Jump to content
Dogomania

Dogowe "fasolki" C.D.


KORONA

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A my bardzo dziękujemy za odwiedziny :D

Dodam tylko, że po wyjściu gości Cairo padł jak po najdłuższym spacerze :D

i bardzo mu się podobało, że Halucynacja pozostawiła swój zapach na jego posłaniu. Spał jak aniołek, cały pouśmiechany.

Halucynacja, oprócz tego, że jest prześliczna - co wszyscy widzą, to jest niesamowicie dzielną i odważną dożyczką.

Nie bała się ani nowego miejsca, ani obcych ludzi i czarnego wielkoluda też absolutnie nie. :D

Link to comment
Share on other sites

:evil: a i owszem Cairo próbował zjeść poręcze - takie fajne drewniane, ale pokazaliśmy mu, że sznureczek taki z węzelkami jest pyszniejszy :wink:

i tak pluszowe obicie kanapy wygrało konkurs na najfajniejszą rzecz do zjedzenia - on uwielbia różne mięciutkie i puchate rzeczy

Na szczęście nie zacząl jeszcze czytać naszych książek (tfu tfu i żeby tak zostało)

ale coś musi być w tych poręczach bo Halucypek również postanowił zdegustować fotel :D

Link to comment
Share on other sites

Kasiaak ja dlatego pytam bo ja mam takie same tylko z zielonym obiciem.

A co do książek to własne planuje swoje kochane regały zastąpic zamykana biblioteczka z szybami.

No Korono gratulacje i trzymam kciuki żeby sąsiedzi nie wezwali specjalistycznego pogotowia :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Halucynacja zostaje z Nami na 90% :) Jeszcze tylko kilka spraw musze załatwić i wszystko będzie jasne...

YES!!! YES!!! YES!!! :lol: Będą zdjęcia na Wielkanoc ;)

Wujek Cairo to na prawdę przystojniak. Żeby mi sie tylko dziewczynka nie zakochała bo kolor nie ten :roll:

Kolor wujka jak najbardziej 'ten' ;) Może tylko w mieszance byłby niewłaściwy ;)

Link to comment
Share on other sites

Pragne Wam wszystkim i Waszym psiakom życzyć wesołych, spokojnych i śniegowychh Świąt, wielu miłych prezentów pod choinką oraz samych dobrych i pełnych usmiechu dni w Nowym Roku 2005. I moc uscisków odemnie .

Zyczenia składam juz dzis bo jutro wyjezdzam i przez dwa tygodnie pozbawiona bede dostepu do dogomani.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Halucynacja zostaje z Nami na 90% :) Jeszcze tylko kilka spraw musze załatwić i wszystko będzie jasne...

YES!!! YES!!! YES!!! :lol: Będą zdjęcia na Wielkanoc ;)

:angel: super... Będą foty!!! Może zrobimy z Halutka coś wielkanocnego, kiegoś zająca, kurcacka, baranka. Nieee baranka lepiej nie :roll: Ja mam pecha do zwariowanych psów, więc jeszcze moze jej sie rola baranka spodobać.

Olund, życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Dużo zdrówka, a przede wszystkim szczęścia... Mam nadzieje, ze Wielkanoc spędzisz już w towarzystwie swojego błekitnego doga.

Link to comment
Share on other sites

Pragne Wam wszystkim i Waszym psiakom życzyć wesołych, spokojnych i śniegowychh Świąt, wielu miłych prezentów pod choinką oraz samych dobrych i pełnych usmiechu dni w Nowym Roku 2005. I moc uscisków odemnie .

Zyczenia składam juz dzis bo jutro wyjezdzam i przez dwa tygodnie pozbawiona bede dostepu do dogomani.

Pozdrawiam.

Dziękujemy i nawzajem....:calus:

Link to comment
Share on other sites

Pika, ale zajebiście to zrobiłaś... Na prawdę, extra...

Kilka dni temu marudziałam w domu, że ja takich kartek robić nie umiem :(

A tą cztrołapną znam... Dośc dobrze :roll: Przeszła po mnie kilka razy w Łodzi. Dla zainteresowanych to Fantazja Korona Borealis, miotowa siostra mojej Flamenco. Pika przymierzała pręgowanego doga do siebie :lol: Według mnie pasuje... 8)

Fantazja prawdopodobnie jest w ciąży, chyba za kilka dni będą robić USG.

Coś Wam powiem, tylko nie krzyczcie...

Mały dog nie ma juz uszu :roll:

Jak Wam mijają Święta? U Nas bardzo leniwie. Jestem tak najedzona, ze ruszać sie nie moge... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Święta to jedno wielkie obżarstwo, obżarstwo i nie kończące się obżarstwo :(

Korona zafundowałaś mi mieszane uczucia :(

Z jednej strony dodżyska NAJPIĘKNIEJ wyglądają z obciętymi uszyskami, a z drugiej strony klapouchy są takie słodkie :) Już sama nie wiem ciąć czy nie ciąć. Jak znam życie będę tak długo się zastanawiać, że już będzie za późno na cięcie :)))

Link to comment
Share on other sites

"Zakoooopane, Zakoooopane... Słooońce, góóóryyyy i góóóraaaale" nananna :angel: ja tez kcem w góry. Będe grzeczna :angel: Spakuje tylko trzy dogi i zaraz u Was jesteśmy :wink: Nawet nie zauważycie Naszej obecności :lol:

Onnna, masz niewiele czasu do namysłu. Ale jeśli nie jesteś przekonana, to moze nie tnij... Ja po prostu nie mogę przyzwyczaić sie do wizerunku "nieciętego" doga i będę ciachac tak długo aż mi ktoś kategorycznie nie zabroni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...