Jump to content
Dogomania

Staruszek Miodzik.Został 'zgubiony'-trwają poszukiwania.Zbieramy pieniążki na hotelik


Klaudus__

Recommended Posts

[I]Tak to wyglądało,że to ta sama Pani co już dzwoniła...
Bo mówiła,że rozmawiała już z jedną Panią przez telefon...
Coś wspominała,że po 10 maja ma wolne 2 tygodnie i chciałaby wtedy Miodzia...
Ale stwierdziła,że jeszcze zadzwoni...
Oby zadzwoniła... :kciuki:[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudus__'][I]Tak to wyglądało,że to ta sama Pani co już dzwoniła...
Bo mówiła,że rozmawiała już z jedną Panią przez telefon...
Coś wspominała,że po 10 maja ma wolne 2 tygodnie i chciałaby wtedy Miodzia...
Ale stwierdziła,że jeszcze zadzwoni...
Oby zadzwoniła... :kciuki:[/I][/quote]

A mamy do niej telefon?
Jutro jedziemy do warszawy z Gwiazdeczka, mógłby i Miodzik jechać ale zapewne Pani chce miec dla niego czas. Jak by coś to ja chętnie pojadę z Miodzikiem do Pani kiedykolwiek chce. Można by jej to poweidzieć:loveu:
Będę najszczęśliwszą osobą na świecie jeśli wszystkie dziadki znajdą juz swoje domki, gdzie będą kochane do końca swych dni:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]No niestety miała numer zastrzeżony. Poprosiłam o numer, ale powiedziała,że Ona się odezwie...[/I][/quote]

Nie lubię takich ludzi:angryy:
Nie ufam im:angryy:
Ale tak bardzo trzymam kciuki aby ta osoba pomimo tej tajemniczości okazała sie właśnie ta osoba dla Miodziczka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dobranoc kochany dziadziuniu! Ja nadal wierzę w ten domek:loveu: Mam nadzieję, że Ci dziś nie wieje za bardzo w Twojej budzie:-( Kurcze, ja chyba otworzę hotel dla starszych psiaków, tych na których nikomu juz nie zależy:placz: Ciekawe czy dostanę dofinansowanie z Uni:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Dobranoc kochany dziadziuniu! Ja nadal wierzę w ten domek:loveu: Mam nadzieję, że Ci dziś nie wieje za bardzo w Twojej budzie:-( Kurcze, ja chyba otworzę hotel dla starszych psiaków, tych na których nikomu juz nie zależy:placz: Ciekawe czy dostanę dofinansowanie z Uni:evil_lol:[/quote]
[I]To ja Ci fizycznie będę pomagać :evil_lol:
I sieroty zwozić naturalnie :evil_lol:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]To ja Ci fizycznie będę pomagać :evil_lol:
I sieroty zwozić naturalnie :evil_lol:[/I][/quote]

przy najbliższym spotkaniu Klaudus, omówimy bizness plan, musimy go mieć, inaczej nici z hoteliku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Czy dlatego pieska nie ma już żadnego ratunku ? żadnych szans na domek ?

:placz::placz::placz:

Przepraszam ale już nie pamiętam czy on ma swoje allegro i alegratke aktualne.[/quote]

Pani miała dzwonić po 10 maja ale nie chciała zostawic telefonu, wiec podejrzana :-(

Jeśli nie ma allegro i alegratki to zrobimy z Dogo07, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Tutaj Miodzika allegro:

[URL="http://www.allegro.pl/item629219482_miodzik_nigdy_nie_mial_domu_cale_zycie_sam.html"]Miodzik nigdy nie miał domu, całe życie sam (629219482) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]

śliczne allegro. Zrobie mu alegratkę, nawet jeśli jest to nic szkodzi, im wiecej go w necie tym lepiej.
Ja przez tego dziadzia to juz po nocach nie śpię. Tak piękny spokojny psiak juz dawno powinien mieć kochajacego człowieka.:-(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie znajdzie domu w najbliższym czasie to ja bym była za zabraniem go ze schroniska do hoteliku lub dt.
On nidgy nie miał swojego domu. swojego człowieka, już tyle czasu spędził w schronisku, i co ? Pozwolimy mu tam odejść :placz:?!

Tyle psiaków się wyciąga na dogomanii, a on na to nie zasługuje :-( ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Jeśli nie znajdzie domu w najbliższym czasie to ja bym była za zabraniem go ze schroniska do hoteliku lub dt.
On nidgy nie miał swojego domu. swojego człowieka, już tyle czasu spędził w schronisku, i co ? Pozwolimy mu tam odejść :placz:?!

Tyle psiaków się wyciąga na dogomanii, a on na to nie zasługuje :-( ?[/quote]

ja jestem za za za za za
sama bym go wzięła gdybym tylko miała możliwości:-(
Jestem pierwsza która zadeklaruje za niego stałą opłate za DT , ale to nie może byc kojec tylko prawdziwy DT z sercem. Brakuje nam ich tutaj na Śląsku, trzeba by jakąś kampanie reklamową domów tymaczaowych rozpętać:loveu: Jechałam wczoraj do Opola na spotkanie i mijałam tyle fajnych domów po drodze, z dużymi ogrodami:crazyeye: Az się prosi, żeby w każdym z nich zamieszkał nasz psiak:loveu::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...