Jump to content
Dogomania

Staruszek Miodzik.Został 'zgubiony'-trwają poszukiwania.Zbieramy pieniążki na hotelik


Klaudus__

Recommended Posts

Neris prowadzi dt w woj. mazowieckim, jesli dobrze pamietam.
o Neris przeczytałam na wątku Pusi:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmigrod-obolala-bezdomna-pusia-w-dt-potrzebne-grosze-na-dt-na-utrzymanie-help-130838/index36.html[/URL].

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co z tobą będzie , biedaczku :( ?
Inne pieski znajdują domki, a ty, całe życie sam, bez domu :(.

Czy ktoś może napisać jak się miewa psiaczek, jakieś fotki mu świeże zrobić ? Czy już wszyscy o nim zapomnieli ???

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zapytać czy tutaj na wątku jest ktoś kto ma bezpośredni kontakt z Miodzikiem w schronisku , kto go widzi, wie co się z nim dzieje ?

Już dawno nie było informacji co u psiaka, miło by było zobaczyć jakieś aktualne zdjęcia.

Bardzo mi żal Miodzika, bardzo bym chciała żeby mógł opuścić schronisko i mieć swój własny dobry dom i swojego człowieka który go będzie kochał, szanował, opiekował się nim.

Link to comment
Share on other sites

Może trzeba jakoś ten wątek rozkręcić ??? ja już nie wiem co robić :(, prosze pomóżcie !!!

Czy dane do kontaktu w sprawie adopcji Miodzika są aktualne ?

Aha, allegro wygasło.

Nie wiem jak jest z alegratką.

Miodzik prosi o ogłoszenia. Jak bez nich znajdzie domek :shake: ?

Link to comment
Share on other sites

Dogo07, informacje w ogłoszeniach są aktualne. Dane kontaktowe też.

Z Miodzikiem mam kontakt ja, _bubu_, BUDRYSEK. Niestety w schronisku wciąż jest dużo nowych psów, którym trzeba porobić zdjęcia, poogłaszać. Ludzi do pomocy niewielu, więc Miodzik ciągle nie może doczekać się swojego spaceru. Widziałam go ostatnio w niedzielę. Zaglądał tylko na nas z boksu i merdał ogonkiem. W sumie ciężko napisać, co u niego nowego. Smutnieje w schronisku coraz bardziej. Ciekawe, czy jeszcze wierzy w nowy dom? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Dzisiaj w Echo Miasta Kraków, na 2 stronie jest ogłoszenie Miodzika :).

Czekamy na urywanie się telefonów w sprawie adocpji słodziaka i na dobry domek :).

Trzymajcie mocno kciuki!!![/quote]

No to pani Kasia dala bardzo szybko jego ogloszenie ,a jakie jeszcze psiaki byly razem z Miodzikiem w echu bo nie mam egzemlarza?:lol:

A dzisaj Miodzik jest w Krakowskiej .

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, czy Miodzik nadaje się do adopcji?
Czy nie trzen=ba nad nim najpierw popracować i dać mu DT?

Mam dla niego DT w Niemczech od lipca ale to Bubu podejmie decyzje.
DT byłby u Christine:

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]hi iwona, just talked to christine, the woman who takes over the miodzik. she will take him in july [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial][URL="http://www.hundehilfe-polen.de/"]www.hundehilfe-polen.de[/URL][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Fundacja zapłaci za badania profilaktyczne Miodzika.

Miodzik leży mi na sercu bardzo i dlatego to właśnie jego wysłalam do Fundacji w Niemczech.
Jeśli jednak wszyscy na wątku są przeciwni to dajcie znać, mam inne psiaki które zareklamuje i może znajdą domek.

Link to comment
Share on other sites

Ale jak DT byłby w Niemczech to i DS byłby w Niemczech prawda?
A czy byłby tam jakiś kontakt z DT i Miodzikiem czy raczej psiaka by się wyadoptowało na dt i na tym by się wszystko urwało i nic by już nie było wiadomo o nim.

Naprawdę nie rozumiem dlaczego nikt Miodzika nie chce, a płakać mi się tylko chce :-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ale jak DT byłby w Niemczech to i DS byłby w Niemczech prawda?
A czy byłby tam jakiś kontakt z DT i Miodzikiem czy raczej psiaka by się wyadoptowało na dt i na tym by się wszystko urwało i nic by już nie było wiadomo o nim.

Naprawdę nie rozumiem dlaczego nikt Miodzika nie chce, a płakać mi się tylko chce :-(.[/quote]

Sama kochana wiesz co nasze społeczeństwo mysli o starych psach? Do schroniska z nimi a co.
Mnie serce pęka, bo starość to coś okrepnego a zwłaszcza jak jesteś jeszcze słaby. Mam teraz w domu dowód: mój naukochańszy 20 letni niewidomy Pixel, wreszcie poczuł miłość, jest tulaśny, kochany, myslę że szczęśliwy ale to się nie podoba mojemu Westowi, który zaczyna mi się na niego rzucać, bestia.
A ludzie w niczym nie są lepsi od zwierząt.

Jasna bańka, dajcie mi wygrać w tego lotka..... założyłabym ale z głową przytulisko dla staruszków:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...