Jump to content
Dogomania

Sochaczew - CHOW CHOW- wrócił do właściciela!


Ziutka

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Ja też myślę,że trzeba szukać właściciela,bo może być jak z tą sunią z naszego schronu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/krakow-zjawiskowa-sunia-wrocila-do-swojego-pana-127345/[/URL]
Pół roku była,zdązyli ją nawet wysterylizować /i dobrze;)/, o mały włos,a byłaby adoptowana:-(

Link to comment
Share on other sites

Tyle czasu minęło i myślę,że gdyby ktoś szukał psiaka to trafiłby i do schroniska....W zeszłym roku bardzo dużo chowków trafiło do schronisk i niestety nie wszystkim udało się znależć nowy dom.Ten jest ładny i wyglądał na zadbanego,szelki też mało nie kosztują.Cały czas mam nadzieję,że jednak ktoś go szuka

Link to comment
Share on other sites

A może to z naszej strony powinno wyjść ogłoszenie- znaleziono psa?
W krakowskim schronie siedziała sunia mix malamuta-piękna!
Siedziała pół roku,nawet ją wysterylizowano,jak założono jej wątek i allegro,to znalazł się właściciel- cały szczęśliwy,że psa znalazł!

Link to comment
Share on other sites

Niekoniecznie... często rozwieszą kilka plakatów w okolicy miejsca zaginięcia psa i zadzwonia do najblizszego schronu o którym słyszeli i tyle.... Wielu nie ma pojęcia, jak daleko spanikowany zwierzak może pobiec ani gdzie znajdują się schrony, np. spytaj w Warszawie - każdy Ci powie o Paluchu, ale o schronach gminnych mało kto wie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...