Jump to content
Dogomania

Bezplatne kastracje suczek i kotek!!!!!!


xxxx52

Recommended Posts

[B]Fundacja " Zwierzeta i my" przeprowadza bezplatne kastracje suczek ,kotek w nastepujacych gminach :[/B]

[B]Zbaszyn ,Gostyn, Sroda Wielkopolska , Kolo, Turek ,Wagrowiec[/B]
[B] Czerniejewo,Gniezno -z Pobiedziskiem[/B]

[B]Blizszych informacji udzieli i skieruje do odpowiedniego lekarza weterynarii Fundacjail Dabrowskiego 25/3[/B]
[B]60 840 Poznan[/B]

[B]telefon 061 /847 6285 ,061 / 814 2819[/B]

Pierwszenstwo maja suczki i kotki z gospodarstw,bezpanskie
(moje spostrzezenie suczki po kastracji czy kotki nie mozna od razu po kastracji wsadzic do brudnych bud ,czy koty wysadzoc na teren gospodarstwa-ryzyko zakazenia jako skutek zabrudzenia rany pooperacyjnej)
Zwaracam sie z prosba do wolontariuszek tych regionow o zareklamowanie poprzez plakotowanie ,wylozenie ulotek np.w sklepach ZOO,oraz wykonanie banerku do tej chwalebnej akcji kastacji.

[B]-[/B]

Link to comment
Share on other sites

Zwracam sie z prosba do wolontaruszek i dogomanek tych regoinow o pomoc o rozpropagowanie tej wspanialej akcji.

mam na mysli dogomanianki gnieznienskiego,Srody Wielkopolskiej,zbaszanskiego.Wiem ze udzielaja sie na forum.

Ta akcja uratuje zycie wielu tysiacom zywych istot przed smiercia ,cierpieniem , chorobami,dostaniem sie do schronisk, na poniewierke,czy przykuciem na lancuch do budy .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...