Jump to content
Dogomania

Głogów o/Legnica styczeń 2005


basia

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga&Czips']Asiaczek-a czy znasz wyniki rasy Yorkshire terrier??[/quote]
Niestety nie.
Jeżeli będzie katalog powystawowy, to może czegoś się dowiesz. Obecnie nie pozostaje Ci nic innego, jak szukać kogoś z Twojej rasy. Ewentualnie telefon do Głogowa w dzień dyżuru sekcji ozdobnych i dopytanie się o wyniki. Może podadzą.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Aga&Czips']Asiaczek-a czy znasz wyniki rasy Yorkshire terrier??[/quote]
Niestety nie.
Jeżeli będzie katalog powystawowy, to może czegoś się dowiesz. Obecnie nie pozostaje Ci nic innego, jak szukać kogoś z Twojej rasy. Ewentualnie telefon do Głogowa w dzień dyżuru sekcji ozdobnych i dopytanie się o wyniki. Może podadzą.
Pzdr.[/quote]

mała poprawka-do terrierowatych :wink: Chyba telefon sobie podaruje bo sie o te wyniki nie doprosze :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Czips']Chyba zorganizuje kurs jak łatwo zapamiętać wyniki z wystawy :wink:[/quote]
Na niektórych wystawach w PL , jak i poza granicami PL, jest dobry zwyczaj ustawiania tablic, na których gospodarz ringowy systematycznie nanosi wyniki. Bardzo prosta i nieskomplikowana czynność, a jak ułatwia nam życie, prawda?
W przypadku, gdy taka tablica istnieje, nie trzeba kończyc kursów szybkiego zapamiętywania tekstu:)). Wystarczy tablica, katalog i długopis. Ja, gdy jestem za granicą, to spisuję z tablicy znajdującej się na moim ringu wszytkie (!) rasy i wyobrażasz sobie ile osób mogę wtedy uszczęśliwić?!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Czips'][quote name='Asiaczek'][quote name='Aga&Czips']Asiaczek-a czy znasz wyniki rasy Yorkshire terrier??[/quote]
Niestety nie.
Jeżeli będzie katalog powystawowy, to może czegoś się dowiesz. Obecnie nie pozostaje Ci nic innego, jak szukać kogoś z Twojej rasy. Ewentualnie telefon do Głogowa w dzień dyżuru sekcji ozdobnych i dopytanie się o wyniki. Może podadzą.
Pzdr.[/quote]

mała poprawka-do terrierowatych :wink: Chyba telefon sobie podaruje bo sie o te wyniki nie doprosze :roll:[/quote]
Sorry. Oczywiście masz rację, chodzi o teriery. Chyba juz zaczynam odczuwac zmęczenie. Czas na regenerację sił.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']A czy moglabym prosic kogos kto jeszcze utrzymuje sie na nogach o samoyedy?
Z gory dziekuje ;)[/quote]
samoyedy, sędzia: Eugeni Stasovic Kuplauskas:
PSY
kl. szczeniąt
EMIL w Reptowskiego Lasu

kl. pośrednia
AZZIS z Reptowskiego Lasu

kl. otwarta
SNOW ULISSES Nordstern

SUKI
kl. młodzieży
SNOWY BUTTERFLY Chatanga

kl. pośrednia
AISHA z Reptowskiego Lasu
PANDORA SUPRISE Nordstern
URSA a Tagmowego Gniazda

kl. otwarta
PALOMA PICASSO Nordstern
Nanook Spirit SIMPLY THE BEST

kl. championów
LILIA WENEDA JOEN Chatanga

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Aga&Czips']Chyba zorganizuje kurs jak łatwo zapamiętać wyniki z wystawy :wink:[/quote]
Na niektórych wystawach w PL , jak i poza granicami PL, jest dobry zwyczaj ustawiania tablic, na których gospodarz ringowy systematycznie nanosi wyniki. Bardzo prosta i nieskomplikowana czynność, a jak ułatwia nam życie, prawda?
W przypadku, gdy taka tablica istnieje, nie trzeba kończyc kursów szybkiego zapamiętywania tekstu:)). Wystarczy tablica, katalog i długopis. Ja, gdy jestem za granicą, to spisuję z tablicy znajdującej się na moim ringu wszytkie (!) rasy i wyobrażasz sobie ile osób mogę wtedy uszczęśliwić?!
Pzdr.[/quote]

Też mi się podoba ten zwyczaj, z tym, że ja ułatwiam sobie zadanie i robię zdjęcia tablicy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero'][quote name='Asiaczek'][quote name='Aga&Czips']Chyba zorganizuje kurs jak łatwo zapamiętać wyniki z wystawy :wink:[/quote]
Na niektórych wystawach w PL , jak i poza granicami PL, jest dobry zwyczaj ustawiania tablic, na których gospodarz ringowy systematycznie nanosi wyniki. Bardzo prosta i nieskomplikowana czynność, a jak ułatwia nam życie, prawda?
W przypadku, gdy taka tablica istnieje, nie trzeba kończyc kursów szybkiego zapamiętywania tekstu:)). Wystarczy tablica, katalog i długopis. Ja, gdy jestem za granicą, to spisuję z tablicy znajdującej się na moim ringu wszytkie (!) rasy i wyobrażasz sobie ile osób mogę wtedy uszczęśliwić?!
Pzdr.[/quote]

Też mi się podoba ten zwyczaj, z tym, że ja ułatwiam sobie zadanie i robię zdjęcia tablicy :D[/quote]
Bardzo mądrze. A jak jeszcze masz do tego aparat cyfrowy - super.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiak']Proszę, a mógłby mi ktoś podać stawkę szpiców wilczych? Nie było ich dużo, zapewne tylko kilka....[/quote]
Przykro mi, ale tej rasy nie było na wystawie:((
Były tylko Szpice niemieckie małe białe (1 szt.), Szpice niemieckie małe klasyczne (1 szt.) i Szpice niemieckie miniaturowe (7 szt.). A sedziował sEdzia z Rosji - pan Eugenii Stasovic Kuplauskas
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

z tego co slyszałam bo samma nie doczekałam konca to Shi Tzu z Bohemia Acro wziął BIS! 2 był jakis cocer amerykański a 3 sily terier czy coś tędy..to były tylko posłuchy wiec nie wiem czy pisze prawde;]
W każdym razie ja w nocy tak cierpiałam..w zyciu nie mialam takich zakwasów;] za duzy detox miałam od wystaw i tego skutki.Trzeba by było chyba na wystawach robić an jednnym ringu rozgrzewkę dla handlerów;]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Wytrzymasz do wieczora?
[/quote]
Będę się starała! W dodatku wysiedzieć do rana, bo internet mam tylko w pracy :oops:
A stawka mnie tym bardziej ciekawi bo się planowałam wybierać z moim maluchem (ostatni raz by się na szczeniaki załapała :P ). I dobrze, że nie zgłosiłam bo dostała cieczunie :oops: :(

Link to comment
Share on other sites

Buldog francuski
sędzia - Lubov Ilinczina Tierientieva
PSY
klasa pośrednia
GUSTAW Mieszko i Jagienka
INSPEKTORIN SPE 100 Pociech

klasa otwarta
BARON z Zielonego Sącza
CZARUś z Bartoszowej Zagrody
IVO Admoror

SUKI
klasa młodzieży
BERTA Psia Frajda
DIANA z Piotrowego Sadu
ERNA z Piotrowego Sadu
JOTA Sfora Gregora
WIśNIA Duma Bojarów

klasa pośrednia
ADELFINA

klasa otwarta
AZAY-LE RIDEAV Francuska Miłość
BUBA-A od Pysi Oprysi
KREMPETKA Molosos Grabowski
MEGGI BROWN Chmiel L.A.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...