Jump to content
Dogomania

Gryfon brukselski, belgijski, brabancki-GALERIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Margo

Recommended Posts

[quote name='Asy']Witam, jestem tu nowa ,interesują mnie gryfony. Wtej chwili mam westa ale myśle o zakupie takiego pieska, mam pytanie co myslicie o ogłoszeniu na allegro o gryfonach z Litwy podobno elitarnego pochodzenia?Gratuluje pieknych szczeniąt Piotrowi, moja sunia równiez zostanie mamą.[/quote]

ładne te szkockie asy :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie zniknęłam :) U nas chwilowo troszkę mniej czasu - więc na forum pojawiałam się tylko jako czytacz. I jak zwykle podziwiam fotki maluchów Zadry :)
No ale skoro już tu jestem z powrotem to zapytam czy wiecie że wsród polskich gryfoników jest nowa gwiazda telewizyjna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marynia']Nie zniknęłam :) U nas chwilowo troszkę mniej czasu - więc na forum pojawiałam się tylko jako czytacz. I jak zwykle podziwiam fotki maluchów Zadry :)
No ale skoro już tu jestem z powrotem to zapytam czy wiecie że wsród polskich gryfoników jest nowa gwiazda telewizyjna?[/quote]

O a jaka ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marynia']Nie zniknęłam :) U nas chwilowo troszkę mniej czasu - więc na forum pojawiałam się tylko jako czytacz. I jak zwykle podziwiam fotki maluchów Zadry :)
No ale skoro już tu jestem z powrotem to zapytam czy wiecie że wsród polskich gryfoników jest nowa gwiazda telewizyjna?[/quote]

czyżby chodziło o Szuwara?który występuje w porannym przedszkolu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Piekne puchary warto o nie powalczyc.
Piotrek w jakiej hodowli zamowiles szczeniaczka i po jakich rodzicach? - moze uchylisz rabka tajemnicy?
Bardzo przydalby sie nowy piesek bo suczek przybywa.[/quote]

w tej sprawie zapraszam na priv :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, chodzi o Szuwara, którego niedawno razem z moim synkiem oglądaliśmy w "Budziku" (dla niewtajemniczonych to właśnie taki poranny program dla maluchów ). Szuwarowi towarzyszyły jeszcze chinek i grzywacz.
Piotrek, ile mają twoje maluchy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marynia']Dokładnie, chodzi o Szuwara, którego niedawno razem z moim synkiem oglądaliśmy w "Budziku" (dla niewtajemniczonych to właśnie taki poranny program dla maluchów ). Szuwarowi towarzyszyły jeszcze chinek i grzywacz.
Piotrek, ile mają twoje maluchy?[/quote]

No tak teraz rozumiem dlaczego nie wiem o istnieniu tego programu :p :p ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']No tak teraz rozumiem dlaczego nie wiem o istnieniu tego programu :p :p ;)[/quote]
:) :) :)
Jeszcze trochę i całą książkę przetłumaczysz nam na forum :) Z Ciebie Sylwia to już 100% gryfonomaniak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marynia']:) :) :)
Jeszcze trochę i całą książkę przetłumaczysz nam na forum :) Z Ciebie Sylwia to już 100% gryfonomaniak :)[/quote]

Baaaaa nawet jeszcze nie mam Gryfonika :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: aaaaa Marynia dzisiaj poszła do Ciebie poczta :) i przyznaje się mam Świrka na punkcie Gryfonika :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']:-o czekamy na wieści z Katowic :-o chwalić sie tutaj proszę ;) co żywo ;)[/quote]

Z tego co wiem to były takie zgłoszenia

[B]FCI 81 - GRYFONIK BELGIJSKI[/B]
PSY
Klasa Młodzieży
3205 AMUR UDACHLIVY STRELOK for Imgosbull
Klasa Championów
3206 Ch.PL. GRILIASEK Corsairey Casch
SUKI
Klasa Pośrednia
3207 DEBORAH Tamaguci
Klasa Otwarta
3208 HASLERKA Corsairey Casch

[B]FCI 80 - GRYFONIK BRUKSELSKI[/B]
PSY
Klasa Pośrednia
3209 EFRAM Tamaguci
Klasa Championów
3210 Ch.PL. XAWIER Bargest
SUKI
Klasa Młodzieży
3211 GIN'N SODA Sua Sponte
Klasa Otwarta
3212 ALEKSA Red Fire
3213 ARTEMIDA Turebskie Rancho
3214 FIDORKA Corsairey Casch

Plan Sędziowania
[B][FONT=Times New Roman]GRYFONIK BELGIJSKI - 4 godz. 12:15[/FONT][/B]

[FONT=Times New Roman]PSY klasa Młodzieży/Jugendklasse - 1 - 3205[/FONT]
[FONT=Times New Roman]klasa Championów/Championklasse - 1 - 3206[/FONT]
[FONT=Times New Roman]SUKI klasa Pośrednia/Mittelklasse - 1 - 3207[/FONT]
[FONT=Times New Roman]klasa Otwarta/Offene klasse - 1 - 3208[/FONT]
[I][FONT=Times New Roman]Wybór Najlepszej Suki w Rasie[/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman]Wybór Zwycięzcy Rasy[/FONT][/I]
[B][FONT=Times New Roman]GRYFONIK BRUKSELSKI - 6 godz. 12:35[/FONT][/B]

[FONT=Times New Roman]PSY klasa Pośrednia/Mittelklasse - 1 - 3209[/FONT]
[FONT=Times New Roman]klasa Championów/Championklasse - 1 - 3210[/FONT]
[I][FONT=Times New Roman]Wybór Najlepszego Psa w Rasie[/FONT][/I]
[FONT=Times New Roman]SUKI klasa Młodzieży/Jugendklasse - 1 - 3211[/FONT]
[FONT=Switzerland][FONT=Times New Roman]klasa Otwarta/Offene klasse - 3 - 3212[/FONT][/FONT]

[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]Z tego co wiem to Lidka sie nie pochwaliła za Xaweira[/FONT] :) [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich i dzieki za gratulacje na wystawie pelen sukces Xawier wygral wszystko a mala Whisky Zw. Ml. i rase z dwoma doroslymi brabantami.Musze sie pochwalic, ze sedzia byl zachwycony Xawierem:multi: :multi: :multi: byl bardzo surowy i czesc psow zeszla z bdb.Czesi nic nie wygrali.Polacy gora:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Jest tez jedno zdjęcie - dzieki Misia za informacje ale nie wiem kogo to :)
[IMG]http://img103.imageshack.us/img103/5286/hpim24107wv.jpg[/IMG][/quote] Na zdjeciu jest Grilaszek Corsairey Casch/champion/ byl drugi wygral z nim pies z mlodziezy.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytalam 30 stron watku i poogladalam fotki. Te psiaki sa zabojcze!
Coraz wiecej malych ras mi sie podobe, cos czuje, ze jak przyjdzie co do czego to znow nie bede umiala wybrac rasy. Chcialabym za jakis czas kupic sobie mala suczke, towarzyszke dla nas i naszego silka.
Gryfoniki z tego co czytam sa chyba takie jak lubie - tzw wesole, zabawne i cwane. A ich twarz (bo pyskiem sie tego nie da nazwac) jest boska!
Podobaja mi sie psy z krotkimi kufami (myslalam o buldozku i bostonie) ale zawsze sie boje problemow z tym zwiazanych.
Czytalam, ze gryfoniki nadaja sie na dlugie spacery - to znaczy, ze nie maja problemow z wydolnoscia oddechowa? Latem nasz silk bez problemu calymi dniami wedrowal z nami po gorach czy gryfonik tez by mogl?
Co z tymi oczami i lzawieniem, rzeczywiscie jest tak zle?
Jestem jeszcze ciekawa jak z linieniem(nasz piesio nie linieje w ogole) -czy bardzo gubia siersc (interesuja mnie odmiany z szorstkimi wloskami, ten galdkowlosy mi nie specjalnie podchodzi)? Jak czesto nalezy takiego piesia trymowac?
Czy zgadzacie sie, jako wlascicele gryfonikow z tym tekstem:
[url]http://www.naszepsy.pl/rasa_essay.asp?rasa=1472[/url]
Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Witam wszystkich i dzieki za gratulacje na wystawie pelen sukces Xawier wygral wszystko a mala Whisky Zw. Ml. i rase z dwoma doroslymi brabantami.Musze sie pochwalic, ze sedzia byl zachwycony Xawierem:multi: :multi: :multi: byl bardzo surowy i czesc psow zeszla z bdb.Czesi nic nie wygrali.Polacy gora:multi:[/quote]

Gratulacje, pełny sukces, dodatkowo cieszę się, że tym razem Czesi musieli uznać wyższość polskich psów. Trochę rozczarował mnie Griliasek, zazwyczaj wygrywa wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...