Jump to content
Dogomania

Westie w potrzebie/znalezione/zaginione


Magda

Recommended Posts

[quote name='mshume']Asior z Krakowa pilnie szuka DS/DT dla 9 tygodniowego szczeniaka Westi. Piesek jest niewidomy, dla tego hodowca przyniósł go do uśpienia :( Piesio jest zestresowany, siedzi w małej klatce w biurze. Prosimy o pomoc :([/QUOTE]

Proszę o informację, z kim (e-mail lub nr tel) należy się kontaktowac w sprawie tego pieska - skontaktowała się ze mną osoba, która chciałaby się nim zaopiekowac. Jej adres e-mail to: [email][email protected][/email] (mozna znalezc ją równiez na Facebooku)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sama zaadoptowałam westika...od pewnej Pani, która chciała się pozbyć psa jak maskotki, ze względu na nowonarodzone dziecko (nie sądzicie, że to ostatnio coraz częstsza wymówka?) Psiaka zrobiło mi siuę poprostu żal, razem z mamą zadecydowałyśmy, że ją adoptujemy. Sierść była w okropnym stanie (obcięta zwykłymi nożyczkami!!!). Teraz, po kąpieli i codziennym wyczesywaniu sierści psiak jeżeli chodzi o sierść wygląda o dużo lepiej, teraz tylko czekamy, aż ta sierść jej odrośnie, bo teraz nawet wyrrymować jej nie można, bo jest taka krótka...a kiedyś miałam sznaucera średniego, więc wiem, jak się trymuje psy, zajmuję się tym od 2 lat, nie zawodowo....;) i trochę o trymowanku wiem. Na pierwszą wizytę do trymowania pójdę do fryzjera, później sama juz będę trymowała.

Link to comment
Share on other sites

co z niewidomym pieskiem skoro jest domek to jaknajszybciej trzeba reagowac nie czekajcie!!!!! im szybciej tym lepiej;) zobaczcie po mojej koczce;)))
dajcie znac co z psem!!! bardzo mnie zaniepokoiło że jest do uspienia!!skoro jest dziewczyna która może sie nim zając pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Rafał w-wa']od 30 lat mieliśmy pieski, w lutym odeszła nasza ukochana sunia (17 lat), chcemy przygarnąć Westa sunie szczeniaka, jeśli się trafi proszę o informację, dzięki[/QUOTE]

Westiki stosunkowo rzadko się zdarzają na szczęście porzucone, a już tym bardziej szczeniaki. W ostatnim czasie były dwa przypadki, mały chłopak terrorysta :D i ślepa sunia, oba są już adoptowane. Jeśli się nie śpieszy to proszę poczekać... tylko od razu mówię nigdy nikt nie oddaje pełnowartościowego szczeniaka za darmo...a już na pewno nie w typie rasy, więc proszę się z tym liczyć.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://krakow.szerlok.pl/oferta/oddam-pod-dobra-opieke-pieska-rasy-west-highland-white-terrier-ID3QNb.html[/url]
[img]http://szerlok.icplatform.com/szerlokpl/offers/szerlokpl/91/79/91/91_79_917921_1_644x461.jpg[/img]
Piesek ma cztery lata, bez rodowodu,uwielbia towarzystwo, zachowuje czystość, rozumie komendy. Chętnych proszę o kontakt .
[B]603682331[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='masuimi33'][url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/30176/West-highland-white-terrier---oddam-w-dobre-rece/[/url][/QUOTE]

Jak tak patrzę na to zdjęcie, to mi się Daga kojarzy. Też na zdjęciach w ogłoszeniach taka zarośnięta była. Ale nosek miała wypłowiały :D A Mailo jest śliczny *.*

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem nic więcej, tylko tyle co pisze na aukcji

[url]http://allegro.pl/oddam-terierra-westa-za-darmo-terrier-west-i1352040628.html[/url]

Oddam Terriera Westa w dobre ręce pies ma na i imię Poli jest po kastracji i niestety był bardzo zaniedbany ma chorobę skóry drapię się i ma rany (po części widać na zdjęciach ) Sama niedawno zabrałam ją od poprzednich właścicieli (za ich zgodą) bo nie mogłam patrzyć jak to cudowne stworzenie się tak męczy Polusia potrzebuje opieki weterynarza co za pewne trochę by kosztowało a ja nie pracuje i nie stać mnie na leczenie szukam dla niej odpowiedniego domu gdzie dostanie upragnioną miłość i gdzie ktoś o nią zadba

proszę też ludzi o dobrym serduszku o pomoc finansową w leczeniu tego pieska do póki nie znajdzie nowego domu to mój nr konta bankowego 89 1050 1618 1000 0023 2344 5110
z góry bardzo serdecznie dziękuje !

nie naciskaj kup teraz gdy nie jesteś zdecydowany w 100 %
w razie pytań w sprawie adopcji proszę dzwonić na nr tel 508-226-201

[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/978/13520406281.jpg[/IMG]

[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6604/13520406282.jpg[/IMG]

[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9932/13520406283.jpg[/IMG]

[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9268/13520406285.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

witam
kolejna bidulka
choroby skóry u Koki dokładnie nie zdiagnzowano
ale pomogły od samego początku kąpiele w szamponie z czarnrj rzepy firmy eva (5zł w tesco) i wkraplanie w kark preparatu douxo firmy sogeval na łojotok i ten sam preparat w sprayu mimo że nie miala aż takiego łojotoku ten preparat wyleczył jej zmiany skórne

ponadto kurczaczek marcheweczka i ryżyk codziennie gotowany świeżo zrobiły swoje;))) co do uszu moja miała świeżba wiec pan doktor sprowadził mi maść której nie ma już w polsce koszt ok 30 zł orydermyl bardzo dobra;)
pozdrawiam i dajcie znać co z sunia koniecznie

Link to comment
Share on other sites

i jestem niemalze pewna ze to wynik zaniedbania co do przebarwień skóry niektóre westki maja takie naturalne przebarwienia to co ta sunia ma na pachwinie po prostu z wiekiem skóra ciemnieje tak jak miala koka - myślałąm że to jakieś zmiany chorobowe jednak to były zwykłe przebarwienia które z podaniem odpowiedniej diety są jaśniejsze
co do kłaczków od spodu widać ze zazółcone co powoduje to ze myslimy że cos naprawde nie tak uwierzcie mi ta sunia jest do wyprowadzenia w miesiac!!!!

bierzcie ja kochani jak najszybciej!!! co do łysienia na grzbiecie to kwestia odżywiania i zaniedbania uwierzcie mi!!!! a te preparaty o których pisałam moga tylko wspomóc powrót do normalności

Link to comment
Share on other sites

edytuj nie dziala wiec pisze tak


napiszcie gdzie sunie jest jakie miasto
ponadto podaje swój numer w razie co pomoge telefonicznie jakos udziele wszelkich rad
na fotach widac że to nie rany tylko przebarwienia skórne pamietam takie u koki!!!

drapie sie bo widocznie cos z pokarmem jest nie tak!!! łysienie też jest tego skutkiem!!!

dajcie znac co z sunia sie dzieje teraz i w jakim miescie jest
w razie czego moj numer 511088033

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ta sunia jest naprawdę w potrzebie.Ja rozmawiałam z kobietą która ma pod opieką westi.Suczka 5 lat temu była poza granicami naszego kraju.Ma chip paszport,metryke,od momentu kiedy przyjechała do pl ślad się po niej urywa.Zero szczepień,czegokolwiek.Jej stan jest już niezły ale walczył o nia sztab ludzi .Bardzo potrzebuje domku a stałe .Bierze sterydy ze względu na to ze się drapie ;(

Link to comment
Share on other sites

Z góry przepraszam że piszę o tym na tym forum bo nie chodzi o Westa ale o jamniczka.Piszę bo jest to piesek od tej samej Pani od której ja wzięłam Friss :( chodzi o jamniczkę do adopcji - sunia jamniczek szorstkowłosy miniaturowy o umaszczeniu
tzw dziczym czyli brąz z czarnym. Też bardzo kochana. Troszkę inna
charakterystyka, bo wiadomo że inne cechy charakteryzują westy a inne
jamniczki, westy są bardziej rządzące a jamniki to bardziej tzw
"kanapowce" - jest z niej kochany przytulaczek i bardzo wesoła
sunia. Ma 8 lat wiec jest o rok starsza od Friss, ma na imię Iga
(Młodzieżowy Champion Polski, Dorosły Champion Polski a jej przydomek
to; IZA SARIVER). Sunia jest w okolicy Krakowa.Tak bardzo bym chciała żeby ktoś ją zabrał i dał jej dom już na zawsze :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...