Jump to content
Dogomania

Kajomada-moje dziewczynki


Energy

Recommended Posts

[quote name='muzzy']Świetne te Twoje pudelnice :) Tylko nie wiem jak Ty wytrzymujesz z trójką, ja mojego Dropka czasami mam ochotę na kotlety przerobić, mimo że jest sam jeden ;)[/QUOTE]

Muzzy nie rób z Dropiatego kotletów:evil_lol:nie ma takiego drugiego;)
Z moich to by dość małe kotleciki wyszły więc się nie opłaca:evil_lol: ale czasami też mam ochotę:diabloti: Fajnie, że podobają Ci się moje grzeczne sunieczki:cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czarna Owieczko rzeczywiście moje pudliszony były bardzo zadowolone bo uwielbiają spacery, nowe miejsca, a tam cały czas gdzieś chodziliśmy:lol: Po powrocie padały jak przecinki, ale tylko na chwilę:evil_lol: Widoki były super, m.in. z balkonu-mieszkaliśmy 30 metrów od wejścia do Parku Karkonoskiego:p

Link to comment
Share on other sites

Grzeczne dziewczynki odpoczywają:cool3:

[URL=http://img36.imageshack.us/i/img4550s.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1010/img4550s.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img36.imageshack.us/i/img4551o.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1296/img4551o.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Energy'][SIZE=6]Maja i Kumka mają dzisiaj urodzinki-kończą trzy latka[/SIZE]
:new-bday::new-bday::BIG::BIG::BIG::new-bday::new-bday:[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Cheri[/SIZE][/FONT] :Cool!::tort:
się oczywiście dołącza do uścisków:iloveyou: i życzen,:BIG:
a my razem z nim :new-bday::BIG:

:cunao: :B-fly::bday::bday::knajpa::drink1:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

fajną masz tę gromadkę ;) Nie sądziłam, że pudle tak mi się mogą spodobać ;) Ale to może kwestia tych śmisznych fryzurek, których nie znoszę. Najbardziej Twoje podobają mi się w fryzurach naturalnych ;) najlepiej lekko pofalowanych po całym dniu szaleństw :D To jest prawdziwe piękno a nie jakieś kulki i pompony ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vlk']fajną masz tę gromadkę ;) Nie sądziłam, że pudle tak mi się mogą spodobać ;) Ale to może kwestia tych śmisznych fryzurek, których nie znoszę. Najbardziej Twoje podobają mi się w fryzurach naturalnych ;) najlepiej lekko pofalowanych po całym dniu szaleństw :D To jest prawdziwe piękno a nie jakieś kulki i pompony ;)[/QUOTE]

Naturalnie to pudel wygląda jak puli :eviltong:
A historycznie i użytkowo ma mieć pompony i kulki :diabloti: Ostatecznie te pompony i fryzurę wymyślili myśliwi :eviltong::eviltong::eviltong:
A Energy gustuje w fryzurze wymyślonej dopiero w XX wieku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hehe pisząc "naturalnych" miałam na myśli równomierne przycięcie na całym ciele ;) Chyba tylko łapki i pysk są krócej. Kulki i pompony to wiem, że niby historyczne. Ale myśliwych to ja nie lubię, więc kulki tez niekoniecznie :diabloti: ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie:loveu:
Vlk, Mameczka dzięki za miłe słowa, cieszę się, że podobają się Wam moje dziewczyny:loveu:

[quote name='aneta']A historycznie i użytkowo ma mieć pompony i kulki :diabloti: Ostatecznie te pompony i fryzurę wymyślili myśliwi :eviltong::eviltong::eviltong:
A Energy gustuje w fryzurze wymyślonej dopiero w XX wieku :evil_lol:[/QUOTE]

Aneta ja po prostu jestem nowoczesna dziewczynka:eviltong::cool3:no to muszę gustować w nowoczesnych fryzurkach i w żadnym wypadku moje malutkie sunieczki użytkowe też nie są :diabloti::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...