Jump to content
Dogomania

Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!


lolka

Recommended Posts

  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na lesia wpłynęły kolejne pieniążki na moje konto 50 zł od dogomaniaczki Bożka
jutro zapytam czy na schroniskowe aby coś nie wpłynęło

i tu chciałam się rozliczyć
na schroniskowym koncie zostało w tej chwili 497,50zł, które nie będą wydane na żadną bide dopóki nie będzie 100% pewności że Lesio już zdrowy i nie potzrebuje dalszego leczenia

a na moim jest w tej chwili 62,50 zł i zapytałam Bożke jak i chciałabym zapytać Was na jakiego psiaka je przeznaczyć........może na tego sparalizowanego malucha co linka nam Majga przekazała,......to tak na poczatek jego leczenia aby mógł jak Lesio trafić pod fachową opiekę, co o tym myslicie?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Z bazarku powinnam mieć [B]65 zł[/B], więc jak u Lesia wszystko poszłoby dalej tak dobrze i moi bazarkowicze zgodzą się - też przeznaczę na tego malca:-(.[/quote]
Kochane jesteście cioteczki, że pomyślałyście o tamtej bidulince...fajnie, ze na początek będzie miała coś na start...jak sobie przypomnę oczęta tego psiaka...już miał być w zasadzie za TM...:-(:-(Teraz już musi mu być tylko lepiej skoro trafił na takich Aniołów...Lesio też pewnie się ucieszy, że pomaga koledze w takim samym (jak nie gorszym- bo z rąk ukochanych ludzi) nieszczęściu...Super!!!:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

A więc teraz kilka bieżących informacji z pierwszej ręki :)

Jestem nową opiekunką Lesia. Przede wszystkim dziękuję wszystkim za ogromne zaangażowanie i pomoc Lesiowi. Wpadłam na chwilę do znajomych, żeby skorzystać z internetu i coś Wam naskrobać. Niedługo założymy internet i będziemy pisać o Lesiu regularnie.

Z Lesiem z dnia na dzień jest coraz lepiej. Jest kochanym pieskiem, bardzo inteligentnym. Bardzo się do nas przywiązał (tj do mnie i do współlokatorki). Nie opuszcza nas na krok. Śpi ze mną w łóżku, waruje pod łazienką ;). Poczuł się bezpiecznie w nowym domu, teraz regularnie się uśmiecha, zaprasza do zabawy i pilnuje domu. Mieszka z (łącznie) 14-oma szczurami (6 moich i 8 koleżanki) i jest nimi baaardzo zainteresowany :). Codziennie z nim pracujemy. Masujemy nóżki, wykonujemy zalecane przez Panie z Fizjo-Wetu ćwiczenia. Co 2 dni jeżdżę z Lesiem do lecznicy na zabiegi. Do tej pory boi się samochodów :(. Na szczęście mieszkamy na takim osiedlu, gdzie Lesio może się do woli wybiegiwać i z samochodami nie ma styczności. Przybrał chłopak na wadze ;)

Niestety zabrakło mi kabla, żeby zrzucić nowe zdjęcia Lesia i zamieścić na forum. Wszystkich proszę o cierpliwość. Jeśli tylko założymy internet, aktualne zdjęcia zostaną dodane. Jeśli natomiast ktoś jest zainteresowany nowymi kolegami Lesia, zapraszam tu: [url=http://www.ptms.i15.eu/forum/viewtopic.php?f=6&t=13&st=0&sk=t&sd=a&start=20]forum PTMS • Zobacz wątek - Moje chłopy :][/url]

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy wszystkich, którzy pomogli Lesiowi na kawusię :) Drzwi są otwarte.

Link to comment
Share on other sites

:loveu: :loveu::loveu: wycałuj Lesiunia, o jesoo ale chłopak ma niewiarygodne szczęście ......

a ja przepraszam że coś tam naskrobałam o kotach, byłam przekonana że macie koty :roll:.............ale tyle szczurków to musi być dopiero bal

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Dziewczyny i Aresik:evil_lol: - Lesio potrzebuje kaftanik, taki ocieplacz. Jak robimy?

[B]Jestem za tym, by przekazać kasę kochanej Margo:loveu:[/B] Da się z tych schroniskowych? Na fakturę ze sklepu.[/quote]


Diuna to ja wolę sama z Kasią na spółe kupić , niż brać ze schoo pieniązki na kaftanik kiedy w schronisku są chore, wymagające operacji psy oraz brak podstawowych lekarstw i innych niezbednych rzeczy ..........nawet nie śmiem mówić kierownikowi o takich wydatkach

Link to comment
Share on other sites

Widziałam dzisja Waszego Lesia.
Zalecał sie do mojej suczki. Ale w końcu chyba mu sie nie spodobało ze włascicielka pogłaskała nie jego i se poburczały na siebie.
Ale na raczkach Pani był zadowolony.
Lesiu sekunadami wyciagał tylne łapki jak na pokaz na wystawie i wtedy zaczynał miec bardzo ładna sylwetke i grzebiet mu sie wyprostowywał. Faktycznie juz ładnie chodzi, niekiedy sie rozjeżdzał, no ale na kafelkach ciezko mu było, tym bardziej ze jeszcze ma troche nie skordynowane ruchy momentami i traci równowage. Ale ogólnie to olbrzymi postep na psa który jeszcze niedawno nie chodził To przeciez 2 i pół tygodnia zabiegów, a pies juz porusza sie na czterech łapakch i zaczyna prostowac grzbiet.

Co do kubraczków, to we Wrocławiu dziewczyna szyje na miare, wiec za pare dni będe mogła podac jej namiar, tylko zobacze jak wyjda moje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Jassne, masz rację. Poczekajmy na Aresika, on coś wspominał o ocieplaczu, a i ja się dołożę.[/quote]

no coś Ty Diunka ............na Lesia mam jeszcze z wpłat 62,50 i bazarkowe ..........ja tylko nie chciałam ze schroniskowego kupować kubraczka, bo chyba kierownik by sie nogą przeżegnał jakbym kazała mu wypłacić na kurteczkę:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Loluś, a jak tam decyzja odnośnie ogłoszeń?[/quote]

majguś ja nadal nie mam danych pani Lesia i nie ma umowy ale to trochę moja wina bo po prostu nie mam na nic czasu .............ogłoszonka mozna już pozdejmowac, za chwilę zmieniam tytuł......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...