglad bys miala do danych konkretnych tylko Ty-mysle,ze jestes osoba budzaca zaufanie, przynajmniej u mnie, a poza tym-no coz kazdemu sie rodza i male psy i przerosty tez sie zdaza,wiec co to za wstyd jak sie zdazy?no tak mi sie mysli przynajmniej:(((tylko, ze z pomiarem konczowym beda jaja,bo nie kazdy sie przyzna, ze jego pies (bo suki to raczej nie) ale pies reproduktor ktory bedzie mial np.37cm to kto sie do tego przyzna?zawsze powie , ze ma 36:((((

Link to comment
Share on other sites

dlatego trzebaby to jakos sensownie zorganizowac...
musze sie nad tym zastanowic, no i rzeczywiscie ankietki tylko do jednej osoby musiałyby trafiac, koperty do kosza, a potem nad samymi wybikami moze pracowac wiecej osób, bo to juz nie wiadomo co czyje

Link to comment
Share on other sites

no no, tylko ja jako urodzona optymistka nie wierze, ze sie to uda:)))))niestety:((((ale warto by bylo sprobowac, bo samemu to sie do zadnych wnioskow nie dojdzie-nikt z nas nie ma produkcji i nie ma wielu miotow w roku a tylko kilka ktore w maxymalnym przypadku i tak mozna policzyc na palcach 1 reki-wiec jaka tu srednia mozna u siebie wyrobic?trzeba dzialac w zespole-a w tym my jako narod to dobrzy nie jestesmy:(((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...