Jump to content
Dogomania

Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!


lolka

Recommended Posts

  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='diuna_wro']traumal czy taurmal? jeśli chodzi o Traumeel to cena 5 euro jest niższa niż ta, którą ja bym załatwiła. [B]Proszę o numer konta na PW, kogokolwiek dziewczyny, byleby kupić te ampułki i nie przerywać podawania.[/B] Jak często dostaje zastrzyk?[/quote]

[quote name='kikou'][IMG]http://www.quick-pharma.de/artikelbilder/4312305.jpg[/IMG] czy to o ten specyfik chodzi?

można go w niemczech za 10 ampulek za 10,90 dostać + przesyłka[/quote]


w ciągu dnia dowiem się o pisownie tego specyfiku? w tej chwili nie mam pojęcia przez telefon mi nazwę podawano, dowiem się jeszcze co można by było mu podawać a nie jest chociażby ze względu na brak pieniędzy

a piesio zastrzyki dostaje codziennie

Diuna:loveu: za chwilkę prześle CI PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']To już coś wiemy. OK. Postaram się, choćby i późnym wieczorem, żeby był już tekst do allegro. Wrzucę go na wątek. Podajcie mi tylko dane kontaktowe, które należy umieścić (mail, kom).[/quote]

można podać adres i telefon schroniska a dodatkowo moje namiary

schronisko w dłużynie górnej niedaleko Zgorzelca - 075 7780412

ja biorę na siebie cały pilotaż tego nieszczęsnego przypadku
agnieszka olejnik
tel 601079807
mail: [email][email protected][/email]

Majguś:loveu::loveu::loveu: dziękuje bardzo za pomoc

tylko piesio jest bezimienny:shake:, może macie jakieś ładne imię dla niego??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']jeszcze raz dopytam: [B]5 euro za ampułkę czy opakowanie? [/B]Bo chyba źle zrozumiałam. Mogę mieć za niecałe 40zł opakowanie. Potrzebuje tylko info na temat stężenia i pojemności pojedynczej amp.[/quote]


Mariola mi mówiła że zapłaciła prawie 5 euro za ampułkę ..........nie mogę jej w tej chwili złapać jak tylko dowiem się szczegółów to odpowiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']jeszcze raz dopytam: [B]5 euro za ampułkę czy opakowanie? [/B]Bo chyba źle zrozumiałam. Mogę mieć za niecałe 40zł opakowanie. Potrzebuje tylko info na temat stężenia i pojemności pojedynczej amp.[/quote]

Diuna ja przepraszam najmocniej rzeczywiście źle zrozumiałam te 5 euro to za 5 sztuk a nie za ampułkę......przepraszam:oops:

Link to comment
Share on other sites

teraz w tym świątecznym okresie to niestety już nic nie wymyśle, ale po nowym roku koniecznie muszę mu znaleźć tymczas i nawet płatny..........najwyzej wszystkie nasze bazarki będa szły na niego dopóki nie znajdziemu mu stałego domu
cięzko jest mu pomóc w tym schronisku:shake: ........na okreś swiat nawet nie bedzie nikogo aby mu podał zastrzyki, ja skoczę tam 24 i zrobie mu ostatni:-o ...........a kolejny dopiero ok 27.12 ............poza tym piesek za nic nie chce sie juz załatwiac w swoim pomieszczeniu, trzeba go wynosić na trawkę i nie ma komu, nie wspomne juz o masażach i tego typu waznych dla jego zdrowia zabiegach ................mało tego on jest w tej chwili w pomieszczeniu kocim a koty kliszcza się wszystkie w ilości 12 obok i nie wiem jak długo kierownik bedzie sie na to godził:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Proponuję imię LESIO:oops:[/quote]
Dla mnie spoko, zwłaszcza, że można ładnie zdrobnić. :loveu: Jeśli zmienicie wersję, ma być inne imię, piszcie. Jeśli nie znajdę wpisu o zmianie, tekst będzie z takim imieniem (muszę tylko wyprawić męża w kimono :evil_lol: i siądę do tekstu; pewno późniejszym wieczorem/ nocką).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Dla mnie spoko, zwłaszcza, że można ładnie zdrobnić. :loveu: Jeśli zmienicie wersję, ma być inne imię, piszcie. Jeśli nie znajdę wpisu o zmianie, tekst będzie z takim imieniem (muszę tylko wyprawić męża w kimono :evil_lol: i siądę do tekstu; pewno późniejszym wieczorem/ nocką).[/quote]

niech będzie ......mały pompon LESIO :evil_lol:

pewnie Majgus spłodzisz takie cudo, że będę ryczała jak to zwykle bywa przy Twoich tekstach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...