Jump to content
Dogomania

TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!


Rodzice Maciusia :)

Recommended Posts

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rodzice Maciusia :)']małym strasznie smutno :shake:

mają ponad 2200 wejść na allegro i NIC.. :-( (konkretnie 2301 i 1 upierdliwy OBSERWANT, który cierpliwie mimo próśb obserwuje :cool3:)[/quote]

Nie rozumiem dlaeczgo :shake: przecież są śliczne, malutkie, zdrowe

Link to comment
Share on other sites

[B]ŚLICZNA TO SUNIA. I MOŻE WŁAŚNIE DLATEGO NIKT NIE CHCE .
NIE WIEM CO JEST PRZYCZYNĄ , ALE WIEM JEDNO NIE MA NA CO CZEKAĆ TYLKO ADOPTOWAĆ . SĄ NAPRAWDĘ PRZECUDOWNE , OSOBIŚCIE JE WIDZIAŁAM , GŁASKAŁAM I RAZEM Z ANITĄ ( RODZICE MACIUSIA) ZAWIOZŁYŚMY JE DO WETA , SĄ KOMPLETNIE ZDROWE[/B]:lol:

Link to comment
Share on other sites

skontaktowała się ze mną jedna (!) kobieta z allegro... :shake::-(
na razie po mojej odpowiedzi nic.
Nie wiem co za posucha z tymi domkami. A małe tak siedzą same całe dnie, bo my wracamy dopiero koło 17 :shake:

dziś przy mnie pieska potrącił samochód, przejechał po nim i mimo, że zbił sobie reflektor i tak pojechał dalej nawet się nie zatrzymawszy.
Psów u nas codziennie przybywa. Bezdomnych rzecz jasna :shake:
dzisiaj nowy czarny, bardzo duży, i jamnik...

Link to comment
Share on other sites

Ładny fagas za przeproszeniem , i co z psem się stało zabił go czy przeżył psiak ? wiem że nie powinnam , ale niech go szlak trafi :angryy: Nie no dla takich ludzi to ja zapominam o dobrych manierach i pomimo to że w każdym staram się zobaczyć coś dobrego , to w takich momentach zabiłabym sukinsyna :mad:

Link to comment
Share on other sites

Psiak dostał motorku w dupkę z szoku i jak strzała poleciał przed siebie. Nie wiem, może dalej jakiś amant poprawił i Kubuś nie przeżył. Znam tego psa, on mieszka przy Cornerze, ale nie ma za dobrej opieki - jest dobrze karmiony (grubiutki), ale całe dnie chodzi po mieście. Może go kojarzysz - mały łaciaty, szorstkowłosy, takie cudeńko. Kiedyś przed tym "domem" dziecko karało Kubusia bijąc go, zatrzymaliśmy się na rondzie (na szczęście nic nie jechało) i zapytałam "dziecko dlaczego bijesz tego pieska?" Bachor się zkonfudował i coś zaczął,. "że Kubuś czasem go gryzie", ja jeszcze zdążyłam, że ma nie bić pieska, bo chyba nie chciałby żeby go rodzice bili gdy jest niegrzeczny i musieliśmy ruszać.
Nie wiem czy go przyjmą do domu jak będzie z niego lała się krew (bo do weta nie wiem czy pójdą :shake:)
Wczoraj od razu po wypadku pojechaliśmy tam, ale Kubusia ni widu ni śladu.

Justynko, powiesiłaś ogłoszenia o dziewuszkach?
Allegro im się kończy za 2 godziny, łącznie mają 3522 wejść. I NIC...

Link to comment
Share on other sites

Wiem który to psiak , jak wczoraj jechałam na 6 na basen to go widziałam w świerkach .

Ogłoszeń nie dałam , skończył mi się tusz w drukarce i czekam aż mi przyjdzie bo a allegro zamówiłam i jeszcze go nie nadesłali . Przepraszam ale nie moja wina . Dużo drukuje na studia , i jeszcze tamte ogłoszenia mi trochę zjadły i cały tusz poszedł , ale jak tylko mi przyjdzie to wywiesze

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co się dzieje z tym brakiem zainteresowania...

Może jakieś nowe zdjęcia cos by pomogły.

Ja zawsze słyszałam, że sterylizację robi się po pierwszej cieczce, ale ostatnio gdzieś wyczytałam, że zrobiona przed pierwszą cieczką zabezpiecza prawie w 100% przed guzami sutków - nei wiem czy to prawda.
Wydaje mi się jednak, że takich maluszków się nei sterylizuje - mogę się mylić.

Link to comment
Share on other sites

oto fragment artykułu:

[B][FONT=Arial]Najlepiej jest przeprowadzać kastrację, kiedy zwierzę jest młode i zdrowe. Dla samców optymalny jest wiek 7 – 12 miesięcy. Najnowsze badania dowodzą, że suki powinno się sterylizować jeszcze przed pierwszą cieczką – dzięki temu zabieg niemal w stu procentach chroni suczkę przed ewentualnym zachorowaniem na nowotwór gruczołu mlekowego. Wczesna sterylizacja nie ma żadnego negatywnego wpływu na rozwój psychiczny i fizyczny suczki.[/FONT][/B]

[b][font=Arial]([url=http://www.zwierzaki-kielce.za.pl/sterylizacja.htm]Wszystko o sterylizacji zwierz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...