Jump to content
Dogomania

Jestem Parszywek - na DT. u Kasi w "Kocim Świecie"-Pomóż w utrzymaniu staruszka.


Osa

Recommended Posts

[quote name='Ukryty Smok']Ja! Ja chcę! Ja chcę zafundować Parszywkowi karmę!
Nie mam czasu czytać wątku, ale o jaką karmę chodzi?

Pzdr,

Ukryty Smok[/quote]

Dobre serce Ukrytego Smoka otworzyło się na Parszywka. Dziękuję Złoty Smoku!

Parszywek wybredny nie jest i każda karma dla seniorków jest dobra. Piesulki bezdomniaczki nie mogą wybrzydzać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ukryty Smok']W poniedziałek zrobię zamówienie. Royal chyba może być, nie?
Mam też dla niego torbę przysmaków, szykuję ją już ładnych parę dni... Psina będzie miała co pociamkać...;)

Pzdr,

Ukryty Smok[/quote]

Royal! :crazyeye: :lying::cool2: SUPER!!! Ale pyszności czekają na Parszywka! Nawet się chłopak nie domyśla :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ukryty Smok']Troszku mi wstyd, że dopiero teraz... :oops: Ale nadrobię zaległości, obiecuję!

Pzdr,

Ukryty Smok[/quote]

Parszywek o tym nie wiedział, to i nie czekał, a czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal :) Ale jak dostanie te gryzaczki i tą karmę to zatańczy z radości!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Worel']Czy Parszywkiem na razie nikt sie jeszcze nie interesowal?
nie czytalam watku od jakiegos czasu :oops: i nie wiem....czy ma ogloszenia?
moze poprosic jakas cioiteczke o ogloszenia?
co jeszcze Jemu potrzeba? oprocz domku...[/quote]
Nie wiem, czy robienie ogłoszeń ma sens, czy w ogole ktokolwiek zainteresuje się takim paskudaczkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Nie wiem, czy robienie ogłoszeń ma sens, czy w ogole ktokolwiek zainteresuje się takim paskudaczkiem.[/quote]


Wnioskuje, ze Dziadunio nie ma zadnego.
Na pewno warto poprosic cioteczki-ogloszeniowe o allegro i nie tylko dla Seniorka....Skad ten domek ma sie o Nim dowiedziec???

Link to comment
Share on other sites

Poprosilam [COLOR=Red]tomcug[/COLOR] o [B]ogloszenia dla Parszywka
[/B]
Czy [B]allegro cegielkowe[/B] mialo odzew?:roll:

Moze warto je ponowic/ moze "odswiezyc" tekst, tj ze dzieki pomocy dogomaniakow i internatow ma juz bude, ale staruszek nadal potrzebuje wsparcia

Cz w ogloszeniach mozna np podawac konto do wplat z haslem np jesli nei mozesz zaadoptowac pomoc choc dozyc ostatnich chwil w cieple z pelnym brzusiem i pod opieka weterynarzy? Nie znam regulaminu. Sądzę, ze Tomcug bedzie to wiedziec.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki poproszę Kasię na wątek - ona wie najlepiej co będzie w tej chwili najbardziej potrzebne.
Kasia miała ostatnio sporo interwencji (szczególnie kocich) ale nie tylko...
Zabiegana jest okropnie więc wybaczcie
Zaraz się z nią skontaktuję.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Zapraszamy na nowy bazarek dla zwierzaków z "KŚ"[/B][/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-psieskie-akcesoria-zajrzyj-na-potrzebujace-zwierzaki-z-ks-do-27-03-a-133817/#post11983344"]Nowe"psieskie"akcesoria.Zajrzyj-Na potrzebujące zwierzaki z "KŚ"Do 27.03[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa'][SIZE=3][B]Zapraszamy na nowy bazarek dla zwierzaków z "KŚ"[/B][/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-psieskie-akcesoria-zajrzyj-na-potrzebujace-zwierzaki-z-ks-do-27-03-a-133817/#post11983344"]Nowe"psieskie"akcesoria.Zajrzyj-Na potrzebujące zwierzaki z "KŚ"Do 27.03[/URL][/quote]
jesteś nie do zdarcia:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa'][SIZE=3][B]Zapraszamy na nowy bazarek dla zwierzaków z "KŚ"[/B][/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-psieskie-akcesoria-zajrzyj-na-potrzebujace-zwierzaki-z-ks-do-27-03-a-133817/#post11983344"]Nowe"psieskie"akcesoria.Zajrzyj-Na potrzebujące zwierzaki z "KŚ"Do 27.03[/URL][/quote]
Brawo dla Cioci Osy!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...