Jump to content
Dogomania

Puchata Meliska psie dziecko wyrzucona na ruchliwą ulicę ma cudowny dom:):):)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cytuję Monkę z watku Ady:
[COLOR=blue]Już wróciłyśmy spowrotem :smile:. Meliska super mądry psiaczek ale straszliwie przestraszona, przesiedziała w nogach u Wishiny całą drogę, nie chciała jeść ani się załatwiać po drodze ale dała rade dojechać bez większych problemów. Najpierw 'spod byka' na nas spoglądała, nie spała całą droge ale z czasem zaczynała na nas patrzeć i rozglądać się po aucie, ma bardzo mądre spojrzenie, nie wiem kto mógł ją aż tak skrzywdzić doprowadzając do takiego stanu psychicznego :placz: masakra... dużo miłości i cierpliwości powinno postawić ją na nogi ;-). Bardzo duże pozytywne wrażenie zrobiło na nas spotkanie jej ze swoim nowym państwem :smile:. Cały czas wtykała ogon jak najbardziej mogła pod siebie a tu przy spotkaniu zaczęła do nowej Pani nieśmiało merdać ogonem :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :-o :-o :loveu:. Będą z niej "ludzie" :smile:, a Państwo pokłócili się z kim teraz będzie spała :-D:loveu:.
[/COLOR][COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]Ja dodam od siebie, ze dzwoniła nowa Pańcia Meliski, bo imię zostaje; są zauroczeni sunią, była juz na krótkim spacerku w ogrodzie, poznała inne zwierzaki w domu i chyba będzie ulubienicą Pańcia.[/COLOR]
Cieszę się bardzo.
Beka - dziękuje za ogłoszenia, dzięki nim Meliska ma dom.
I dziękuję dziewczynom za dowóz suni.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Tola za przekopiowanie relacji z przejazdu Meliski :). Jak wyłączyłam kompa to dopiero do mnie dotarło, że ten opis powinien być tu a nie tam :splat: :oops2: . Wieczorem podeślę fotki z przekazania psiuńki a tymczasem proszę o podanie adresu na jaki mam odesłać smyczke i obróżke Meliski z transportu, bo na dzień dobry Meliska dostała od Państwa śliczny czerwony komplecik w kosteczki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzieczyny, chwile z Meliską, która leżała u mych stóp w samochodzi są absulutnie bezcenne. Jest to psiak bardzo wylękniony i zamknięty w sobie, ale i niezwykle mądry. Cieszę się, że zdecydowałam się towarzyszyć Monice, bo chwila kiedy Melisa pomachała nieśmiało ogonkiem do nowych opiekunów, była cudowna... :loveu: Dla takich kilku sekund warto byłoby jechać z nią i na koniec świata!
Nie wiem na ile można człowieka ocenić po tak krótkim spotkaniu, ale opiekunowie Meliski - starsze małżeństwo - zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Wierzę, że psiaka czeka lepsze życie u kochających ludzi :multi:, czego każdemy psiakowi życzę! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZUZANNA11']Ciotki, a tytułu zmienić to nie łaska ? :razz:[/quote]
Łaska, łaska tylko mam problem z inną naszą sunią Azą:roll:
Juz zmieniam, bo przeciez to nowy etap w zyciu Meliski:multi:
Jeszcze raz dziękuję dziewczyny:loveu:
Myslę, ze o Melisce jeszcze będe miała okazję napisac.

Link to comment
Share on other sites

Romawiałam dzisiaj z Pańcią Meliski - sunia juz zadomowiła sie na dobre - nauczyła się juz wchodzic po schodach i układac w łózku z panciem.
Całe dnie bawi się z równolatkiem owczarkiem, robią bałagan, ale wszyscy są zachwyceni:loveu:
Jedyna rzecz, której Meliska jeszcze aie boi to nakładanie obrozy i wychodzenie z domu, ale to na pewno minie z czasem/
Pani mówi, ze Meliska usmiecha się:loveu:
Mam obiecane zdjecia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

ha ha ha... jakbym miała miejsce w łóżeczku też bym nie chciała z domu wychodzić :P ona głupia nie jest :cool3:
Super, że Melisce się poszczęściło :) naprawde świetnie trafiła :) :loveu:.
Czekamy na zdjęcia i śmiejącej się i brykającej z kolegą no i w łóżeczku oczywiście :loveu:.
Pozdrawiamy Państwa Meliski i ją samą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...