Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posted

W sobotę rano zadzwoniłam, aby upewnić się, że Pani nie zmieniła planów ( umawiałyśmy sie telefonicznie w środę na sobotę) - okazało się, że ma już innne i nie spotka się ze mną, powinnam zadzwonić upewnić się dzień wcześniej, więc w tym tygodniu zadzwonię w czwartek i spróbuję umówić się ponownie. Nie sądzę, że to zła wola Pani, ma dwójkę dzieci i zajęty tydzień, szkoda, że nie bardzo może znależć czasu w tygodniu. Przez telefon fajnie opowiada o psiaku.
Tak, że dziewczyny jeszcze trochę cierpliwości, będę próbować do skutku.

Posted

Byłam, widziałąm, jest :cool2:
Zostałam dokładnie wycałowana pzrez Misia (vel Rekińczyka), uraczona kawą i opowieściami zakochanej w "potworze" Pani. Jak moje dziecko powróci, to poproszę, aby wrzuciło zdjęcia na forum (ja nie umiem:oops:).
Pies zadbany, wesolutki, aktywny, pelen chęci do zabawy. Sypia w łóżku (a gdzież by indziej:evil_lol:), moim zdaniem Pani rozpuści go jak dziadowski bicz, :diabloti:już przejął władzę w domu i decyduje o tym kto i gdzie, usiłowałam Pani powiedzieć, że jednak to ona w domu rządzi, ale cytuję" "on jest taki słodki i my go tak kochamy, to moje trzecie dziecko" - w efekcie to dziecko wejdzie Pani na głowę. Usiłowałam zrobić Misiowi zdjęcia, ale nieopatrznie przyniosłam w prezencie piszczącego kuraka i zabawka zafascynowała psiaka - szalał tak, że na zdjęciach głównie zamazane smugi. Misio ma eleganckie posłanko, którym gardzi - sypia na fotelu albo w łóżku (łebek na podusi:sleep2:), na posłanku zabawki, pluszaki, gumowe kółka, kostka do gryzienia, w miskach woda i żarcie stale dostępne (nic dziwnego, że psisko grymaśne i wybrzydza - żarełko - suche i gotowane domowe). Pani zapraszała na dalsze wizyty. Psiak okrąglutki, błyszczący, bardzo przyjazny. ( i o święci - tego zazdroszczę - w mieszkaniu tak czysto i porządnie - przy mojej gromadzie zwierzaków dla mnie nie do osiągnięcia!). Misio w domu zachowuje się bez zarzutu - nic nie niszczy, zostawiony sam nie marudzi, nie brudzi w domu. Problem - spacery - każdy pies (samiec) to wróg i nie bardzo chce wracać na wołanie. Pani miota się za Misiem na smyczy :painting:
Usiłowałam poradzić, jak nauczyć pieska podstawowych komend, ale Pani opowiadała o Misiu i dla niej to świetny pies, zdaje sobie sprawę, że go rozpieszcza, ale po to go ma:lol:
Jedyny problem Pani, to kudełki, ale moim zdaniem, to on linieje całkiem normalnie, jak się nie miało psa, to może to być na poczatku problem, trzeba kochać psa i jego kudełki;)
Warto, żeby coś od niego wymagano, uczono, na razie to on ma same przywileje, to moje uwagi, bo według Pani, to grzeczniutki i słodziutki synuś. :iloveyou:
Rzeczywiscie - słodziak to on jest, ślicznie daje buzi!

Posted

oh Itske :) wielkie dzięki za tę relację :D tak się cieszę, że wszystko okej
że ludzie w maluchu zakochani :D aż za bardzo hihi
matko, ale ulga :loveu:

ah czekamy na te foty, mimo że rozmazane :D

Posted

[quote name='mru']że ludzie w maluchu zakochani :D aż za bardzo hihi
[/quote]

no, ja bym o 5 rano nie leciała z psem na dwór, a pani leci, bo mały gania za własnym ogonem, to pewnie mu nudno! w sobotę o 5 rano spacerek:diabloti:
a jak nie chcą wstać złóżek, to półdiablę kladzie się na nich - a klucha niezła - i zmusza ich do wstania

naprawdę warto małego czegoś uczyc - boją się, że im zwieje,

Posted

A to ci mały dominant :evil_lol:,ale fakt można tą maskotka zauroczyc:evil_lol:Dzięki za tak dokładne wiadomości.Czekamy juz tylko na zamazane zdjęcia:eviltong:Moja sunia wazy 18 kg i tez ranek zaczyna od kładzenia sie na mnie i wypatrywania czy juz otworzyłam oczy:evil_lol:,Rekinek waży jednak mniej,dadza rade!

Posted

no jak on jest taki i ma adhd ;) to z jednej strony fajnie, że idą z nim jak się nudzi
ale z drugiej jak mówisz, fajnie by było żeby sie czegoś nauczył! :eviltong: hihi
bo no sama widziałam, że Rekinek puszczony samopas IIIIIIIDZIE ;) i nie patrzy na nic

hehe ja bym o 5 też nie szła :P
jak moje chłopaki rano z nudów się tłuką mi po głowie to ignoruję ew. besztam i idę spać dalej ;)

Posted

Ratunku! Nie umiemy zamieścić zdjęć - załamka - please - jakiś adres e-mail to wyślę mądrej duszy zdjęcia!
wiem, że to wstyd nie umieć zamieścić zdjęć i wstydzę się :oops: - ale jakąś wadę wade muszę mieć:eviltong:

Jednak jest mały problemik, Misio nie za bardzo kocha facetów i syn Pani, któremu zalezy na miłości psiaka niespecjalnie ją otrzymuje, psiak zdecydowanie woli kobiety! Ma psiak gust! ale i tak tego synka mi żal.

Posted

Jak dobrze mi sie czyta, takie wieści!!! A może Pani chciałaby dla synka malutką pekinkę z tych 50-ciu może się coś dla synka wybierze??? :cool3:
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=590932918]50 pekińczyków uratowanych od śmierci głodowej (590932918) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Taka słodziutka wysterylizowana dziewczynka??

a swoja drogą to rozpoznaję Rekinka. U mnie też rządził. Cokolwiek się działo, to pierwszy był na miejscu i wydawał dyspozycje. zwłaszcza psom.
Do dzisiaj kwasy mamy między Miśkiem a Łatkiem :)

No i to spanie na łóżku.... I wszystkożerność...

Itske dziękujemy jesteś :cool2:

Posted

[quote name='Belula'] A może Pani chciałaby dla synka malutką pekinkę z tych 50-ciu może się coś dla synka wybierze??? :cool3:
Itske dziękujemy jesteś :cool2:[/quote]

1. hi hi - też sugerowałam Pani - że dwa psy to lepsze niż jeden
2. Dziękuję:oops:
3. a, i przepytałam Panią na okoliczność wakacji - pies jedzie z państwem, albo idzie do przyjaciółki, razem z papugą (Pani ma papugę, tylko nie wiadomo jak jeszcze dlugo, bo Misiulek ma na nią chrapkę:diabloti:)
4. podeślę Pani zaproszenia na jakoweś psie szkolenia - może by chcieli z nami poskakać na agility? no i wybiorę się znowu bliżej wakacji
4. Zdjęcia wysłałam

najważniejsze, że Misiek ma kochajacy dom:loveu:

Posted

Dzięki, fotki dostałam, wstawię jeszcze dzisiaj. Rekin wymiata!!!!!
Tymczasem coś z ikrą, dla Was, niby coś innego, ale atmosfera adrenaliny, taka, jaką Rekin wprowadzał u mnie w domu :)

Zaimponował mi gostek!

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Cscript%20type=%22text/javascript%22%20src=%22http://video.interia.pl/player.js#92517,425,350%22%3E%3C/script%3E"][URL="http://video.interia.pl/obejrzyj,film,92517"]tu uprasza się kliknąć![/URL]
[/URL]

Posted

Taki, niesamowity koń.

A teraz przyszła kryska na Matyska!
Rekinek w Gdańsku!

Rezydent w swojej rezydencji



Jak zawsze zabawowy!

[IMG]http://images49.fotosik.pl/90/660788e797813cebmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images41.fotosik.pl/87/3b49f98764e6a8bdmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images42.fotosik.pl/87/56e8be847ad70075med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/86/5949d45e3e6275e2med.jpg[/IMG]

Posted

Itske podejrzała nawet scenkę kuchenną! :razz:

[IMG]http://images36.fotosik.pl/87/ac9732a93abac45amed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images42.fotosik.pl/87/82b975886e6ce877med.jpg[/IMG]

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...