Jump to content
Dogomania

Westie w potrzebie/znalezione/zaginione


Magda

Recommended Posts

[quote name='izatemka']Gratulacje:loveu:
Będąwieści na bieżąco?


Czyli to jednak prawda?
A u kogo ona w tej chwili jest, bo nie u tej dziewczyny,. która miała ją poprzednio....?[/QUOTE]

u znajomej Furciaczka, sądzę że dobry domek, jak coś będę wiedzieć więcej napisze...

co do foty dziwnej tego weścika, dajcie znać jak ktoś się czegoś dowie, mam jeszcze jeden potencjalny domek...ale nie wiem czy nie dla suni, muszę sie dopytać

co do suni westki:

raczej tak, ale tylko przeze mnie bo znajomi którzy mają Lolę -bo tak się nazywa sunia nie korzystają z dogomanii

na razie sunia została zaszczepiona i odrobaczona, zadomowiła sie w domku z ogrodem, ma apetyt i towarzystwo wielkiego puchatego psa w domku, w domu są dwie małe dziewczynki z którymi Lola drugiego dnia już spała w łóżku;-) wszystko się wspaniale zakończyło;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[CENTER][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]ADOPCJE WESTÓW[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]"oddam westa"[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]"przyjmę pod swój dach westa"[/B][/COLOR][/SIZE]


jeśli wiecie coś o jakimś przypadku chęci oddania pieska lub suczki rasy WEST, bardzo proszę dzwonić i pisać do mnie na pw.
Proszę wpisywać chęć adopcji westa i swoje dane na wątku.
Ostatnio miałam wiele przypadków adopcji i muszę się pochwalić że znalazłam bardzo dobre domki. Jest już wątek "westy w potrzebie", ale tam są zgłaszane przypadki na cito! czyli choroby, westy nie tylko do adopcji, ale również do leczenia i przypadki wołania o pomoc finansową dla westów.

[B]Na ten wątek zapraszam osoby, które chętnie przyjmą westa pod swój dach lub chcą oddać takie psisko w dobre ręce.
Pragną zrobić bazę dobrych domków, oraz psiaków adopcyjnych lub takich które "po leczeniu w dt" będą szukały domku. [/B]
Często z "cioteczkami Westowymi" mamy pieska, ale trudno znaleźć domek, bo po prostu o nim nie wiemy....
jeśli chcesz adoptować Westa, masz do tego warunki napisz.....
Jeśli chcesz wyjechać, masz problemy natury rodzinnej czy jakiejkolwiek innej i chcesz oddać westa
napisz, nikt nie będzie Cie oceniał, ani krytykował, chcemy być pośrednikiem w szukaniu dobrego domku dla WESTISÓW.
[B]
ZAPRASZAM SERDECZNIE[/B]

wątek będzie prowadzony przy współpracy z cioteczkami:)
[B][COLOR=magenta]EVELYNKAA
ANGEL
IHABE
BORÓWKA16
BUSHIDO
HANDZIA55[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]ANGI[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]AVII[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]Ania z Poznania[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]Inga.mm[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]Brysio
arielka186
Izatemka[/COLOR][/B]


zaznaczam, że oferowane domki, będą dokładnie sprawdzane
nie ogłaszamy pseudo-hodowców i nie ma opcji, żeby jakikolwiek psiak od NAS szedł do jakiegokolwiek domku w celach rozrodczych!
[B]
TRANSPORT MIESZKA DEKLARACJE:
1.inga.mm 10 zł[/B] [B][COLOR=seagreen]wpłynęło;)[/COLOR][/B]
[B]2. Ania z Poznania 50 zł[/B][B][COLOR=seagreen] wpłynęło;-)[/COLOR][/B]
[B]3.Ihabe 20zł[/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło;-)[/COLOR][/B]
[B]4. Domek stały 50z[/B]ł [B][COLOR=seagreen]wpłynęło;-)[/COLOR][/B]
[B]5. Tomcug 30 zł [COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B]
[B]6. Isabel 48.50zł [/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B]
[B]7. Agada 29,50 [/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]8. 10 zł wpłynęło z bazarku Angel 16.06.2011
[COLOR=purple].............transport Mieszka = 250 zł = rozliczony..........
[COLOR=royalblue]
Pozostałe wpłaty na rzecz WESTISÓW 91zł zostały przekazane na Pepsi
od darczyńców:[/COLOR]
[/COLOR] 9. 40 zł wpłynęło z bazarku Angel 20.06.2011[/COLOR][/B]
[B]10. Randall 25zł [/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B]
[B]11. Meggi 28zł [/B][B][COLOR=seagreen]wpłynęło[/COLOR] [COLOR=magenta]z bazarku cioci Avii[/COLOR][/B]

[/CENTER]

Edited by masuimi33
Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=purple]W NOWYM DOMKU:[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][COLOR=indigo][B][SIZE=4]1. MIESZKO[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [B]- post #10[/B] [IMG]http://i820.photobucket.com/albums/zz129/masuimi33/mieszko.jpg[/IMG]
4 LATEK W NOWYM DOMKU U p. EWY z CHOTOMOWA- adopcja dzięki cioteczce[B][COLOR=red] BUSHIDO
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[COLOR=darkorchid]2.ANGEL[COLOR=black] -post#74[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=darkorchid][COLOR=black] [B][IMG]http://i820.photobucket.com/albums/zz129/masuimi33/angie.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=darkorchid][COLOR=black]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=darkorchid][COLOR=black]5 letnia sunia[/COLOR][/COLOR][/COLOR] Urodziła się 10 lipca 2006r. w hodowli Albus Canis w Poznaniu. jest w domku u naszej ciotuni [B][COLOR=red]IZATEMKI[/COLOR][/B] post #127[B]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[COLOR=magenta]3. RIMINI [COLOR=black]-post nr #166 [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=magenta][COLOR=black][IMG]http://i820.photobucket.com/albums/zz129/masuimi33/rimini.jpg[/IMG][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=magenta]
[/COLOR] [/B]sunia ok 4 latek podrzucona do schroniska ( ex właściciela przywiązali ją do ogrodzenia), przebywała 2 tyg. w domku u masuimi33, adoptowana przez Państwa z Warszawy, adopcja dzięki cioteczkom: [B][COLOR=red]TOYOTA I EVELYNKAA[/COLOR][/B]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[B][COLOR=darkorange][COLOR=darkorange]4. [/COLOR][COLOR=black][COLOR=darkorange]SISI [COLOR=black]-[/COLOR] [/COLOR]post#244 i #247[/COLOR][/COLOR][/B] [IMG]http://i820.photobucket.com/albums/zz129/masuimi33/sekkmet.jpg[/IMG]
do przytuliska w Mosinie (pod Poznaniem) trafiła sunie westie, była przypięta na zewnątrz do budy
sunia znalazła swój kąt w domu siostry Sekkmet-Marty w Bolesławcu
adopcja dzięki cioteczkom:[B][COLOR=red]Ania z Poznania, Skarpetka, Sekkmet[/COLOR][/B]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[B][COLOR=red]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

postaram się o więcej cioteczek nie tylko westowych, żeby miały świadomość, że jak zobaczą "coś" na temat westa do oddania, żeby wiedziały gdzie zajrzeć, nie ukrywam, że będziecie mi cioteczki potrzebne w przyszłości przy sprawdzaniu domków dla adopcyjnych westów, zawsze co kilka głów to nie jedna;)
super, że jesteście;):loveu:

Link to comment
Share on other sites

WEST szuka domu!! Od tygodnia u nas na ulicy, jedna wielka bida, skołtuniony i brudny, nieostrzyżony. Ktoś go musiał wyrzucić. Niestety u nas zostać nie może. Pies ma ok.1,5 roku. Jest łagodny, dogaduje się z innymi psami i kotami ;) Domaga się pieszczot. Bardzoo sympatyczny psiak. Przebywa w SANDOMIERZU. Prosimy o pomoc! Kontakt: 510410321 lub [email][email protected][/email]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/fc980418/dsc03708.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/fc980418.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

jutro rano dam znać, bo dziś nie mam do niej telefonu, około 10 będę w pracy i zadzwonię do Pani, która chciała westa. jutro już będę wiedzieć.

Pani Teresa szuka cioteczki na trasie Sandomierz-Warszawa cioteczki w razie co organizujemy coś? pomożecie????

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny transport wstępnie, który ja mogę załatwić to koszt 250zł.Warszawa-Sandomierz-Sandomierz-Warszawa. Czekam na wieści od Pani Teresy, bo może załatwi kogoś kto akurat będzie jechał z tamtej strony Musimy coś zorganizować. Jakieś pomysły?Cioteczki nie pozwólmy mu się błąkać po ulicy nooo;(

Link to comment
Share on other sites

fejsbukowicze , zapraszam : [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=225012304180080&pending[/url]
(mam nadzieję że nie dostanę po dooopce :oops: .) ja niestety , muszę mykać . Wpadnę jutr0 po 14 , z nadzieją na lepsze info , ps- fotka na fejsie nie chciała mi się dodać :( )

Link to comment
Share on other sites

Angi super całuski:loveu:



niedługo na stronie zaprzyjaźnionej Fundacji znajdzie się zakładka z adopcjami Westów;)
dlatego na próbę założyłam ten oto wątek
mam nadzieję, że uda nam się zaprosić więcej cioteczek chcących pomóc Westom znaleźć domki:)
rozumiem, że na udział Was mogę liczyć w tworzeniu pomocy Westom;) Wątek jest NASZ a nie mój i mam nadzieję, że będziemy mieli same Happy ENDY:P


na razie Sanduś(bo z Sandomierza czeka na naszą pomoc) zaproście znajome cioteczki do nas;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=deepskyblue][B][SIZE=5]ZBIERAMY NA TRANSPORT DLA WESTA Z POSTU NR 7[/SIZE][/B][/COLOR]

kurcze no pies tydzień nie może się błąkać, Bushido nie może go zabrać do siebie, więc pies lata luzem,ludzie go przepędzają- dziewczyny potrzebuję jakąś akcję na transport jutro kierowca ode mnie może jechać za 250zł w obie strony, ja na razie pożyczę kasę;( ale musimy coś wymyślić;(

Domek jest z Legionowa;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...