Jump to content
Dogomania

Głogów o/Legnica styczeń 2005


basia

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm... ja tez nie zwrocilam na to uwagi... Ale w zeszlym roku bylam na pieciu wystawach , z czego na dwoch nikt nie sprawdzal swiadectwa zdrowia itp. A przynajmniej ja nie znalazlam nikogo takiego, chociaz to oni powinni "czatowac" przy wejsciu na wystawe. :roll: A swiadectwo wymagano ode mnie tylko w Poznaniu... Hmm... to juz nie wiem czy wybierac sie jutro do weta po to... :-?

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie Dogomaniacy podczas rozmowy z pracownikiem oddziału w zeszłym tygodniu zapewniono ze wystarczy aktualna ksiązeczka i wścieklizna :lol:

Roon7 spakowany?Kupiłam stos bułek i mam termos. Zastanawiam sie czy masz łancuchy na koła bo sypie i sypie

Link to comment
Share on other sites

puz do jutra to te bułki ci stwardnieją;]zartuje;]oo to ja tesh musze isc sobie zkaupic jakis prowiant..choc ja to taki niejadek na wystawach..ze jedyne co zaliczam to stoisko z frytkami i colą;]no i McDonald po drodze;] hehe.
A mojej siostrze jednak tego Yorka nie przyjeli...trudno..związek teraz musi oddac pieniądze;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Justynka trzymaj jutro za nas kciuki :D[/quote]
Z młodym pokoleniem jedziesz? Pewnie, że będę trzymać kciuki, najbardziej za debiutującą Asanpi ;)

Właśnie się dowiedziałam, ze dogomaniczka Cardi dwa razy wygrała rasę i czeka na finały. Trzymajcie kciuki! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl'][quote name='sh_maniak']Justynka trzymaj jutro za nas kciuki :D[/quote]
Z młodym pokoleniem jedziesz? Pewnie, że będę trzymać kciuki, najbardziej za debiutującą Asanpi ;)
[/quote]

Tak z małą też :D
Mam chyba 5 suń w szczenkach :-?

Cardi gratulacje :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...