Jump to content
Dogomania

Kraków-mialy umrzec,z mrozu lub glodu..potwornie zarobaczone,zaniedbane 7 szczeniakow


karusiap

Recommended Posts

[IMG]http://i28.tinypic.com/25rlawl.jpg[/IMG]

[IMG]http://i32.tinypic.com/2ymg7bk.jpg[/IMG]

pozycja wystawowa prawie :evil_lol:
[IMG]http://i25.tinypic.com/9uan84.jpg[/IMG]

takie fajne pychp psicho i nikt jej nie chce :shake:
[IMG]http://i26.tinypic.com/1564zee.jpg[/IMG]

[IMG]http://i28.tinypic.com/2afykc2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i32.tinypic.com/20fuflv.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:cunao:ona wcale juz nie rośnie :eviltong:...

tylko osóbka z która spacerowała, jest poniżej średniej krajowej jeśli chodzi o wzrost , stad złudzenie ze Lola jest wielkości owczarka :eviltong:

[QUOTE]czy myślicie, że plakat mógłby tu coś pomóc? mogłabym jej zrobić...[/QUOTE]

wiem ze ona gdzieś plakaty miała zrobione , ale jeśli masz czas to nowy na pewno nie zaszkodzi :) może będziesz mieć szczęśliwa rękę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moana']Lola, zmiataj do domu![/quote]
Mówisz masz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Lola od wczoraj mieszka na ulicy Basztowej. Dzielna karusiap i agamika nic a nic się nie bojąc burzy zawiozły dzikusa prosto w ramiona dwóch Pań... mamy i córki. Panie straciły swoją 14-letnią sunię i zdecydowały się na Lolitę mimo, że dzwoniły po Dżejdiego ;)

Lola była wczoraj bardzo przestraszona zmianami, burzą... no ale to było do przewidzenia...

Mam nadzieję, że niebawem jak pojedziemy w odwiedziny to Lola będzie brykać, skakać i uśmiechać się szaleńczo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

już dawno wchodząc na dogo tak się nie ucieszyłam:multi::multi::multi: właśnie miałam jej plakat robić, i cały czas Lola nie dawała mi spokoju, nawet chciałam się podjąć karkołomnego wyzwania i namówić TZ żeby dać jej DT na jakiś czas, co byłoby naprawdę nie lada wyzwaniem, a tu taka wiadomość!!
strasznie się cieszę i mam nadzieję, że nowe Panie wynagrodzą Loli cieżki start i że będzie szczęśliwa!!
dziękuję Wam za taką wiadomość!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koniczynkakr']Hurrraaaa:multi: codziennie zaglądałam na wątek z nadzieją że wreszcie przeczytam taką wiadomość. Niezmiernie się cieszę że siostrzyczka Negry ma wreszcie domek:loveu:[/quote]
jaaacie a ostatnie zdjęcia Negry są z poczatku maja... :mad:
Możemy jakieś newsy?? Mała pewnie dorośleje z tygodnia na tydzień :loveu:

Link to comment
Share on other sites

wstrętna wstrętna burza :angryy:cały dzień NIC a akurat na ten moment musiało zacząć się błyskać i grzmieć :roll: .
Lolcia jest dzielną dziewczyna, no ale który porządny pies burzy sie nie boi ? a tu jeszcze przeprowadzka do tego ...

Myślę ze Lola szybciutko pokocha swoje Pancie ;), które mają duzo ciepła w sobie i rozsądku zarazem . Ruch miasta mam nadziejej ze szybko Lola nauczy sie ignorować ,to mądra sunia.
Z domku jest tylko jedno zdjęcie u Karusiap w aparacie bo nie było sensu jej lampą błyskową w burze dodatkowo straszyć :oops:...

ale ... naprawde , straasznie straaszne sie cieszę ze łobuzerka ma juz domek :multi: i. I kto by pomyslała, ze taka zjawiskowa młodziutka sunia pójdzie na ogłoszenie innego psa a nie swoje :evil_lol:


[SIZE=1][COLOR=LightBlue]iii./.. nie moge si4e doczekacjak tam pierwsza doba jej minęła [/COLOR][/SIZE]tup tup tup

Link to comment
Share on other sites

Też bardzo się cieszę. Wysłałam sms dorocie1 i też jest szczęśliwa z powodu Loli. Dżejdi w nowym domku zadowolony i jeszcz Loli się udało. O Dżejdiego ludzie dalej dzwonią a jak opowiadam o innych pieskach to mówią, że jeszcze zadzwonią. Przed sobotą, żeby w sobotę pojechać do hotelu. Oby tak było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']jaaacie a ostatnie zdjęcia Negry są z poczatku maja... :mad:
Możemy jakieś newsy?? Mała pewnie dorośleje z tygodnia na tydzień :loveu:[/quote]

[B]Jagienka[/B] musicie mi wybaczyć to zaniedbanie, obiecuje że nadrobie może nawet po tym weekendzie:) Zdecydowaliśy z Jackiem zalegalizowac nasz związek i troche mnie to wybiło z rytmu...przygotowania itp:)
Negrusia to już dorosła pannica z własnymi przyzwyczajeniami i humorami:) prawdziwa kobieta:)
Niemal całe psie towarzystwo Ruczaju jest pod jej urokiem. Jest niezwykle mądrym i pojętnym psiakiem: rewelacyjnie pojęła podstawowe komendy siad, waruj, zostań, do mnie itp, więc "jak na kundelka"-jak to określiła właścicielka pewnego osiedlowego terrorysty-dobermana-to mądry pies...:) Duma nas rozpiera że Negra wyrosła na tak mądrą sucz.
A w chwilach smutnych to najlepszy pocieszyciel i przytulanka. Kochamy Negrę i nie wyobrażamy sobie traz już naszego domu bez tej iskierki:)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Negrulec jest słodki i ma wszystkie psie wygody i tyyyyle miłości od swoich zwariowanych ludziów :) Koniecznie musimy ją zapoznać z Vesper - chyba rozniosą okolicę jak sie dorwą do siebie hihi

Mam nadzieję że Lola szybko nabierze jako-takiej pewności siebie choć z pewnością zabierze to trochę czasu. Ale cierpliwością i miłością można zdziałać cuda - wiem co mówię bo moja Dirki jest tego najlepszym przykładem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koniczynkakr']Negra miała cieczkę w maju, dzielnie to zniosła, nosiła majtusie :razz:
Ze sterylizacją poczekamy jeszcze 3 m-ce, tak nam doradziła Wetka:)[/quote]
łooo to tylko Lolka taka spóźniona była z tą cieczką :-?, że do lipca nie zdążyła mieć...
Super, po cieczce faktycznie lepiej poczekać... ja tak zapytałam troszkę przypominająco... ;):oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...